Сонник дуель наснилася. До чого сниться дуель у сні бачити.

Значення сну поєдинок, дуель – сонник Хассе

Якщо уві сні ви стали свідком якоїсь поєдинку, дуелі – у вашому оточенні (колеги, друзі, родичі) намічається серйозний розлад. У результаті ті, хто брав у цьому поєдинку участь, посваряться і розірвуть відносини між собою.

Поєдинок закінчився перемир’ям – наяву розлад все одно настане, але буде недовгим.

Якщо поєдинок був жорстоким, кривавим – справа не закінчиться одним розладом стосунків. Почнеться сварка, в хід підуть і прийоми, осуджені в цивілізованому суспільстві.

У тому випадку, коли ви самі брали в цьому поєдинку участь, якесь протистояння очікує наяву вас. Будьте обачні, це буде далеко не нешкідлива дуель.

До чого дуелі сняться, сонник Лонго

Сновидіння, в якому ви бачите себе учасником дуелі, говорить про те, що в найближчі дні вас виведуть з себе настільки, що ви будете готові битися чи не на кулаках. Зовсім необов’язково кидатися у відкриту сутичку, заспокойтеся, і ви побачите, що є інші способи довести свою правоту.

Побачити в сні поєдинок зі сторони – це порада: як би вам ні хотілося втрутитися в чиюсь боротьбу, ваша найкраща позиція – нейтралітет. Варто вам натякнути, що ви на стороні одного з опонентів, як вас миттю втягнутий в це протистояння і, більш того, зроблять винним.

Езотерика
Додати коментар