Сонник долар приснився. До чого сниться долари у сні бачити.

до чого сняться гроші долари

Долари, сонник Лоффа

На відміну від звичайних грошей, долари в сновидінні більше асоціюються з багатством, спроможністю, ніж просто з можливістю щось купити, придбати. Це обумовлено нашим менталітетом, заснованим на недавній історії. Пачки доларів, побачені в сні, видають прагнення не тільки до багатства, але і до влади, а якщо до багатства, то до непристойності значному. Ви бажали б витрачати гроші, паперові долари без оглядки, без обмежень. На жаль, сновидіння не дає вам обіцянок на цей рахунок. Більше того, воно вказує на те, що свої мрії ви не підкріплюється ніякими конкретними діями.

Зверніть увагу на те, звідки вам вдалося отримати долари у сні, який їх джерело. Наприклад, якщо молодій людині сниться, що долари дає подруга, в реальності він розраховує отримати непогане придане за дружиною. Після такого сновидіння навряд чи можна на це розраховувати.

До чого долари сняться – езотеричний сонник

Паперові долари сняться до боргів.

Якщо долари, велика пачка цієї валюти наснилися на понеділок – у вас будуть великі фінансові проблеми, пов’язані з роботою. Можливо, доведеться відшкодувати.

Фальшиві долари сняться до того, що вашою ідеєю скористається хтось інший, витягне з неї вигоду.

Езотерика
Додати коментар