Сонник дог приснився. До чого сниться дога у сні бачити.

До чого доги сняться – сучасний сонник

Побачили уві сні собаку породи дог – буде поповнення майна, можливе отримання спадщини.

Снилося, що були власником великого і красивого дога, який усім своїм виглядом уві сні виявляв почуття власної гідності – вдасться задовольнити досить високі запити, амбіції.

Гуляти з собакою цієї породи – для чоловіка сон обіцяє благодіяння, яке він зробить по відношенню до іншої людини. Жінка після такого сну знайде захист.

Злякатися дога у сні – до загрози наяву. Якщо при цьому дог вишкірив пащу, гарчав на вас – небезпеку будуть представляти напружена ситуація на роботі з колегами, яка може закінчитися звільненням.

Тікати від дога, рятуватися втечею – до спокуси. Вам краще відмовитися на час від любовних авантюр.

Якщо уві сні вас вкусив дог – від вас потрібна моральна підтримка, когось з ваших близьких друзів жорстоко обдурять. Якщо укус супроводжувався кровотечею, справа може стосуватися родичів або ваших нових проектів, які вичерпаються раніше часу.

Сон, у якому ви бачите, як б’ються кішка і собака породи доги, вказує на те, що скоро до вас прийде розуміння того, що успіх у протилежної статі, в якому ви не відчуваєте браку, на жаль, далекий від справжньої поваги партнера по відношенню до вас.

Піддатися нападу дога в чужому будинку, квартирі – це сон-натяк, який радить вам поменше сунутися наяву в чужі справи.

Езотерика
Додати коментар