Сонник делікатеси наснилися. До чого сниться делікатес у сні бачити.

До чого делікатес сниться, сонник Фрейда

Делікатес в сновидінні уособлює різноманітність, якусь родзинку в сексуальному житті. Якщо ви відчули у сні гостре бажання покуштувати – наяву ви захочете випробувати щось нове, нетрадиційне в інтимному житті. Однак вашим бажанням заважають скромність і побоювання того, що натрапите на нерозуміння сексуального партнера. А чому б не спробувати це зробити? Просто продумайте, як безпрограшно це озвучити.

Якщо ви вже пригощалися делікатесом, з насолодою їли його – вас чекає незабутній і не цілком традиційний секс. Втім, ніхто не говорить про збочення, т. к. у відносинах двох люблячих людей можуть знайти гідне місце безліч неординарних способів доставити один одному насолоду.

Значення сну делікатес – сонник Хассе

Бачити або пробувати делікатес у сні – до прибутку, достатку, матеріального задоволення.

До чого делікатеси сняться, сонник Лонго

Якщо уві сні ви дегустували делікатеси, то наяву ви нагодовані тим життям, яку ведете, її сірими буднями. Вам хочеться чогось яскравого, екстраординарного, навіженого – всього того, що могло б сколихнути це одноманітне протягом днів. Але адже це не складно – зробити маленьке свято душі, яким є місце навіть серед самих звичайних буднів.

Езотерика
Додати коментар