Сонник бюстгальтер приснився. До чого сниться ліфчик у сні бачити.

До чого бюстгальтер, ліфчик сняться – сучасний сонник

Бачити бюстгальтер у сні – до розголошення наяву якоїсь відноситься до сплячого інформації, не призначеної для сторонніх.

Вибирати бюстгальтер в магазині серед дуже незвичайних моделей, нетрадиційних кольорів і форм – такий сон видає у сплячої натуру емансиповану, розкуту, яка не проти самих сміливих експериментів в ліжку.

Якщо уві сні вам довелося купувати бюстгальтер з дуже красивими візерунками на тканині, то наяву вам вдасться досить уміло приховати якийсь негативний факт.

У тому випадку, якщо купувати ліфчик уві сні довелося чоловікові, йому належить бути обдуреним дуже підступною дамою, особливо, якщо його вибір припав на білий бюстгальтер.

Приміряти бюстгальтер червоного кольору – для незаміжньої жінки такий сон видає її прагнення до нових сексуальних пригод, оскільки старі кавалєри, хоча вони і залишилися, вже не викликають у неї інтересу. Їй не вистачає гостроти відчуттів.

Якщо уві сні ви бачите багато бюстгальтерів, то, незалежно від статі, ваш пошук супутниці або супутника життя поки буде невдалим. Будуть партнери, але не буде любові.

Бачити себе в брудному ліфчику – для жінки такий сон означає, що її обранець не соромиться обговорювати її переваги і принади в колі друзів.

Якщо брудний бюстгальтер бачить уві сні чоловік, він надто довірливий, жінки користуються цим і легко обманюють його.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар