Сонник буйки наснилися. До чого сниться буйки у сні бачити.

До чого сняться буйки – сучасний сонник

Бакен, буй уві сні уособлює якусь відправну точку, рубіж.

Якщо ви бачите уві сні бакен, який гойдається на хвилях, дуже скоро у ваших любовних відносинах назріє питання про доцільність їх продовження. І ініціатором, і третейським суддею в цьому питанні будете ви самі.

Сон, у якому ви пливете до буйка, але ніяк не можете її досягти, хоча він здається зовсім поруч, попереджає про численні зволікання й непогодженості в очевидному, здавалося б, підприємстві.

Якщо молодий незаміжній жінці сниться, що вона рішуче пливе до бакену, і він невблаганно наближається, то вона явно форсує відносини з чоловіком в прагненні отримати на палець каблучку. Сон є попередженням, що треба послабити натиск, інакше покльовка зірветься.

Дуже суперечливий сон, у якому ви укладаєте парі про те, що допливете до бакена. Набагато краще для сплячого є розв’язка, в якій він програє парі і повертає назад. Якщо ж спір виграно, і ви допливли до буйка, наяву ви також отримаєте перемогу, але таку, яка не принесе ніякої радості.

Якщо приснилося, що ви опинилися біля бакена і висите на ньому, розгойдуючись, то причиною вашої роздратованості і озлобленості у житті є ваше кредо: відмовляти собі в непотрібних розвагах і не дозволяти зайвих задоволень. Розслабтеся, відпочиньте і зробіть яку-небудь нешкідливу дурість собі в задоволення, інакше нервовий зрив неминучий.

Приснилося, що ви заплили за буйки, незважаючи на свистки рятувальника, – це є попередженням, що вас часом охоплюють надто неприборкані бажання, які ви тут і дуже рішуче починаєте втілювати в життя. Вам необхідно навчитися витримки, самоконтролю і непогано було б перед кидком вперед розраховувати наслідки.

Езотерика
Додати коментар