Сонник брелок приснився. До чого сниться брелок у сні бачити.

До чого сняться брелоки – сучасний сонник

Присутній в сновидінні брелок є для сплячого закликом звертати увагу навіть на ті речі, які з першого погляду здаються дрібницею. Згадайте, що і в реальному житті маленький, але дорогий брелок від ключів може багато що сказати про його власника.

Якщо брелок у сні вам подарували, у вас в житті може благополучно влаштуватися здавалося безнадійним справа, особливо, якщо брелок був недешевим.

Однак занадто яскравий, витончений золотий брелок попереджає, що справа, за яку ви так завзято боретеся, принесе дуже короткочасну радість. Згодом ви багато разів пошкодуєте, що не відступилися від нього відразу.

Якщо сниться, що у вас вже є на ключах кілька брелоків, а ви купуєте або намагаєтеся навісити ще один, за ваші необачні вчинки або нерозумні витівки будуть розплачуватися близькі люди.

Несприятлива ситуація у сні, коли сплячий стоїть перед вітриною з брелоками, дрібні негаразди будуть серйозно вибивати його з колії весь наступний тиждень.

Втратити брелок у сні – до ситуації, коли з-за прикрого промаху або необдуманого вчинку наяву ви можете втратити соціальний статус.

Езотерика
Додати коментар