Сонник борона наснилася. До чого сниться борону у сні бачити.

До чого сниться борона – сонник Хассе

Присутність у вашому сновидінні борони означає настання періоду врегулювання ваших взаємин і поточних справ. У вашому житті і у вашій голові запанує зразковий порядок, немов на полі, чітко розкресленій рівними лініями після боронування.

Сон не має ніякого значення лише для однієї категорії людей – для тих, хто наяву пов’язаний із сільськогосподарським землеробством. У цьому випадку борони можуть снитися як відображення звичайних повсякденних турбот. Дачні турботи до цього відношення не мають.

Якщо приснилася борона по соннику Цвєткова

Сон, у якому сновидінню довелося боронувати землю, повинен порадувати тих, хто не надто привчений до строгого порядку у власних справах. Нарешті-то все буде доведено до розуму і розкладено по поличках. Попутно ви виявите масу проблем, які в загальному хаосі були прикро упущені. Остаточний результат вселить у вас оптимізм на майбутнє, постарайтеся запам’ятати цей милостивий стан морального задоволення і не лінуватися надалі.

Якщо ви бачите в сні, як боронує інша людина, значить, ви зробите все те ж саме, але з-під палиці і вдавшись до допомоги інших осіб.

Езотерика
Додати коментар