Сонник бородавки наснилися. До чого сниться бородавки у сні бачити.

Тлумачення сну бородавка в соннику Міллера

Якщо уві сні вас стурбувала казна-звідки узялася бородавка, означає, що слід чекати нападок, від яких наяву ви будете не здатні захиститися, або звинувачень, відповісти на які вам буде нічого. Це тим більше ймовірно, якщо снилися бородавки у роті.

Сновидіння, в якому ви бачите, як бородавки на руках дивним чином зникають на очах самі по собі, говорить про те, що перешкоди, які наводять на вас жах зараз, будуть долатися з легкістю.

Бородавка на обличчі знайомого вам людини – це сон-попередження, що він таїть образу на вас.

Якщо снилося, як ви виводили бородавки на нозі, значить, вам загрожують неприємності через когось, з ким ви дружите у спільній компанії. Єдиний вихід позбутися від них – припинити це спілкування і енергійно позбутися від даних зв’язків.

До чого бородавки сняться, сонник Фрейда

Бородавка на носі віщує перспективу виникнення любовного трикутника. Ситуація буде складна своїм вибором, ви довго не зможете визначитися з перевагою і нарікати, що цих двох людей не можна об’єднати і поділити порівну. Один з них буде гарний у ліжку, інший – як незамінний друг і супутник життя.

Якщо приснилася бородавка по соннику Цвєткова

Бородавки на обличчі сняться до нехороших новин.

Побачити бородавку в іншої людини – до раптової сварки, загрозу.

Бородавка на руці сновидця може означати отримання значного доходу.

Значення сну бородавки – сонник Хассе

Чужі бородавки сняться до небезпеки, що виходить від цілком нешкідливих з першого погляду людей.

Власні бородавки обіцяють багатство.

До чого бородавка сниться – езотеричний сонник

Бородавки на пальці віщує отримання подарунка, який буде недешевим, але не обрадує.

Якщо ви виявили уві сні у себе бородавку на спині, на вас чекає цікава знахідка, з-за якої ви можете посваритися з приятелем.

Велика бородавка на голові сниться як докір, що ви занадто багато часу і власних нервів витрачаєте на пошуки кращого життя, переживаючи за кожної втрати, незважаючи на те, що вони непорівнянні з тим, що ви отримуєте. Будьте вдячними за те, що маєте, інакше можна втратити все.

Бородавка, французький сонник

Якщо вам приснилося дитяче обличчя в бородавках, ви будете страждати, і ваше страждання буде таємним, ви нікому не зможете відкритися.

Езотерика
Додати коментар