Сонник борода наснилася. До чого сниться бороду у сні бачити.

Тлумачення сну борода в соннику Міллера

Сниться, що у вас виросла борода – такий сон говорить, що вам належить боротися з людиною протилежних життєвих поглядів, чужим вам у всьому. Ви будете протистояти один одному з жорстокістю, цілком можливо, що навіть понесете якісь втрати.

Довга сива борода віщує затяжні конфлікти.

Борода на обличчі жінки віщує украй небажану зустріч або хвороба, від яких сплячий довго не зможе оговтатися, незважаючи на те, що це буде найпростіше захворювання.

Якщо сниться, що у вас борода, і ви відчуваєте, що хтось за неї тягне, значить хтось буде претендувати на вашу власність, причому таким нахабним чином, що ви будете сильно ризикувати, якщо почнете чинити опір.

Уві сні у вас є борода і вуса, і ви ретельно за ними доглядаєте, причесуєте і підрівюєте – сон малює вам ваше майбутнє. Ви будете жити в достатку, але по мірі зростання добробуту ви будете ставати все більш пихатим, самовдоволеним, друзі почнуть цуратися вас, і нарешті, ви залишитеся наодинці зі своїм золотом, як цар Кощій.

Якщо борода у дівчини сниться їй самій, значить, вона дуже боїться заміжжя з-за невдалого досвіду подруг.

Поцілунок в бороду незнайомого чоловіка для жінки означає дуже зухвале знайомство з продовженням, для чоловіка – аморальний вчинок.

Якщо ви самі уві сні обстригаєте собі бороду, і у вас на обличчі залишається акуратна борідка – ви зможете вирішити свої особисті, в тому числі й інтимні проблеми.

Для вагітної жінки чоловік з бородою уві сні передвіщає народження хлопчика.

Втратити в сні бороду не зі своєї вини – погана прикмета: сплячий може втратити не тільки майно або певні стосунки, але й честь.

Якщо приснилася борода по соннику Цвєткова

Густа борода сниться до багатства.

Якщо сниться чоловік з бородою, яка закручена кільцями, сплячий пересвариться з усією своєю ріднею.

Голити бороду або відрізати її – до фінансових втрат.

Для чоловіка голити бороду у жінки уві сні – до міцної сварки з коханою.

Якщо у вас уві сні швидко росте борода, і ви її то і справа подравниваете – сон означає, що ваші справи впевнено підуть в гору.

Незаміжній жінці сниться борода на обличчі – вона так і не сходить в ЗАГС, хоча неофіційні стосунки у неї будуть дуже міцні.

Жінка, яка складається в шлюбі, може втратити чоловіка.

Якщо вдові сниться, що вона – бородата жінка, у неї може скластися вдало нове заміжжя.

Руда борода віщує або хитрих друзів, або неправедне багатство, яке не принесе щастя.

Біла борода віщує подія, яка дуже сильно потрясла сплячого, і яке дасть йому цінний досвід на майбутнє.

Якщо уві сні ви вищипували собі бороду, а тим більше, якщо це робив хтось інший, у вас будуть вимагати борги. Постарайтеся завчасно заспокоїти кредиторів, якщо вони у вас є.

До чого сниться борода – сонник Хассе

Відчувати, як на обличчі росте борода – ви будете обзаводитися новим майном.

Голити бороду комусь у сні – до боротьби за несправедливість в колективі, в якій ви візьмете верх.

Чорна борода обіцяє міцне здоров’я, а розкішна довга борода – захист.

Погано бачити у сні, що випадає з бороди волосся, в цьому випадку не минути скорбот.

До чого сняться бороди – езотеричний сонник

Якщо вам сниться батько з бородою, якої він ніколи не мав, у вас з’явиться хобі, якого ви будете трохи соромитися, оскільки воно не зовсім в’яжеться з вашим віком.

Чоловікові сниться дівчина з бородою, яку вона любовно розчісує – у нього з’явиться партнерка, яка візьме його в оборот у всьому. І навіть в сексі керувати буде вона.

Якщо наяву бородатий чоловік підстригає уві сні свою бороду – у нього з’явиться коханка, яка набагато молодша за нього.

У тому випадку, якщо в житті у чоловіка бороди немає, таке ж значення буде мати сон, в якому присутній хлопчик з бородою.

Якщо батькам сниться донька з бородою, їм потрібно наяву звернути увагу на статеве виховання дівчинки і її нахили, особливо, якщо вони здаються дивними.

Борода, сонник Менегетті

Борода в сновидінні має подвійну символіку – мудрість (наприклад, старий з бородою уві сні) і маскування. Під маскуванням в даному контексті може розумітися як певний недолік особи (пряме значення), так і недоліки характеру, помилки, вади.

До чого борода сниться, французький сонник

В цілому борода в сновидінні віщує добрий, оскільки уособлює в нашій свідомості якесь велич, задоволеність справами.

Найбільш сприятливий сон, у якому борода має розкішний доглянутий вигляд, довга і густа. Успіх не обійде сновидця стороною.

Сон, в якому у жінки виросла борода, – поганий знак, особливо для заміжньої дами. Неприємності можуть трапитися у її чоловіка. Ще гірше, якщо вона цю голила бороду.

Езотерика
Додати коментар