Сонник Богоматір наснилася. До чого сниться Богородицю у сні бачити.

Богоматір, сонник Лоффа

Образ Богородиці в людському сновидінні священний і є втіленням материнської та дівочої чистоти одночасно. Незалежно від того, як сплячий суб’єкт ставиться до цього образу в реальному житті, у сновидінні він несе з собою позитивну енергію творення і виховання. Приснилася ікона Богоматері може бути сплячому як прообраз материнського начала, вона несе в собі все те, що дає людині її власна любляча мати: турботу, попередження, докір, науки, покров і захист. Побачивши такий сон, проаналізуйте свої відчуття, найчастіше саме вони дають поштовх до розуміння змісту сновидіння.

Якщо уві сні перед вами з’явилася ікона Богородиці, не слід розуміти сон грубо і буквально в тому значенні, що вас відвідала сама Пресвята Богородиця – це небезпечний шлях, який може привести вас до хибного усвідомлення того, що відбувається. Це одна з тих складних вищих категорій, в яких переважніше засумніватися в реальному, ніж упевнитися в неправдивому. Подібний сон є лише підказкою, поштовхом, знаком вищої материнської любові, турботи і захисту. Проаналізуйте свою поведінку, звірте його з власним материнським архетипом і зробіть відповідний висновок.

Не нехтуйте цим сновидінням, адже навіть власна покійна мати не є людині уві сні без тривожної причини. Виправте помилки минулого і будьте обережні в майбутньому.

Богородиця, сонник Менегетті

Священний образ Богоматері уві сні може бути як символ перевтілення традиційного жіночого начала у вищий у соціальному відношенні вигляд материнської енергії.

Езотерика
Додати коментар