Сонник блиск приснився. До чого сниться блиск у сні бачити.

До чого блиск сниться – сучасний сонник

Природний блиск навколишньої природи сниться як добру ознаку, радісне здивування, сімейне торжество. Наприклад, це може бути блискуча крапля роси, сонячний відблиск, іскристий сніг – все, що радує наше око. Для тих, хто має відношення до землі, сон означає отримання доброго врожаю.

Якщо ж яскравий блиск йде від предмета, пов’язаного з людською жадібністю, наприклад, монети або коштовності, то сновидіння пророкує жорстоке розчарування, обман.

Яскраві, блискучі скляні осколки обіцяють щастя і незвичайну вдачу.

Якщо вам сниться блискуча водна поверхня, у вашому житті трапиться знайомство, на яке ви будете покладати якісь меркантильні надії, але вони не виправдаються.

Сяйво в очах жінки, побачене уві сні чоловіком, це привід насторожитися з приводу затіваємих любовних інтриг, оскільки жертвою цієї інтриги може стати він сам. Його нова пасія зачарована вмістом його гаманця куди більше, ніж його власником, і вона не упустить своєї вигоди.

Якщо вам приснилися яскраво начищені або блискучі лаковані туфлі, – є причина задуматися про те, що ховається за показною розкішшю, що заважає вам побачити справжню суть деяких речей.

Нова блискуча вилка, побачена у сні чоловіком, обіцяє знайомство з матеріально незалежною і чарівною зовні жінкою, яка, на жаль, буде дуже дурна і не утворена.

Приблизно таке ж значення, але для жінки, має сон, у якому вона бачить блискуче залізо. Її новий партнер буде надійний і забезпечений, але бідний душею і жадібний.

Якщо вам приснився блиск для губ, значить, ви любите дивувати, шокувати, а також вводити в оману і необачно покладаєтеся на перше враження. Результат однієї з таких помилок ви дізнаєтеся дуже скоро.

Одягнене на жінці блискуче плаття є для сплячого чоловіка знаком, що на нього поклала око якась досвідчена особа. Починається гра під назвою “Полювання на мисливця”.

Якщо жінка дивиться у сні на себе в дзеркало і бачить, як у неї неприродно блищать волосся, їй слід побоюватися заміжжя, яке буде припускати її переїзд в іншу країну. Розчарування будуть дуже гіркими.

Нові блискучі ножі в сні обіцяють такі ж нові сімейні або особисті тривоги, які підкрадуться непомітно, ви не розпізнаєте їх наближення за суєтою буденних клопотів.

Езотерика
Додати коментар