Сонник блокнот приснився. До чого сниться блокнот у сні бачити.

До чого сняться блокноти – сучасний сонник

Побачивши уві сні блокнот, подумайте про те, наскільки упорядковано ведення ваших справ, оскільки сон підказує необхідність зайнятися цим негайно. Через відсутність порядку в голові ви нерозумно витрачаєте час.

Якщо уві сні ви купували блокнот, значить, в даний момент ви успішно налажуєте зв’язки і правильно розподіляєте пріоритет своїх справ.

Снився ваш власний блокнот, який тримав у руках хтось інший – всі ваші секрети давно відомі всім, а ті, що ви ще не розкрили, лежать буквально на поверхні, хоча вам здається, що сховали їх глибоко і надійно.

Читати чужий блокнот уві сні – попередження: ви занадто бестактні в обговоренні чужих проблем, вашим друзям це не подобається. Можливо, вони не подають вигляду, але скоро ви їх втратите, якщо не припините вести себе нахабно.

Якщо уві сні ви щось позначали в своєму блокноті, скоро до вас надійде інформація, яка дасть шанс поправити стан фінансових справ.

Приснилося, що вами загублений блокнот з дуже потрібною інформацією, – ви дозволите серйозний прорахунок, збовтнувши комусь зайве по душевній простоті.

Езотерика
Додати коментар