Сонник блідість наснилася. До чого сниться блідість уві сні бачити.

Значення сну блідість – сонник Хассе

Побачили уві сні в дзеркалі власне бліде обличчя – до невеликого нездужання або глибокої печалі, гіркоти в серці.

Якщо хтось сторонній говорить вам в сновидінні, що у вас дуже бліде обличчя – на наступний день вам варто відкласти всі справи, які дозволять це зробити, оскільки скрізь буде переслідувати повна невдача.

Якщо уві сні ви побачили блідість на обличчі чоловіка – йому загрожує тяжка хвороба або нещасний випадок, прийміть запобіжні заходи.

Хворобливого вигляду блідий молодий чоловік, побачений вами уві сні, є віддзеркаленням вашої внутрішньої незадоволеної пристрасті, але найближчим часом ніяких поліпшень в плані особистих відносин у вашому житті не передбачається.

До чого сняться бліді вогники – сучасний сонник

Побачена уві сні бліді, неяскраві вогні, палаючі як би далеко, – це добрий знак зароджується надії. Якщо наяву ви відчуваєте потребу в чомусь, цілком можливо, ви отримаєте це, і ваша душа утішиться. Вам не варто проявляти сильне занепокоєння про майбутнє, ви не зможете нічого прискорити, а напружене очікування не піде вам на користь. Все прийде в свій час саме собою, воно вже в дорозі.

Якщо побачені вами уві сні далеко бліді вогні погасли або сховалися за якоюсь перешкодою, вашим надіям поки не прийшов час здійснитися.

Езотерика
Додати коментар