Сонник байкер приснився. До чого сниться байкерів у сні бачити.

До чого сняться байкери – сучасний сонник

Сон, у якому присутні байкери, сповіщає про наближення життєвих ускладненнях, які торкнуться досить великої кількості оточуючих вас людей.

Приснилося, що ви самі були серед байкерів, – такий сон характеризує вас як особистість, мислячу нестандартно, здатну на оригінальні рішення і нетрадиційні вчинки.

Якщо при цьому ви опинилися в групі однодумців, але явно відчули негативний настрій інших байкерів по відношенню до себе, то наяву ви ризикуєте втратити довіру керівництва, а ваші справи підуть шкереберть.

Дружнє ставлення з боку інших учасників цієї групи, навпаки, говорить про те, що всі ваші ініціативи начальство прийме прихильно, а спори і розбіжності закінчаться доказом вашої правоти.

Якщо байкер потрапив в ДТП, і вона закінчилася для нього відносно благополучно, якась ситуація у вашому житті зміцнить вашу віру у власні сили.

Та ж ситуація з неблагополучним наслідками аварії все одно не є поганою ознакою. Незважаючи на те, що в цьому випадку ви не досягнете чогось бажаного, натомість отримаєте цінний досвід.

Для молодої дівчини сон з присутністю байкера, який їй дуже сподобався, стане знаком того, що її майбутній бойфренд буде людиною досить практичним і не надто обтяженим духовними цінностями.

Езотерика
Додати коментар