Сонник архів приснився. До чого сниться архів у сні бачити.

До чого сняться архіви – сучасний сонник

Архів, як об’ємне сховище різноманітної інформації, сниться до пошуку шляхів виходу з складних життєвих ситуацій. Архів, побачений у сні, є підказкою, що відповідь слід шукати в минулому, швидше за все – у власному. Цілком можливо, подібні ситуації у вашому житті вже були, або з чимось подібним стикалися близькі вам люди.

Проникнути в архів, закритий для загального доступу, потайки, нелегально, – сон означає, що ви будете діяти інтуїтивно, але досить легковажно. Необдуманий крок завжди дуже небезпечний, особливо тоді, коли він може змінити, як і цього разу, ваше життя.

Якщо ви побачили в архіві когось із знайомих, що працюють з документами, вам слід бути готовим до того, що ретельно приховується і вже забута вами таємниця стане відомою.

Побачити себе в сні працівником архіву – попередження про небезпечну ситуацію, в яку можете потрапити з простої цікавості. При першій же можливості включайте задній хід, а не лізьте в нетрі напролом.

Якщо ви вивчали в архіві конкретний матеріал, то ви на правильному шляху до своєї мети, але зусиль знадобиться дуже багато.

Езотерика
Додати коментар