Сонник алкоголік приснився. До чого сниться алкоголіка у сні бачити.

Якщо приснилися алкоголіки по соннику Цвєткова

Приводити алкоголіка в почуття – це сниться до радісних сімейних новин.

До чого сниться алкоголік – езотеричний сонник

Відчути себе у сні алкоголіком – цей сон пророкує захворювання, яке буде наслідком необачної поведінки, халатного ставлення до здоров’я. Це може бути венеричне захворювання або інша заразна хвороба, травма або банальна застуда. Тяжкість хвороби залежить від того, наскільки ви були п’яні.

Побачити незнайому алкоголіка – має бути присутнім на протокольному торжестві, для вас особисто не дуже потрібній і приємне.

Алкоголік, англійський сонник

Якщо молодій жінці сниться алкоголік, який спочатку до неї чіплявся, а потім переслідував, – це означає, що вона ризикує вийти заміж за порочного і некерованого людини з неприборканою натурою, з яким сьорбне багато горя. Їй слід пильно вивчити свого обранця.

До чого сняться алкоголіки – сучасний сонник

Зіткнутися з алкоголіком в громадському транспорті – сон означає прийдешній недолік в грошових коштах, який ви зумієте легко пережити. Головне – надмірно не надіятися і не тринькати наявний запас, а ще краще – поповнити його заздалегідь.

Вислуховувати уві сні звинувачення в алкоголізмі – це попередження, що ви страждаєте невпевненістю, і цим користуються навіть друзі.

Езотерика
Додати коментар