Сонник алкоголь приснився. До чого сниться алкоголь у сні бачити.

До чого алкоголь сниться, сонник Лонго

Бачити уві сні банкетний стіл з розставленими на ньому різноманітними алкогольними напоями – це означає, що якесь має можливість здійснитися знаменна подія дасть вам фінансову вигоду, і шанобливе ставлення оточуючих, і навіть подяку.

Пити алкоголь в компанії знайомих або родичів, з якими в житті ви не збираєтеся за одним столом, означає прийняття складного рішення на користь яких матеріальних або духовних благ.

Знаходитися в компанії питущих людей, але з якихось причин не мати можливості взяти участь у розпиванні алкоголю, – такий сон говорить про необхідність прийняття важкого кардинального рішення. Якщо ви все-таки встояли і навіть не пригубили чарку – у вас вистачить мужності це доленосне рішення прийняти.

Побачити себе в сні продавцем алкогольного відділу уособлює наступний сюжет: ваші близькі вважають вас нездатним на неординарні вчинки, але в цей раз ви їх здивуйте, влаштувавши свято, де кожному знайдеться місце.

Приймати в своєму домі гостей і пригощати їх міцним алкоголем – сновидіння підказує вам, що ви в душі прихований організатор, але поки не випробували себе у цій ролі. Тим не менш, варто спробувати, вас чекає успіх, а період настає найсприятливіший.

Бачити людину, яка страждає від похмілля та просить вас придбати якийсь алкогольний напій – обставини наяву складуться так, що ви візьмете чужу провину на себе.

Алкоголь – сучасний сонник

Купувати алкоголь, бачити, як це роблять інші – такий сон передвіщає якийсь емоційний підйом, творчий настрій, натхнення.

Якщо при цьому ви довго вибираєте алкогольний напій, то в своїх творчих починаннях ви залежні від певних стереотипів або чужого впливу.

Для жінки побачити в сні свого колишнього хлопця з алкоголем – це знак, що він шкодує про розставання і готовий відновити відносини. Значення сну посилюється, якщо насправді він не належить до любителів спиртного.

Якщо сниться, що алкоголь п’є подруга, то для жінки сон означає тривогу за її долю. Вам слід запропонувати їй свою допомогу, тому що, швидше за все, вона дійсно її потребує, але з якихось причин мовчить.

Той же сон для молодої людини може означати починається розлад у стосунках, ініціатором якого стане дівчина.

Пити в сні алкоголь у неприємній для вас компанії означає, що наяву вам доведеться мати справу з людьми негідними і викликають у вас антипатію. Але, оскільки це будуть не особисті, а ділові відносини, вам доведеться це терпіти.

Якщо вам снилося, що ви розпивали алкогольні напої в громадському місці, наприклад, в транспорті, то незабаром вам доведеться дуже жорстко економити, щоб пережити матеріальні проблеми.

Для жінки бачити чоловіка, яка розпивала алкоголь, якщо наяву він не є шанувальником “зеленого змія” – до великої сварки.

Той же сон для чоловіка – до прибутку.

Езотерика
Додати коментар