Сонник акварель наснилася. До чого сниться акварель у сні бачити.

До чого сниться акварель, сонник Лонго

Акварель символізує щось примарне або таємне. Якщо ви малювали акварельними фарбами в сні – наяву вам властиво жити у світі мрій. Там, у глибинах власного серця, ви малюєте картини найпотаємніших своїх бажань, милуєтесь ними, вас мало хвилює, що в цей час відбувається зовні, за межею світу ваших мрій. Зараз ви переживаєте той рідкісний період, коли обриси цих картин можна побачити і в житті, варто тільки їх трошки “підмалювати”, і ваші мрії знайдуть реальність.

Купувати написане аквареллю полотно – ваше життя набуває стабільність, протягом місяця реалізується багато чого з того, що ви закладали у власне поняття благополучності.

Якщо приснилося, що ви купували акварельні фарби – ви потрапили під чиєсь заступництво, чия допомога не буде надто явною, але якщо ви будете уважними, то побачите невипадкові події серед звичайного перебігу справ.

До чого сняться акварелі – сучасний сонник

Малювати аквареллю уві сні не з чистого аркушу, а з чиєїсь фотографії – можливо, ви скоро здогадаєтеся про таємні бажання цієї людини і про його прихованих намірах.

Якщо це була ваша фотографія, вам дуже хочеться наяву щось приховати від близьких людей.

Езотерика
Додати коментар