Сонник айсберг приснився. До чого сниться айсберг в сні бачити.

До чого айсберг сниться, сонник Фрейда

З’явився у вашому сні айсберг підводить підсумок вашим відносинам з нинішнім партнером. Ви охололи і навіть набридли один одному, пропала гармонія, стерлася привабливість, а значить, підійшов заключний етап. Виходом для збереження стосунків може стати короткочасний відпочинок нарізно.

До чого айсберги сняться, сонник Лонго

Айсберг в сні – це ваші нерозкриті здібності. І нехай багато хто поруч думають, що ваші таланти не варті уваги, вони є, і ви далеко не слабка людина. А тому, що таку думку склалося, виною чужий вплив, під яким ви, на жаль, перебуваєте наяву. Ця чужа сила не дає вам розкритися. Піти від неї зовсім не можна, але зазирнути в себе, розбудити поки незатребувані здібності і показати їх усім можна і потрібно.

Побачений океан, на поверхні якого ви побачили відразу кілька айсбергів, обіцяє неприємності по роботі. Сварка з колегами змусить вас зробити те, що згодом буде викликати гіркота і жаль.

Спостерігати в сні рідкісну картину, як перевертається айсберг – це попередження про надзвичайну заздрості оточуючих. Ви відразу зрозумієте, про кого мова, але тільки тонка дипломатія, тактовне ігнорування різких випадів і збереження миролюбного виду в будь-якій обстановці оптимально захистять вас від підступів цих людей.

Приснився айсберг, обриси якого випливають із темряви – добрий знак, до поліпшення матеріального становища.

Выдпливаючий в темряву айсберг означає, що велика сума грошей прийде раптово, але так само швидко і загубиться. Якщо перша половина тлумачення здійсниться, прийміть заходи обачності.

До чого сняться айсберги – сучасний сонник

Якщо сновидець, який бачить айсберг, намітив важливі справи, йому потрібно дати відбій цьому підприємству на деякий час. Діючи наперекір, можна спочатку подумати про правильність рішення, але прикра дрібниця зіпсує все.

Величезний айсберг, самотньо пливе у вашому сні по тихій гладі синього океану, означає наступ через кілька днів самого зручного моменту для яскравої і давньої мрії.

Побачити безліч дрібних айсбергів, схожих просто на шматочки льоду – до великої кількості дрібних зволікань. У великій кількості вони можуть нашкодити гірше однієї великої перешкоди.

Езотерика
Додати коментар