Сонник афганець приснився. До чого сниться афганця у сні бачити.

До чого сняться афганці – сучасний сонник

Побачити в сні людини, яку прийнято називати “афганцем”, означає, що у вашій душі живе комплекс провини. Щось ви дійсно робили не так, але за багато речей ви зовсім не зобов’язані нести відповідальність, та ще й довічну. Ви не вмієте відмовляти, це використовують друзі. Припиніть звинувачувати себе за чужі помилки.

Якщо в афганця ви дізналися когось із давніх приятелів, однокласників або знайомих, то ваш комплекс провини стосується того, що ви забули старих друзів. Організуйте зустріч, можливо, це допоможе вам звільнитися від гнітючого почуття.

Колишній воїн-афганець уві сні – це ви самі, – такий сон передвіщає, що вам доручать важкий і досить суперечливе справа, однак відмовитися буде неможливо.

Якщо побачений вам людина (або група людей) є афганцем за національністю, то незабаром ви захопитеся справою незвичайним, але прибутковою. Якщо при цьому люди цієї національності викликали у вас роздратування або відкриту неприязнь, то наяву компанію, в якій ви обертаєтеся, важко назвати приємною, проте вам в ній подобається.

Езотерика
Додати коментар