Прищ на носі

Наші пращури вважали, що поява прищів на носі віщує серйозні життєві зміни. Багатовікові спостереження за цим явищем дозволили їм скласти тлумачі, що допомагають правильно розшифровувати ознаки. Більшість із них дійшло до наших днів. Ними можете скористатися і ви, виявивши прищ на носі: прикмета пояснить вам, чому він з’явився, і що вам долею. Від вас потрібно лише одне: врахувати всі фактори, здатні вплинути на точність розшифровки (своя стать і вік, день тижня, в який з’явився висип, його місцезнаходження та ін.).

Прищ на носі у молодих хлопців

що означає прищ на носі

Прищ, що з’явився у вас на носі у понеділок, стає провісником дрібних складнощів, пов’язаних із навчанням чи стосунками у сім’ї. Якщо ви виявили його у вівторок, це означає, що у вас з’явилася таємна прихильниця, яка ні на хвилину не перестає думати про вас. Якщо висипання виявилося в середу, то вам чекає тривала поїздка, яка не принесе тих результатів, на які ви розраховували.

Якщо прищ скочив у четвер, то на вас чекає не найприємніша розмова з представником старшого покоління. Якщо ви виявили висип у п’ятницю, то це означає, що хтось із вашого найближчого оточення почав плести інтриги у вас за спиною. Висипання, що з’явилися в суботу, віщують вам веселе проведення часу в колі найближчих друзів, а в неділю – складнощі у відносинах з коханою людиною. Локалізація прищу впливає на розшифровку таким чином:

 • у лівій частині – хтось зацікавився вами, і бажає зустрічі;
 • на переніссі – на вас чекають дрібні невдачі в особистому житті, нерозділене кохання;
 • у правій частині – вам належить отримати приємну звістку, що стосується ваших планів на майбутнє;
 • на кінчику – поруч з вами з’явився недоброзичливець, який буде намагатися ставити вам палиці в колеса;
 • під носом – найближчими днями відбудеться подія, яка змусить вас переглянути звичні погляди;
 • в носових ходах – вчинок друга чи родича завадить вам реалізувати задумане.

Поява множинного висипу сигналізує про те, що найближчим часом дрібні, незначні проблеми будуть відволікати вас від справді важливих справ.

Прищ на носі у чоловіків

Висип, що вискочив прямо на кінчику носа, говорить про те, що спроба вибудувати відносини з представницею прекрасної статі виявиться вам невдалою. Якщо прищ з’явився на переніссі, то на вас чекають непередбачені грошові витрати, якщо праворуч від неї – то великий успіх у справах, зліва – дрібні розбіжності з начальством або діловими партнерами. Якщо він локалізується всередині носа, це означає, що найближчим часом недоброзичливці почнуть плести плітки у вас за спиною. Можливо, хтось із них спробує переконати ваших близьких у тому, що ви зробили непристойний вчинок. Якщо висипка розташовується прямо під носом, то вам належить важлива зустріч, під час якої вирішаться значущі для вас питання.

Якщо в понеділок у вас вискочив прищ на носі, прикмета віщує вам участь у сумнівній авантюрі або укладання невигідної для носа. вас угоди. Висипання, що з’явилися в інші дні тижня, трактуються інакше:

 • у вівторок – проект, який ви вважали заздалегідь програшним або безперспективним, принесе позитивні результати;
 • у середу – ваші старання не залишаться непоміченими, і будуть гідно оцінені;
 • в четвер – вас підведе людина, на допомогу якої ви розраховували;
 • у п’ятницю – вам випаде можливість примиритися з тими людьми, з якими ви недавно посварилися;
 • у суботу – на вас чекає знайомство, яке в майбутньому переросте у щось більше, ніж дружба;
 • у неділю – ви отримаєте послання від важливої ​​для вас людини, або отримаєте доступ до відомостей, які оточуючі довго від вас приховували.

Якщо у вас з’явилося відразу кілька висипних елементів, то найближчим часом ви отримаєте пропозицію, яка допоможе вам швидко змінити своє життя на краще.

Прищ на носі у молодої дівчини

Якщо у вас на носі з’явилося безліч. дрібних прищиків, це означає, що ви підкорили серця відразу кількох хлопців. Якщо вискочив одиночний прищ, то його значення залежатиме від місця його розташування:

 • право від перенісся – про вас думає молодий чоловік, з яким ви познайомилися або вперше зустрілися кілька днів тому;
 • під носом – вам належить суперництво в любовній сфері, у вашому найближчому оточенні з’явиться особа, яка буде робити все можливе для того, щоб завадити вам досягти бажаного;
 • зліва від перенісся – люди, яким ви довіряєте і яких вважаєте друзями, обговорюють вас в негативному ключі у вас за спиною;
 • всередині носа – вам чекає тривала поїздка, під час якої ви матимете корисні знайомства та зв’язки;
 • на переніссі – ви зробите помилку, яка спричинить безліч несприятливих наслідків;
 • на кінчику носа – молода людина, до якої ви відчуваєте симпатію, відповість взаємністю на ваші знаки уваги.
 1. Якщо висипання з’являться в понеділок, то в найближчі дні подруга порадує вас приємною новиною, що стосується ваших спільних захоплень.
 2. Висип, що виявився у вівторок, віщує виникнення конфлікту з кимось із найближчого оточення.
 3. Прищ, що вискочив в середу, стає провісником розбіжностей з батьками, братами, сестрами або іншими близькими родичами.
 4. Якщо проблема дається взнаки в четвер, то хтось із ваших близьких спробує зробити все для того, щоб перекласти свої проблеми на ваші плечі.
 5. Прищ, вискочив на носі в п’ятницю, стає передвісником з’ясування відносин з людиною, якого ви вважали кращим другом або подругою.
 6. В суботу висипка з’являється в тому випадку, якщо попереду на вас чекає романтична пригода.
 7. Якщо висипання проявляються в неділю, то вирішення проблеми, якій ви раніше не надавали ніякого значення, вимагатиме у вас набагато більше сил, ніж ви розраховували.

Прищ на носі у жінки

Поява прищу на носі в понеділок віщує непорозуміння з колегами, дрібні проблеми, що стосуються професійної сфери. Якщо проблема виникне у вівторок, то дуже скоро вас чекає сварка з коханою людиною через ревнощі або з інших надуманих причин. Якщо ви виявите висипання в середу, то найближчими днями людина, якій ви довіряли, змусить вас засумніватися у власній порядності.

Висип, що виявився на носі в четвер, означає, що вам доведеться витратити багато часу на вирішення питання, яке в кінцевому підсумку виявиться абсолютно не важливим для вас, і не принесе вам очікуваних результатів. І, навпаки, якщо висипання з’являться у вас у п’ятницю, то вам вдасться без зайвих зусиль вирішити завдання, яке не давало вам спокою протягом кількох місяців або років. Якщо прищ вискочив у вас на носі в суботу, то дуже скоро ви отримаєте прибуток із джерела, яке вже давно списали з рахунків. Якщо ж ви зіткнетеся з вищеописаною проблемою в неділю, то на вас чекає зрада з боку друзів або необґрунтовані претензії від близьких.

Якщо прищ з’явиться у вас прямо на переніссі, то найближчим часом вам доведеться вирішувати не лише свої, а й чужі проблеми. В інших випадках висипання будуть розшифровуватися таким чином:

 • під носом – на вас чекає неконструктивна критика, результати вашої праці будуть недооцінені з надуманих причин;
 • у лівій частині – вашим відносинам з партнерам загрожує небезпека, і вам доведеться докласти неймовірних зусиль для того, щоб зберегти ваш союз;
 • всередині носа – ви отримаєте велику грошову суму або цінний подарунок;
 • з правого боку – вас чекають приємні звістки від родича або друга, що проживає далеко від вас;
 • на кінчику носа – будь-які ваші починання виявляться успішними, обставини будуть складатися найбільш вигідним для вас чином.

Якщо у вас вискочить відразу кілька прищів на носі, то найближчими днями вам вдасться мати корисні зв’язки. Людина, з якою ви познайомитеся, допоможе вам знайти вихід навіть з тих ситуацій, які будуть здаватися вам безнадійними.

Як захиститися від негативного передбачення?

Для того щоб захиститися від негативних наслідків, які пророкує вам прикмета, слід виконати нескладний ритуал. Зокрема, необхідно:

 • прикласти до прища чисту паперову серветку;
 • тричі проговорити: «Як світло звертається в ніч, так і ти, зло, йди геть»;
 • підпалити серветку, і дочекатися її повного згоряння;
 • розвіяти сажу за вітром.

Крім цього, важливо уникати поганих думок. Якщо це вам не вдасться, то відвести від вас негативне пророцтво не зможе навіть найпотужнішого заклинання.

Езотерика
Додати коментар