Місячний календар на 2021 рік

У цьому розділі ви знайдете місячний календар на 2021 рік, сприятливі і несприятливі фази, дні і місяці з повним описом. Для кожних місячних діб є вся необхідна інформація: знак зодіаку, час сходу і заходу, час місячних фаз, найближчі дати повного місяця і молодика.

Відповідно до поточної фази положенням нічного світила, вам будуть дані кілька порад і рекомендацій професійних астрологів для різних сфер життя на 2021 рік. Садівникам з питань вибору часу для посадки, обробки рослин, для жінок про те в який час краще зробити стрижку, весілля та інші важливі справи.

Факт. Найперший місячний календар був складений ще в IV столітті до н. е. в Стародавньому Єгипті. Для того рівня розвитку науки він був напрочуд точний і мав масу практичних сфер застосування. В основу сучасного лягли як досвід стародавніх цивілізацій, так і наукові факти, відкриті в наш час.

На що впливає місячний календар?

Наші предки змогли зробити правильні висновки і встановили чіткий взаємозв’язок між змінами природи, поведінкою тварин і людей в залежності від положення Місяця.

До сих пір вважається, що для будь-яких починань найкращим часом є фаза молодика. Так як наступна за ним фаза зростання Місяця позитивно впливає на розвиток всіх процесів в природі, взагалі і життя людини зокрема.

В повний місяць і в фазу спадної місяця, навпаки, не варто починати нових справ, зате має сенс підвести підсумки і завершити все розпочате. Втім, цей час сприятливий для справ, метою яких буде позбавлення від чого-небудь. Наприклад, від зайвої ваги або боргів.

Детальний опис сприятливих місячних днів і фаз на 2021 рік білого бика ви знайдете на цій сторінці. Календар стане вашим вірним провідником у всіх життєвих сферах. Плануючи будь-які справи загляньте в опис дня і внесіть коригування в свої плани, так ви виконаєте задумане з мінімальними зусиллями і максимальною користю.

Езотерика
Додати коментар