Місячний календар на березень 2021 року. Молодик і повний у березні 2021 року

Фази місяця в березні 2021 року

 • Повний місяць у березні 2021 року– 28 березня 2021 року о 20 годині 48 хвилин.
 • Молодик у березні 2021 року – 13 березня 2021 року о 12 годині 31 хвилини.
 • Третя чверть у березні 2021 року – 6 березня 2021 року о 03 годині 32 хвилин.
 • Перша чверть у березні 2021 року – 21 березня 2021 року о 15 годині 42 хвилини.
 • Зростаючий Місяць 2021 року – з 14 березня по 27 березня 2021 року.
 • Спадний місяць в березні 2021 року – з 1 березня по 12 березня і з 29 березня по 31 березня 2021 року.

Докладний місячний календар на березень 2021 року

1 березня 2021 року, 18 місячний день до 19:56, спадний Місяць в знаку Терези.

У місячному Королівстві сьогодні не все гладко і блискуче, незважаючи на те, що одним із символів вісімнадцятої доби є дзеркало. Раз у раз відбуваються дивні і незрозумілі речі, але насправді все закономірно, адже випадковостей, як відомо, не буває.

2 березня 2021 року, 19 місячний день до 21:27, спадний Місяць в знаку Терези.

Філософствуємо, і не забуваємо поглядати на своє оточення – сьогодні активні всі неприємні хлопці: від енергетичних вампірів до банальних скандалістів. До речі, з вампірятами впоратися легше – когось врятує часточка часнику, а комусь стане в нагоді уява, за допомогою якого можна вибудувати навколо себе цегляний замок, або спорудити кришталевий купол. З осиковими кілочками слід бути обережніше – вони згодяться для городу, а ось для боротьби з нечистю їх краще не використовувати.

3 березня 2021 року, 20 місячний день до 22:58, спадний Місяць в знаку Скорпіон.

Шкода, що ми не пташки, адже в двадцятий місячний день все складається настільки вдало, що нам тільки крил і не вистачає. Але душа може пурхати і без додаткових атрибутів – сьогодні день осяяння і натхнення.

4 березня 2021 року, 21 місячний день, спадний Місяць в знаку Скорпіон.

Натхнення сьогодні відвідує всіх підряд, але для того, щоб блиснути талантами, недостатньо одного бажання – потрібно ще й попрацювати. Ми можемо пурхати на крилах, і чекати, коли оточуючі піднімуть голови і почнуть нами захоплюватися. А можемо зайнятися улюбленою справою, і успіх і слава прийдуть тихо, зате вже точно від нас не відстануть.

5 березня 2021 року, 22 місячний день з 00:30, спадний Місяць в знаку Стрілець.

Осяяння сьогодні трапляються кожну хвилину – важливо зосередитися, і зловити свою хвилю, тоді ми зуміємо блиснути талантами. У двадцять другий місячний день рекомендується більше гуляти і спілкуватися, потрібно, як то кажуть, себе показати, та на людей подивитися.

6 березня 2021 року, 23 місячний день з 01:58, третя чверть, місяць в знаку Стрілець.

Щоб нас не розчавила місячна і космічна енергія, в двадцять третю місячну добу важливо бути спритними і активними. Звичайно, атмосферний стовп штука важка, але ми впораємося.

7 березня 2021 року, 24 місячний день з 03:17, спадний Місяць в знаку Козеріг.

Наша душа сьогодні співає і пурхає, і навіть тіло ось-ось забуде про те, що воно без крил, і ми помчимо в захмарні дали. І дійсно, в двадцять четвертий місячний день в житті немає місця смутку і тузі – всі погані думки ніби вивітрилися, Місяць світить ніжно і ласкаво, і нам хочеться зробити щось особливе.

8 березня 2021 року, 25 місячний день з 04:20, спадний Місяць в знаку Козеріг.

Найчастіше згадуємо про символ Дня черепасі, і так само, як вона, нікуди не поспішаємо. Але ось ховатися в панцирі ми сьогодні не станемо – будь-яку ситуацію можна переграти, адже головне, наше ставлення до життя.

9 березня 2021 року, 26 місячний день з 05:06, спадний Місяць в знаку Водолій.

Зірки нервово переморгуються, а місяць сховалася за хмари, і не хоче з нами спілкуватися – день сьогодні непростий, і дивний. Але не втрачаємо почуття гумору, і вчимося сміятися, не звертаючи уваги на неприємності.

10 березня 2021 року, 27 місячний день з 05:37, спадний Місяць в знаку Водолій.

Сьогодні важливо частіше звертатися за підтримкою до духовних вчителів і наставників, а поради рідних і близьких людей виявляться вельми корисними і цінними. Але і власну точку зору з рахунків скидати не треба – навіть фантастична думка може стати реальною, якщо правильно підійти до вирішення проблеми.

11 березня 2021 року, 28 місячний день з 05:59, спадний Місяць в знаку Водолій.

Не хвилюємося, місяць не вимагає жертвоприношень – просто станемо трішечки добрішими, трішечки ввічливіше, і крапельку життєрадісніше. У двадцять восьму місячну добу трапляється багато чудес, і саме сьогодні ми можемо набратися мудрості з космосу, причому, «прозріти» може будь-яка людина, навіть той, який вважав себе досить дурним і примітивним створенням.

12 березня 2021 року, 29 місячний день з 06:15, спадний Місяць в знаку Риби.

Місяць сяє, але її світло сьогодні не викликає позитивних емоцій – багатьом з нас хочеться кричати, тупотіти ногами, і бити посуд.

13 березня 2021 року, 30 місячний день з 06:27, 1 місячний день з 13:31. Молодик в Рибах.

На жаль, тридцятий день трапляється не кожен місячний місяць, зате, коли він приходить, ми можемо бути впевнені, що з нами неодмінно станеться що-небудь незвичайне, світле і добре. У момент початку нового місячного місяця Місяць проходить по знаку Риб, останньому знаку річного зодіакального циклу. Знак Риб в астрології вважається двоїстим і вкрай непостійним. З одного боку риби вбирають в себе весь досвід і всю мудрість року, що минає астрономічного року, а з іншого – в даному знаку накопичується і весь минулий негатив, який необхідно побачити, усвідомити і залишити в минулому. Але не засмічуючи простір навколо, а трансформуючи його в нові види знань для тих, хто йде слідом.

14 березня 2021 року, 2 місячний день з 06:38, зростаючий Місяць в знаку Овен.

Хоча другі місячна доба вважаються пасивними, для бадьорості і активних дій місце знайдеться. Вітається творчий підхід, і в деяких випадках нам знадобляться винахідливість і креативність – чудити можна, скільки душі завгодно, головне, не перегинати палицю, і не вплутуватися в авантюрні підприємства.

15 березня 2021 року, 3 місячний день з 06:48, зростаючий Місяць в знаку Овен.

Третій місячний день ідеальний для тих, хто впевнений у власних силах, хто йде до мети за всяку ціну, і граючи справляється з проблемами. Але якщо ми не можемо назвати себе активними і напористими, то уникнути неприємностей і агресивного впливу ззовні цілком можливо.

16 березня 2021 року, 4 місячний день з 06:58, зростаючий Місяць в знаку Овен.

Щирість, і ще раз щирість – в цьому випадку четвертий місячний день буде світлим, добрим, і гармонійним. Однак не варто озвучувати всім підряд свої думки: наприклад, сусідам не цікаво знати, що ви про них думаєте, а колеги по роботі не прийдуть у захват, якщо їм повідають про те, що вони дурні, не кмітливі, і гальмівні хлопці.

17 березня 2021 року, 5 місячний день з 07:08, зростаючий Місяць в знаку Телець.

У 5 місячний день важливо боротися з внутрішніми і зовнішніми спокусами – сьогодні думки матеріальні, як ніколи. Ми можемо готуватися до осяянь, інтуїція у багатьох людей буде працювати, як божевільна – потрібно постаратися, і запам’ятати всі думки та ідеї, які відвідають нас в п’яту місячну добу.

18 березня 2021 року, 6 місячний день з 07:21, зростаючий Місяць в знаку Телець.

Символом шостого місячного дня є птах Журавель. Але приказка про журавля в небі сьогодні не актуальна – він буде у нас в руках, як і синичка, потрібно тільки захотіти. Мрії в цю місячну добу збуваються одна за одною – не встигли подумати про зустріч зі старим другом, як приятель вже обриває телефон, тільки почали марити про підвищення зарплати, як начальник виписує премію і розсипається в компліментах. Але мрії мріям ворожнечу – мріяти слід акуратно, і не забиратися високо: на сьомому небі сьогодні не проштовхнутися, і фортуна просто не встигає виконати всі бажання.

19 березня 2021 року, 7 місячний день з 07:38, зростаючий Місяць в знаку Близнюки.

У 7 місячну добу бажано уникати лихослів’я, пліток і критики – негативні висловлювання можуть стати бумерангом, або навіть зброєю в руках злих сил. Не так вже й складно залишатися протягом дня на позитиві – нам допоможуть медитативні техніки, йога, і молитва. Тут дуже важливо відчувати кожен вимовлений звук – Всесвіт неодмінно прислухається до наших прохань, і допоможе здійснити добрі бажання.

20 березня 2021 року, 8 місячний день з 08:00, зростаючий Місяць в знаку Близнюки.

8 місячна доба ідеальні для того, щоб пробачити інших людей, причому робити це потрібно щиро і від щирого серця. Якщо не виходить відпустити образу, можна просто побажати добра іншій людині – небеса обов’язково це оцінять, і допоможуть розібратися в душевних переживаннях.

21 березня 2021 року, 9 місячний день з 08:32, перша чверть, місяць в знаку Близнюки.

У 9 місячну добу нас можуть відвідувати негативні і тужливі думки, багатьох буде долати бажання посваритися, і спровокувати конфлікт. Контакти сьогодні бажано обмежити, але не слід сприймати рада буквально, і замикатися в кімнаті, виття весь день на місяць, і трощачи меблі – від поганої енергії таким способом ми не позбудемося. Давні проблеми, образи, і невирішені ситуації сьогодні випливуть на поверхню, і всі, звичайно, кинуться розбиратися з минулим. Тут слід зупинитися і подумати: а чому доля в черговий раз підкидає таке ж випробування? Відповідь насправді проста –потрібно поміняти своє ставлення до життя, і знайти новий спосіб вирішення.

22 березня 2021 року, 10 місячний день з 09:16, зростаючий Місяць в знаку Рак.

Сьогодні вітається консервативний підхід, але звично – не означає нудно і одноманітно. Будь-які традиції – це зв’язок з минулим, без якого, як відомо, не буває справжнього. Однак і для нововведень і незвичайних планів перешкод теж не буде – Місяць відкриває двері для всіх, важливо лише вибрати свій напрямок.

23 березня 2021 року, 11 місячний день з 10:15, зростаючий Місяць в знаку Рак.

Важливо впоратися з внутрішніми спокусами і направити енергію в потрібне русло. Зірки не радять ховатися в чотирьох стінах, але і від зайвої активності в одинадцяту місячну добу бажано утриматися. Висновок-шукаємо золоту серединку, і робимо справи, не відволікаючись, і не звертаючи уваги на космічні штучки.

24 березня 2021 року, 12 місячний день з 11:29, зростаючий Місяць в знаку Лев.

Сьогодні ми будемо відчувати бажання зробити щось добре, хороше і світле, місяць ніби штовхає на позитивні думки і вчинки. У 12 місячна доба не потрібно соромитися молитися, але прохання до Бога і Всесвіту повинні бути щирими, і вже звичайно, не варто вимагати для себе благ, і багатства. Тим, хто вважає себе атеїстом, місяць теж дасть підказки, адже невіра у вищий розум зовсім не означає, що людина загубився і заблукав у цьому житті.

25 березня 2021 року, 13 місячний день з 12:52, зростаючий Місяць в знаку Лев.

Сьогоднішня доба сповнена незвичайних і загадкових моментів, і тим, хто вірить в магію, в 13 місячну добу обов’язково пощастить. Тринадцять, як відомо, це чортова дюжина, але ми вже склали трійку з одиничкою, і отримали четвірку, і чорти сьогодні і близько не підійдуть. Зате число тринадцять нагадує нам про Змієносця (тринадцятий знак зодіаку), який протегує чаклунам, і допомагає зазирнути за межу (комусь вдається помандрувати в потойбічному світі).

26 березня 2021 року, 14 місячний день з 15:21, зростаючий Місяць в знаку Діва.

Якщо до 14 місячного дня ми розгойдувалися, але так і не зважилися поміняти життя, сьогодні місяць дає можливість для другої спроби. Помилятися не можна, ТА це, в принципі, і неможливо, адже інтуїція в чотирнадцяту місячну добу у багатьох людей працює в повну силу.

27 березня 2021 року, 15 місячний день з 16:52, зростаючий Місяць в знаку Діва.

Багато що залежить від нас самих. Сьогодні стає зрозуміло, чи правильно ми прожили першу половину місяця, або заплуталися, і тепер доводиться відповідати за свої промахи.Багато ситуацій в 15 місячний день будуть неоднозначними. З одного боку ми можемо виглядати героями, але якщо капнути глибше, то нам стане соромно не тільки за вчинки, але навіть і за думки і бажання.

28 березня 2021 року, 16 місячний день з 18:24. Повний місяць у терезах о 21: 48.

Ідеальним проведенням часу в шістнадцяту місячну добу стане відпочинок. Хтось буде безцільно лежати на дивані, хтось розслабиться на свіжому повітрі, а комусь захочеться відправитися в подорож-місяць світить для всіх, і обмежень немає.

29 березня 2021 року, 17 місячний день з 18:57, спадний Місяць в знаку Терези.

Місяць відома жартівниця, і вона може підкинути стільки спокус, що у непідготовлених людей голова піде обертом – в цьому і є головна небезпека 17 місячної доби. Очікується багато ризикованих авантюр, і дуже важливо ставитися до всього філософськи, і з деякою часткою іронії.

30 березня 2021 року, 18 місячний день з 20:32, спадний Місяць в знаку Скорпіон.

Закон бумеранга в 18 місячний день теж працює, як годиться – якщо ми когось образили, то сьогодні доведеться попросити вибачення, інакше доля підкине випробування, де скривдженими виявимося ми самі. Звичайно, не варто впадати в крайнощі і зображати з себе ангелів, потрібно просто усвідомити уроки, які підносить справедлива фортуна.

31 березня 2021 року, 19 місячний день з 22:08, спадний Місяць в знаку Скорпіон.

Сьогодні ми повинні перебороти свої страхи, і місяці неважливо чого ми боїмося, головне, переступити межу, і подивитися небезпеки в очі. Але в будь-якому геройстві повинен бути присутнім розум, як то кажуть, ризикуємо, і не втрачаємо голову – до чого кидатися на амбразуру, якщо в цьому немає необхідності?

Місяць без курсу (холостий Місяць) у березні 2021 року

 • 02.03.2021 17:09 — 02.03.2021 23:38
 • 04.03.2021 19:10 — 05.03.2021 01:43
 • 06.03.2021 12:44 — 07.03.2021 05:20
 • 09.03.2021 03:52 — 09.03.2021 10:41
 • 11.03.2021 06:32 — 11.03.2021 17:44
 • 13.03.2021 19:38 — 14.03.2021 02:44
 • 16.03.2021 06:40 — 16.03.2021 13:56
 • 18.03.2021 23:40 — 19.03.2021 02:47
 • 21.03.2021 15:04 — 21.03.2021 15:18
 • 23.03.2021 18:26 — 24.03.2021 00:56
 • 25.03.2021 16:27 — 26.03.2021 06:25
 • 28.03.2021 02:48 — 28.03.2021 08:22
 • 30.03.2021 03:08 — 30.03.2021 08:33
Езотерика
Додати коментар