Місячний календар на лютий 2021 року. Молодик і повний у лютому 2021 року

Фази місяця в лютому 2021 року

 • Повний місяць у лютому 2021 року– 27 лютого 2021 року об 10 годині 17 хвилин.
 • Молодик у лютому 2021 року – 11 лютого 2021 року о 21 годині 05 хвилин.
 • Третя чверть у лютому 2021 року – 4 лютого 2021 року о 00 годині 44 хвилин.
 • Перша чверть у лютому 2021 року – 19 лютого 2021 року о 00 годині 04 хвилини.
 • Зростаючий Місяць у лютому 2021 року-з 12 лютого по 26 лютого 2021 року.
 • Спадний місяць в лютому 2021 року – з 1 по 10 лютого, з 28 лютого 2021 року.

Докладний місячний календар на лютий 2021 року

1 лютого 2021 року, 20 місячний день, спадний Місяць в знаку Діва.

Шкода, що ми не пташки, адже в двадцятий місячний день все складається настільки вдало, що нам тільки крил і не вистачає. Але душа може пурхати і без додаткових атрибутів – сьогодні день осяяння і натхнення.

2 лютого 2021 року, 21 місячний день, спадний Місяць в знаку Терези.

Сьогодення завжди залежить від минулого, і саме сьогодні ми зможемо в цьому переконатися. Двадцять перший місячний день можна назвати днем переосмислення. Звичайно, ми не станемо винаходити машину часу, щоб повернутися назад і виправити деякі помилки, але ж майбутнє в наших руках, і почнемо робити його краще саме зараз – в двадцять перший місячний день.

3 лютого 2021 року, 22 місячний день, спадний Місяць в знаку Терези.

Двадцять друга місячна доба це час мудрості і духовного пошуку. Сьогодні ми виходимо на фінішну пряму і намагаємося завершити справи, розібратися з проблемами, і досягти внутрішньої гармонії.

4 лютого 2021 року, 23 місячний день з 00:44, третя чверть, місяць в знаку Скорпіон.

Місяць в цей день непередбачувана, і тому він здається незвичайним, дивним і загадковим. Всесвіт ніби перевіряє нас, влаштовуючи всякі випробування. Але ми попереджені, значить, і справлятися зі спокусами буде простіше.

5 лютого 2021 року, 24 місячний день з 01:13, спадний Місяць в знаку Скорпіон.

Двадцять четвертий місячний день-день чудес і дивовижних перетворень. Світ наповнений можливостями, і місяць сяє особливо яскраво для тих, хто вирішив почати нове життя.

6 лютого 2021 року, 25 місячний день з 02:42, спадний Місяць в знаку Стрілець.

Двадцять п’яту добу можна назвати часом мудрості, пророцтва і споглядання. У цей день не можна метушитися, і займатися дурницями – всі великі справи відбуваються в двадцять п’ятий місячний день (ну, і в інші дні теж).

7 лютого 2021 року, 26 місячний день з 04:08, спадний Місяць в знаку Стрілець.

Двадцять шоста місячна доба сповнена спокус, і ми без кінця помиляємося, і втрачаємо вірний шлях. Побудемо філософами, і зрозуміємо, що не буває поганих або хороших днів, і все залежить від нашого ставлення до ситуації.

8 лютого 2021 року, 27 місячний день з 05:23, спадний Місяць в знаку Козеріг.

Двадцять сьома місячна доба це час очищення, мудрості і перетворення. Будемо чесні перед собою і постараємося знайти внутрішню гармонію – тоді і день пройде мирно, а місяць осяє шлях своїм ніжним світлом.

9 лютого 2021 року, 28 місячний день з 06:22, спадний Місяць в знаку Козеріг.

У Місяця багато прекрасних і чудових днів, і двадцять восьму добу по праву названі одними з кращих у всьому місяці. Проблеми розсмоктуються самі собою, а космічний вплив в цей день виключно позитивний.

10 лютого 2021 року, 29 місячний день з 07:04, спадний Місяць в знаку Водолій.

Двадцять дев’ятий місячний день приносить хаос і плутанину, цю добу можна назвати найважчими у всьому місяці. Навіть місяць сором’язливо ховає лик, ніби вибачається за негативний космічний вплив.

11 лютого 2021 року, 30 місячний день з 07:33, 1 місячний день з 22:05. Молодик у Водолії о 22: 05.

Тридцятий місячний день схожий на спалах – він може тривати кілька миттєвостей, або годин, але за цей час відбувається стільки неймовірних і прекрасних подій, що важко втриматися від захоплення і радості. Перший місячний день це як ранок нашого життя. Час Мрій, мрій, ностальгії і добрих спогадів. День вважається досить сприятливим, але від активних дій і різких рухів астрологи радять нам утримуватися.

12 лютого 2021 року, 2 місячний день з 07:53, зростаючий Місяць в знаку Риби.

Другий місячний день ніби створений для втілення найоригінальніших ідей, він сповнений осяянь і «спалахів». Інтуїція у другу місячну добу у нас працює прекрасно, але це не привід давати мозку вихідний, і повністю довіряти внутрішньому голосу. Навпаки, в цей день слід включати і логіку, і інтуїцію, і розум, і почуття – в цьому випадку ми зуміємо домогтися потрібного результату в будь-якій сфері життя.

13 лютого 2021 року, 3 місячний день з 08:08, зростаючий Місяць в знаку Риби.

Час активних дій, важливо Не сидіти на місці, і рухатися, не звертаючи уваги на дрібниці. Цей день вважається енергетично потужним, в деякій мірі треті місячна доба навіть небезпечні, особливо для тих, хто не звик швидко приймати рішення, і діяти в стресових ситуаціях.

14 лютого 2021 року, 4 місячний день з 08:20, зростаючий Місяць в знаку Риби.

Для когось четверті місячна доба ідеальна, а комусь цей день здається похмурим і нудним. Деякі з нас готові стрибати від радості, але знайдуться і такі хлопці, у яких все буде шкереберть. Пояснення просте – в цей день не допомагають ніякі маски, і вже точно ми не зможемо приховати своє справжнє обличчя від самих себе.

15 лютого 2021 року, 5 місячний день з 08:31, зростаючий Місяць в знаку Овен.

П’ята місячна доба, мабуть, найщасливіші в місяці. Хоча особливо вразливим натурам може здатися, що сьогодні все летить в тартарари. Це, звичайно ж, не так – жартівник місяць краще нас знає, як має бути, і будь-яка неприємність обов’язково стане початком чогось прекрасного, чарівного і загадкового. Ми сьогодні, як птах Фенікс – переможемо всі проблеми, і повстанемо з попелу.

16 лютого 2021 року, 6 місячний день з 08:41, зростаючий Місяць в знаку Овен.

Сьогоднішній день дарує нам не тільки спокій, і душевну рівновагу – випробування нас теж чекають, але багато чого буде залежати від того, як ми сприймаємо світ. Для добрих і позитивних людей життя засяє новими фарбами, а ось тим, хто злиться, або чимось незадоволений, зірки радять поміркувати над своєю поведінкою.

17 лютого 2021 року, 7 місячний день з 08:51, зростаючий Місяць в знаку Телець.

Хоча ця доба і вважаються непоганими для втілення ідей, і реалізації планів, важливо прислухатися до своїх відчуттів, і якомога рідше висловлювати думки вголос. Кожне слово, вимовлене сьогодні, буде володіти неймовірною силою.

18 лютого 2021 року, 8 місячний день з 09:03, зростаючий Місяць в знаку Телець.

Цей день ніби створений для покаяння, і духовного очищення. Але спочатку потрібно досягти гармонії з самим собою, а лише потім приступати до рішучих дій. Наприклад, якщо ми не пробачили себе за той, чи інший проступок, немає сенсу змушувати себе йти до церкви – краще усвідомити свій гріх, і лише потім очиститися.

19 лютого 2021 року, 9 місячний день з 09:17, перша чверть, місяць в знаку Телець.

Супутниця землі в свій дев’ятий день світить як і раніше спокійно і незворушно, але при цьому місяць не забуває підкидати нам цікаві ситуації, розібратися в яких з ходу практично неможливо. День вважається активним, але ось людям бажано діяти акуратно, і обережно. Сьогодні з нами жартує навіть інтуїція – начебто відповідь лежить на поверхні, а на ділі все виходить зовсім інакше.

20 лютого 2021 року 10 місячний день з 09:36, зростаючий Місяць в знаку Близнюки.

Немає нічого неможливого – саме під таким девізом зазвичай проходять десяті місячна доба. Оптимізм і життєлюбність допомагають нам впоратися з будь-якими складнощами і неприємностями, а місяць, в свою чергу, позбавляє нас від нудьги і зневіри.

21 лютого 2021 року 11 місячний день з 10:02, зростаючий Місяць в знаку Близнюки.

Від негоди нас захистить парасолька, або навіс, а ось куди ми подінемося від негативного космічного впливу? 11 місячний день – один зі складних днів у місяці, але це не означає, що треба запасатися фольгою, і обклеювати нею стіни, і майструвати ковпаки. Будемо впевнені у своїй правоті, і день пройде так, як ми і запланували.

22 лютого 2021 року 12 місячний день з 10:39, зростаючий Місяць в знаку Рак.

Сьогодні у нас є шанс зрозуміти – для чого ми з’явилися в цей світ, і в чому полягає наша місія і призначення. Питання непрості, і не факт, що ми отримаємо всі відповіді саме в 12 місячний день, хоча, це було б непогано, і люди, нарешті, зрозуміли б, в чому сенс життя, і перестали кидатися і страждати. Але без метань і життя стало б нудним, тому, сьогодні ми постараємося відволіктися від турбот матеріального світу, і займемося своєю духовністю.

23 лютого 2021 року 13 місячний день з 11:31, зростаючий Місяць в знаку Рак.

Тринадцяті місячна доба подарують нам натхнення – відмінний час для того, щоб зайнятися творчістю, і створити божественний шедевр. Але сьогодні небажано гнатися за славою, і мріяти про негайне визнання – будь-яка справа вимагає вдумливого підходу, і перш за все, має приносити душевне задоволення.

24 лютого 2021 року 14 місячний день з 12:39, зростаючий Місяць в знаку Рак.

Це найактивніший і потужний день у всьому місячному місяці. Тому чотирнадцяту місячну добу не рекомендується проводити в бездіяльності, адже ми можемо проспати свою удачу, і так і не дізнатися, про що ж шепотіла нам чарівниця місяць.

25 лютого 2021 року 15 місячний день з 13:59, зростаючий Місяць в знаку Лев.

Сатана сьогодні не дрімає, та й його свита теж досить активна – спокуси нас чекають сильні, і вони будуть повторюватися до тих пір, поки ми не зробимо висновки. Але всі ми, звичайно, не побіжимо ховатися за монастирськими стінами – добрі янголята нікуди не поділися, і постараються нас захистити.

26 лютого 2021 року 16 місячний день з 15:25, зростаючий Місяць в знаку Лев.

Сьогодні заслуговують відпочинку ті з нас, хто добре потрудився і досяг результатів, ну, а ті, хто безцільно витрачав час, в шістнадцяту добу будуть відчувати дивну тривогу – це місяць сердиться, і карає душевним хвилюванням за неробство.

27 лютого 2021 року 17 місячний день з 16:55. Повний місяць в знаку Діва в 10: 17.

Якщо вчора ми розслаблялися, то сьогодні можна порадіти життю, і організувати розважальні заходи. Головне, не перегинати палицю, інакше замість веселощів ми отримаємо головний біль, як якщо б ми довгий час сиділи в темряві, і різко вискочили на сонечко.

28 лютого 2021 року 18 місячний день з 18:25, спадний Місяць в знаку Діва.

Сьогоднішня доба наповнені натяками, але доля зовсім не збирається нас карати, якщо ми не помітимо її підказок, просто наступного разу урок буде більш конкретним, і бажано саме в 18 місячний день виправити всі помилки, і попрацювати над своїми недоліками.

Місяць без курсу (холостий Місяць) у лютому 2021 року

 • З 01.02.2021 14:10 по 01.02.2021 14:25
 • З 03.02.2021 09:15 по 03.02.2021 17:14
 • З 05.02.2021 12:20 по 05.02.2021 20:16
 • З 07.02.2021 09:16 по 07.02.2021 23: 52
 • З 09.02.2021 20:22 по 10.02.2021 04:20
 • З 11.02.2021 22:06 по 12.02.2021 10: 23
 • З 14.02.2021 10: 29 по 14.02.2021 18:54
 • З 17.02.2021 03:17 по 17.02.2021 06:12
 • З 19.02.2021 10: 28 по 19.02.2021 19:03
 • З 21.02.2021 21:39 по 22.02.2021 06: 53
 • З 24.02.2021 07:54 по 24.02.2021 15:23
 • З 26.02.2021 14:32 по 26.02.2021 20: 07
 • З 28.02.2021 18:58 по 28.02.2021 22:17
Езотерика
Додати коментар