До чого свербить шия

Народні прикмети свідчать, що будь-яке свербіння з’являється не просто. Він є провісником будь-яких подій у житті. Це може бути попередження про якісь неприємності, а може і навпаки варто чекати на радісну подію. Кожна людина знає, якщо вуха горять – значить хтось згадує, але далеко не всі знають про повір’я пов’язані з іншими частинами тіла, наприклад, з шиєю.

До чого свербить шия

Є багато ознак, пов’язаних з нею, а значення можуть бути абсолютно різні. У народі часто вимовляють фразу «поробиш за загривком», «по шиї отримаєш» або «тобі за це шию намилять». Тому сверблячка в задній частині шиї може означати, що скоро можливі побої. Є ймовірність того, що це може статися під час пишного гуляння або веселого свята. У давнину, коли народні гуляння влаштовувалися досить часто. бійка наприкінці вечора була невід’ємною частиною.

Ще одна думка – якщо засвербіла шия, то безсумнівно найближчим часом відбудуться події, які принесуть задоволення. Це може бути виконання якогось бажання, дальня подорож, підвищення на роботі тощо. Ще раніше вважали, що шия свербить виключно як підтвердження людських лінощів. Сверблячка в області шиї має велику кількість значень, тому для повного розуміння потрібно глибше розібратися в цій темі. Трактування залежить не тільки від наявності корости, а ще й від таких факторів, як час, день тижня, з ким це сталося і т.д. Знання всіх цих нюансів дає можливість підготуватися до майбутніх подій.

До чого свербить шия у жінки

Жіноча стать дуже недовірлива до всього, що відбувається навколо. Крім того, вони дуже схильні до значень всяких прикмет, тому дуже уважно ставляться до деталей, що відбуваються з їхнім тілом і окремими його частинами.

Якщо з’явився свербіж, то слід очікувати, що хтось буде засуджувати, можливий словесний конфлікт, в який краще не вступати інакше удача буде на боці суперника. Щоб цього уникнути дуже важливо не вестися на суперечки, стримувати свої емоції і не проявляти агресію. Це не тільки допоможе згладити поточну ситуацію, а ще й стане запорукою хороших відносин з тими, хто знаходиться навколо.

Чого свербить шия у чоловіка

Чоловіки за своєю натурою досить імпульсивні. Суперечки та бійки для більшості з них – це нормальне явище. Якщо свербить шия – це означає, що одна з таких подій може погано закінчиться. У зв’язку з цим рекомендується не піддаватися емоціям та не вестись на провокації. Для чоловіків, які цьому не схильні до свербіння може обіцяти далекі поїздки.

Місце локації сверблячки

До чого чухається шия

Зачесатися може з різних сторін – спереду, ззаду, ліворуч або праворуч. Кожна частина матиме своє значення та трактування майбутнього. Отже:

 • Попереду. Сверблячка в цій частині шиї означає, що незабаром буде приємне проведення часу і вважається хорошим знаком. Для чоловіка це може означати веселі посиденьки з друзями та спиртними напоями (обов’язково потрібно знати міру). Для жінки це може означати зустріч із рідними людьми або друзями, похід у ресторан або на шопінг, який обов’язково супроводжуватиметься гарним настроєм.
 • Позаду. Саме тут найдоречніша фраза «отримати по шиї». Сверблячка в цій частині означає, що потрібно бути готовим до конфліктних ситуацій найближчим часом і в жодному разі не випускати на волю свої емоції, а тим більше не розмахувати руками. Для тих, хто не схильний до таких імпульсних дій, рекомендується максимально утримуватися від скандалів. Ситуація може виникнути заслужено, а може, і ні. Можливо, це буде догана від керівництва. Якщо попереду поїздка, то варто бути готовим до того, що вона може пройти не так гладко, як хотілося б. У народі також вважається, що можна нарватися на конфлікт із незнайомою людиною, тому не варто повертатися додому дуже пізно.
 • Ліворуч. Якщо засвербіла шия з цього боку, то варто лише радіти. Найімовірніше незабаром очікується приємний відпочинок, можливість повністю розслабитися і відновити всі сили. Якщо попереду намічається відпочинок, це час, щоб присвятити його безтурботному лежанню біля моря. Що найцікавіше, найчастіше сверблячка з цього боку з’являється у господарських та порядних людей.
 • Праворуч. З цього боку шия свербить як знак того, що незабаром навалиться велика кількість справ. Це може статися як на основній роботі, так і вдома (наприклад, потреба в генеральному прибиранні). За повір’ям, якщо засвербіла шия справа – в жодному разі не можна лінуватися і розслаблятися. Окреме значення така сверблячка має для дівчат, які незабаром збираються вийти заміж. Він передбачає довге щасливе і спокійне сімейне життя в любові та гармонії.

Ось такі кардинально різні значення прикмети можуть набувати залежно від конкретної області тіла.

До чого свербить шия по днях тижня

День у календарі теж є важливим фактором, який впливає на трактування сенсу. Все залежить від того, який день тижня з’явився свербіж:

 • Понеділок. Говорить про те, що незабаром трапиться ситуація, в якій будуть нерви на межі, тому варто навчитися стримувати свої емоції.
 • Вівторок. Передбачає повне емоційне вигоряння. Щоб до цього не довести, слід якомога більше відпочивати.
 • Середа. Якщо у цей день зачесалася шия, це попередження про те, що незабаром настане чорна смуга в житті.
 • Четвер. Пророкує якісь неприємності, яких навряд чи вдасться уникнути.
 • П’ятниця. За повір’ями сверблячка означає вирішення всіх питань і проблем найближчим часом.
 • Субота. Короста у цей день говорить про те, що попереду очікується неприємна розмова. Можливо, він відбудеться із родичами, друзями чи колегами по роботі.
 • Неділя. Означає, що незабаром станеться ситуація, яка змусить добряче похвилюватися.

Розуміючи, чого очікувати в залежності від того, в який день засвербіла шия, можна підготувати себе.

До чого свербить шия за часом доби

До чого чешеться шия

Час дня за прикметами теж значно впливає на людської карми. Якщо шия засвербіла:

 • вранці (з 7 до 12), то варто чекати приємних подій (це можуть бути несподівані сюрпризи, дальні поїздки, виконання давніх бажань, підвищення на роботі, матеріальна винагорода тощо);
 • вдень (з 12 до 16), значить, що попереду очікується складний день, буде багато важкої роботи, яка неабияк вимотає, тому не варто давати собі розслабитися;
 • ввечері (з 16 до 22) час досить несприятливий, означає, що незабаром навалиться велика кількість проблем, яких неможливо уникнути, а щоб трохи згладити ситуацію, рекомендується не ставати ініціатором сварок і суперечок навіть за впевненості у своїй правоті;
 • вночі (з 22 до 7), то це гарний знак, можлива швидка зустріч зі своїми родичами або близькими, а може й прийде важлива хороша новина.

Якщо зачесалася шия, відразу ж варто подивитися години, а потім уже розбиратися у значенні.

Інше тлумачення прикмети

Шия – дуже популярна частина тіла у народних повір’ях. Крім вищеописаного люди знаходили й інші закономірності, пов’язані з нею:

 1. Якщо порвався ланцюжок на шиї, то варто чекати на звільнення від важкого вантажу.
 2. Кількість кілець на жіночій шиї безпосередньо залежить від того, скільки дітей у неї буде, а якщо на ній ще й росте волосся, то значить, що буде велика сім’я.
 3. Родимка на шиї може описати характер людини (якщо вона ліворуч, значить її володар романтик з голови до п’ят приречений на фінансове благополуччя, праворуч характеризує прагматичну натуру; якщо ззаду, то у людини буде максимально складна доля, тому щоб впевнено йти по життю. доведеться прикласти набагато більше зусиль, ніж іншим, родимка спереду характеризує егоїстичну людину, яка любить тільки себе, родимка на шиї у волоссі показує сором’язливу людську натуру).
 4. Ще одне лякаюче повір’я з давніх часів – якщо у людини викривлена шия, то його життя закінчиться повішенням.

Як уникнути негативних наслідків

До чого свербить шия

Незважаючи на те, що більша кількість прикмет несуть у своєму значення різко негативний сенс, звичайно є можливість їх нейтралізувати. Тому в разі поганого трактування не варто відразу засмучуватися, а потрібно скористатися одним із дієвих способів:

 1. Потрібно взяти французьку шпильку і обмотати її чорною ниткою. Потім чітко намацати місце, де свербить і несильно вколоти туди.
 2. Взяти срібну ложку і старанно поводити нею по всій ділянці шиї, яка свербить.

Обидва ці способи допоможуть ефективно уникнути негативу, який може прийти в життя і загнати в депресію.

Шия – дуже делікатна частина тіла, тому перш ніж починати шукати відповідь у прикметах слід виключити інші варіанти появи корости. Загалом, якщо є сумніви, то краще проаналізувати народні повір’я і відразу ж використати один із варіантів їхньої нейтралізації, це точно не зашкодить. Можливо, що сверблячка і не несе в собі жодного сакрального сенсу, але краще перестрахуватися, щоб бути повністю впевненим, що неприємність не прийде в життя в самий невідповідний момент (адже за законом підлості найчастіше саме так і трапляється).

Якщо свербить шия – це дуже велика ймовірність того, що Всесвіт попереджає про прихід певної події в життя. Тому дуже важливо приділити собі час і проаналізувати де свербіла шия, коли і в який час. Це дасть можливість зрозуміти, чого слід очікувати найближчим часом і не дати цим подіям застати зненацька. Обов’язково слід завжди уважно ставитись до знаків свого тіла. Це може знати набагато більше, ніж здається.

Езотерика
Додати коментар