До чого свербить правий лікоть

Кожна людина хоча б раз у житті спостерігала у себе відчуття сверблячки в районі ліктьового суглоба. Але чомусь мало хто замислюється над тим, що це означає? Наше тіло – це багатофункціональний механізм, який спілкується з нами за допомогою сигналів та знаків. Але з часом люди перестали надавати значення багатьом речам, вірити в прикмети, забобони. Чому це сталось? Можливо, ритм життя не залишив вибору, немає ні сил, ні часу шукати відповіді на складні питання.

Тлумачення прикмети

До чого свербить правий лікоть

Права сторона в людини завжди вважалася особливою. Її оберігає сам янгол-охоронець. Захищає свого підопічного від бід, нещасних випадків, ворогів, скандалів. Тому свербіж у районі передпліччя та ліктя найчастіше має позитивне трактування. Коли свербить лікоть і при цьому людина відчуває легке поколювання і не сильний за інтенсивністю свербіж – це сприятливий знак. У найближчому майбутньому варто чекати добрих новин, хороших повідомлень, несподіваної зустрічі зі старим приятелем. А може, незабаром відбудеться знайомство, яке змінить життя на краще.

Якщо дискомфорт сильний, а його провісником був ненавмисний удар руки в районі суглоба, варто остерігатися недобрих розмов і пліток. Швидше за все, станеться сварка зі знайомою людиною, також існує версія, що лікоть свербить, коли якийсь родич згадує, переживає і хвилюється. Саме через цю частину тіла утворюється якийсь ментальний зв’язок, і можливо на довгу розлуку наші нервові закінчення реагує таким дивним чином.

Вірити у забобони або шукати у себе захворювання невідомої етіології – це вибір кожного. Хтось розуміє свій організм і уважно ставиться до будь-яких його реакцій та проявів, інші постійно існують у розбіжності зі своїм внутрішнім світом та тілом. Але, як би це не звучало дивно, ми всі у щось віримо. Виправдано це чи ні – не має значення. Так легше жити, коли знаєш, що якщо щось відбувається, то тому, що сталося, є пояснення.

До чого свербить правий лікоть по днях тижня

 • Понеділок. День, яким відзначено початок тижня. Якщо свербить правий лікоть в цей період – це хороша ознака. Школярі, студенти, люди, професія яких пов’язана з навчанням, отримають схвалення наставників, хороші позначки, зможуть вирішити непрості завдання та досягти поваги та авторитету. Людина, яка перебуває у пошуках свого призначення, незабаром знайде роботу. Для працевлаштованих громадян – це також непоганий знак, можливе підвищення або збільшення заробітної плати, у будь-якому випадку фортуна посміхнеться і приємні сюрпризи не забаряться.
 • Вівторок. У цей період значення сверблячки в районі ліктя трактується неоднозначно. Двері долі відчинені, і в яку не постуки, всі відчиняться. Тільки щоб чогось досягти доведеться пройти через випробування та перепони. У сильних духом і відважних вдасться реалізувати плани та дійти мети. Життя, ніби підказує, напуття, залишається навчитися їх чути і своєчасно приймати рішення, робити висновки.
 • Середа. Якщо ввечері рука так і тягнеться до передпліччя, лікоть горить і свербіж можна готуватися до довгоочікуваної зустрічі. Цілком можливо, що приїдуть далекі родичі або вирішить заглянути у гості давній друг, подруга. Обережність не завадить. Людям властиво змінюватися з часом, інше коло спілкування, професійна сфера відкладають відбиток характером. І може, близька і рідна людина виявиться зовсім не тим, ким був раніше. Делікатність, тактовність стануть вірними супутниками у спілкуванні. Якщо не дотримуватись норм і правил етикету, розмова може перерости у скандал і гарне враження буде зіпсовано і знадобиться багато часу, щоб повернути повагу та дружбу.
 • Четвер. Багато чого хорошого обіцяє в цей день лікоть. Романтична подорож, яка весь час відкладалася та переносилася – має відбутися. Вечір у веселій компанії друзів. Пікнік на природі, ходьба на відкритому повітрі. Відпочинок подарує безліч позитивних емоцій, зарядить позитивною енергією та залишить море спогадів.
 • П’ятниця. Незабаром вихідні і лікоть, ніби попереджає, що чекає шумне і веселе гуляння. Так трапляється несподіване запрошення на весілля, день народження. Також можлива приємна подорож із друзями або сім’єю.
 • Субота. Більшість людей суботній день асоціюється з реалізацією планів. Якщо правий лікоть свербить у цей період – це добрий знак. Обов’язково вдасться розв’язати ситуацію, яка тривалий час турбувала і пригнічувала. Цього дня, можливо, чекає приємний клопіт, який вже давно чекав.
 • Неділя. Нагадування про те, що не треба забувати про своїх батьків, бабусь та дідусів. Варто зайвий раз зателефонувати, підтримати словом, розповісти про свої почуття. Якщо відстань можна подолати, то найкраще здійснити візит. Може знадобитися невдовзі допомогу родичам, не можна відмовляти. Обов’язково допоможіть їм.

До чого свербить правий лікоть по порах року

Зима. Час, коли природа засинає, а холод накриває землю пухнастим сніговим покривалом. У цей період свербіж ліктя з правого боку говорить про те, що людина знаходиться під пильною увагою ангела зберігача. Він відведе від поганих, необдуманих вчинків, позбавить корисливих і злих людей. Але все-таки, щоб не злякати удачу, потрібно слухати своє серце і іноді порушувати правила гри.

Весна. Етап пробудження, зародження нового життя. Свербить правий лікоть – треба подумати, чи все в житті відбувається правильно, чи на своєму місці знаходиться людина. Можливо необхідно змінити роботу або особисті відносини зайшли в глухий кут і повинні перейти на новий рівень.

Літо. Сверблячка ліктя у спекотну пору року – провісник розлуки. Має бути на невизначений проміжок часу покинути рідний край, батьківський будинок. Можливо, родичі поїдуть далеко. Але відстань ніколи не була приводом для припинення спілкування, все залежить від бажання і якщо має на меті зберегти теплі, дружні стосунки нічого цьому не завадить.

Осінь. Чарівна і чарівна пора року. Якщо хронічний свербіж ліктя з правого боку нав’язливий і завдає дискомфорту – це обіцяє зміни. Швидше за все добрі: переїзд, просування кар’єрними сходами, винагорода за працю, нові знайомства тощо.

До чого свербить правий лікоть у жінки

Днем сверблячка ліктя для заміжньої жінки – провісник подарунка, несподіваного сюрпризу або радісної зустрічі. Неприємне трактування, якщо лікоть свербить вночі – це віщує зраду, чуже ліжко, зраду близької людини.

Для юної незаміжньої дівчини – це гарна прикмета. Не виключено знайомство, яке незабаром переросте на щось більше. Чисте, щире кохання стане приводом для створення сім’ї.

До чого свербить правий лікоть у чоловіка

Чоловіку, який спостерігає у себе свербіж правого ліктя, неодноразово доведеться показувати оточуючим лідерські якості. Щоб чогось досягти, необхідно дуже постаратися, озброїтися терпінням, виявити свої добрі якості. Тільки впевненість та прагнення перемоги зможуть допомогти подолати перешкоди. Хлопчик чи юнак, швидше за все, буде залучений до неприємної ситуації, вирішенням якої стане бійка.

До чого свербить правий лікоть у дитини

Батьки можуть не хвилюватися. Навколо малюка добрі та добрі люди. Найближчим часом належить захоплююче, із запалом провести час. Багато повчального зможе витягти дитина з веселих дитячих ігор.

До чого свербить правий лікоть у літньої людини

Це говорить про сильний зв’язок з близькими людьми. Навіть відстань не є на заваді. Почуття тривожності переповнює, але для занепокоєння немає приводу.

Як позбутися негативного впливу забобонів

Якщо свербіж ліктя не віщує нічого доброго, то можна нейтралізувати дію забобонів, варто звернутися до Бога і прочитати молитву. Ще один дієвий спосіб – постукати три рази по дереву талісману і попросити захисту у сил природи.

Як посилити вплив прикмети

Якщо свербить лікоть і це віщує хороші події можна посилити вплив прикмети. Для проведення обряду знадобиться трохи часу і сил:

 • Світла простора кімната, можливість залишитися в приміщенні одному.
 • Церковна свічка.
 • Косинка або хустка, що покриває голову.
 • Свічник або склянка наповнений крупою.
До чого чухається правий лікоть

Щоб усе вийшло, потрібно позбавитися негативних думок, вмитися святою водою (обмити обличчя та руки). Залишитися в кімнаті віч-на-віч із самим собою, попередньо прибрати з приміщення всі зайві предмети, які можуть розсіювати увагу і не давати зосередитися. Коли нічого не відволікає, всі дратівливі фактори ліквідовані, можна розпочинати магічний ритуал. Голова має бути покрита хусткою. Після чого слід запалити свічку та помістити так, щоб погляд був спрямований на неї. Подумки можна уявити як хвиля хороших подій, везіння та удачі накриває з ніг до голови, подумати про виконання потаємних бажань. Вогонь свічки, що горить, наповниться позитивною енергією. У процесі ритуалу вимовляються слова: «Удачу і щастя закликаючи, очима шлях їм відкриваю».

Не багато хто сьогодні вірить у подібні народні прикмети. Але, незважаючи на це, кожній людині корисно розуміти старовинні прикмети, перевірені роками. Адже не просто так з їхньою допомогою наші предки завжди були готові до різних добрих чи поганих подій – попереджений, значить озброєний. Так прикмети, пов’язані із свербінням в області ліктів, не є винятками.

Езотерика
Додати коментар