До чого свербить праве вухо

Як правило, сучасні люди дуже скептично ставляться до прикмет. Якщо в людини засвербіло праве вухо, вона навряд чи шукатиме в цьому прихований сенс. А дарма! Наші пращури, навпаки, трепетно ​​ставилися до ознак. Зміна погоди, зміни у поведінці тварин, птахів, людини – це викликало питання. Люди спостерігали за тим, що відбувається після, відзначали та записували це. У результаті нам передалося безліч прикмет і прикмет, які можуть допомогти у вирішенні проблеми. Головне лише правильно їх трактувати.

Якщо вчасно помітити і правильно розшифрувати лоскіт у правому вусі, можна уникнути безлічі неприємностей. Наприклад, можна захопити парасольку або заздалегідь почати готуватися до неприємностей на роботі. В іншому випадку, очікування радісної події підніме настрій, змусить усміхнутися навіть у дощовий день. Як відомо, правильне настроювання – вже пів справи.

Трактовка ознаки залежить від:

 • У якому почало свербіти вухо.
 • Дата, рік, час народження людини.
 • Дівчина це або хлопець.
 • Час, коли здолала короста.

До чого свербить праве вухо у жінок

Якщо сверблячка сильна і відчувається в самому вусі, тоді стоїть:

 • Зателефонувати близьким та далеким родичам. Необхідно регулярно приділяти час своїм близьким, адже їхнє життя не вічне. Подумайте про своє життя. Чи не забули ви привітати когось важливого зі святом? Може давно не цікавилися здоров’ям батьків? Краще спочатку не допускати такого віддалення від сім’ї.
 • Замислитись про помірність своїх витрат. Дівчатам і жінкам, що люблять дорогі речі та подарунки, необхідно стримати свій запал. Можливо, чоловік чи молода людина має фінансові проблеми. У такій ситуації краще підтримати його, скоротити свої витрати, морально підтримати кохану людину. Подумайте, що з куплених нещодавно речей можна здати назад? Перед походом до магазину складайте список, вчіться заощаджувати. До речі, у цьому є низка плюсів. Наприклад, можна почати відкладати гроші на важливу покупку.
 • Якщо сильно свербить вухо, молодій жінці варто озирнутися. Зверніть увагу на подруг та знайомих. Прикмета говорить про те, що можливі плітки навколо ваших стосунків або майбутнього весілля. У той час варто відгородити себе від «злих мов» і зайнятися собою. Не виключені і підступи, які улюблені подруги можуть почати будувати із заздрощів. Так що будьте обережні.

До чого свербить праве вухо у чоловіків

До чого свербить праве вухо

Чоловікам вухо, що свербить, обіцяє безліч випробувань. Наприклад, перевірка здібностей, сумніви у професійній придатності. Якісь справи можуть піти негаразд, партнери можуть сумніватися у вигідності договору чи подальших взаємовідносин із компанією. Чоловікові необхідно взяти себе в руки і виявити чудеса дипломатії та умовлянь, щоб повернути все до нормального русла. Проблеми можуть виникнути й у ній. Близькі можуть почати ставити під сумнів головне становище чоловіка, сумніватися в його мотивації та пріоритетах. Необхідно зібратися з думками, продумати план дій і довести всім, хто тут справжній чоловік. Подібні перешкоди можна розцінювати як ступінь на наступний рівень. Під час вирішення складних завдань можна багато чого навчитися. Не падайте духом, вчіться відстоювати свою позицію, аргументувати її і досягати результату.

Якщо у чоловіка свербить зовнішня частина вуха

 • Задумайтесь про економію. Можливо, витрати грошей останнім часом не дуже розумні. Відмінним варіантом почне відкладати їх на потрібну дорогу річ. Поговоріть зі своєю дружиною чи подругою, чи не надто вона захоплена дорогими покупками. Можна запропонувати спільний фінансовий захід, скарбничку або ощадний рахунок у банку.
 • Якщо у чоловіка свій бізнес, короста у вусі може означати фінансові втрати. Можливо, у вас несумлінний працівник. Можливо, у розрахунках допущені помилки або гроші йдуть «повз касу». Саме час розібратися у всьому, що могло бути втрачено. І на майбутнє не можна випускати справи з рук. Контроль – шлях до успіху.
 • Якщо у чоловіка свербить все вухо цілком, включаючи мочку, то варто задуматися про невиправдані витрати. Можливо, має бути життя «на широку ногу» не за коштами або надто дорогі подарунки родичам, дружині. У будь-якому випадку, якщо засвербіло вухо, краще почніть економити.

Якщо свербить лише мочка вуха

Це чудова ознака. Можливо, вам варто запросити предмет зітхання на зустріч. Вона точно погодиться. Не слід забувати про основні правила успішного побачення. Охайно одягніться, уникаючи яскравих і кричучих тонів. Виберіть ненав’язливий парфум, акуратний годинник та аксесуари. На побаченні намагайтеся більше питати, покажіть дівчині, що вона цікава. Не скупіться на компліменти, але не переборщуйте. Краще бути загадковим, причому джентльменом. Дівчині це обов’язково сподобається.

Інше тлумачення прикмети

Окремо варто виділити прикмети, пов’язані з лоскотом у вушній мочці. Вони можуть бути як позитивними, так і насторожуючими.

Позитивне тлумачення прикмети:

 • Хтось із ваших друзів, знайомих або колег вас хвалить. Причому від душі, не підлабузнюючись. Якщо це начальство, вдвічі чудово.
 • Можливо, ви є прикладом для когось або вас ставлять за приклад іншим людям. Це, загалом, добре. Але намагайтеся бути акуратнішими, поруч можуть виявитися заздрісники.
 • Ваша думка є авторитетною, хтось посилається на неї або якісь ваші висловлювання. Це означає, що вдалося завоювати популярність у певних колах. Не варто зупинятися на досягнутому. Успіх вже майже у вас у кишені.
 • Також можливо, що ваші близькі друзі та родичі чекають на дитину. Він повинен з’явитися незабаром, а вухо свербить до того, що він буде здоровий.

Негативне тлумачення прикмети:

 • Можливо, активізувалися заздрісники. Хтось активно обговорює ваші справи, особисте життя та не в позитивному ключі. Ваш успіх не дає спокою, вам сильно і по-чорному заздрять, тому варто бути обережнішим у спілкуванні та хвастощі своїми звершеннями. Будьте скромнішими, і пліток буде набагато менше. До речі, в Київській Русі вірили, що якщо облизати палець і провести їм по в’юшці вуха, що свербить, то воно перестане свербіти, і заздрісники втратять інтерес до обговорення вашої персони
 • Імовірно, що вас змусять почати конфліктувати з кимось із колег чи начальства. Будьте уважнішими, намагайтеся бути дипломатичнішими, спокійнішими. Не піддавайтесь на провокації, адже одне невдале слово може зруйнувати вашу кар’єру. Пам’ятайте, що усі робочі питання мають вирішуватися у робочий час діловою мовою без переходу особистості. Це ознака справжнього професіонала.
 • Варто проаналізувати свої вчинки останнім часом. Можливо, ви когось образили чи зачепили чиїсь почуття. Саме час вибачитися і помиритися. Пам’ятайте, що образа, затаєна на вас, може зіпсувати вашу енергетику, сприяти захворюванням та негативному настрою.

Часом, причиною лоскоту мочки правого вуха може бути різка зміна погоди. Залежно від місяця народження, можна досить точно передбачити майбутнє потепління або настання дощів. Ваше вухо може стати заміною телевізійного прогнозу, якщо правильно зрозуміти цей знак.

 • Якщо ви народилися в період з кінця квітня по серпень, то свербіж у мочці вуха передбачає настання теплого погожого часу. Можливо, повернеться бабине літо або осінь буде сухою, сонячною. Зима, як правило, очікується снігова, морозна.
 • Якщо місяці народження з вересня по лютий, що свербіж у вусі може передбачати різке погіршення погоди. Почнуться дощі, можливо на досить тривалий час. Варто запастися теплим одягом, парасольками та дощовиками. Зиму таке вухо «обіцяє» вологу та дощову, теплу.

Дуже інтенсивне, практично нестерпне свербіння означає відмінні новини в найближчому майбутньому. Чим сильніше свербить – тим більш важливі і інтригуючі звістки на вас чекають.

До чого свербить праве вухо за часом доби

До чого чешеться праве вухо

Не варто нехтувати всіма можливими нюансами, адже саме так робили наші пращури. Вони враховували не лише стать, дату народження, а й час, коли засвербіло вухо. Тільки так можна отримати повне уявлення про майбутні події і підготуватися до них.

Вечірній лоскіт зазвичай викликає містичні асоціації. Адже вечір цей час між світлом та пітьмою. Саме в цей час доби відбуваються найдивовижніші події. Тому, якщо праве вухо свербить увечері, то:

 • Варто поговорити зі своєю родиною. Це чудовий час з’ясувати всі питання, вибачитись за заподіяні незручності та образи. Увечері всі розслаблені, і розмову варто збудувати так само. Не звинувачуйте, не ображайте, просто поговоріть.
 • Заплануйте наступного дня або найближчими вихідними щось сімейне. Це може бути похід у кіно, ресторан або зоопарк. Головне, дайте зрозуміти рідним, що хочете бути поряд.  

До чого свербить праве вухо по днях тижня

 • У понеділок хтось заздрить. Але добре, тому не варто хвилюватися.
 • Вівторок обіцяє швидке розставання з коханою людиною.
 • Середа – чудовий день для побачення.
 • У четвер чекайте на відмінні новини.
 • У п’ятницю на вас чекає довгоочікувана зустріч і возз’єднання. з коханою людиною.
 • На суботу прикмет у предків не було. Розслабтеся.
 • У неділю раптово можна заробити.

До чого «горить» праве вухо

Крім сверблячки різного ступеня інтенсивності, ряд прикмет пов’язаний із так званим «горінням» у правому вусі. Якщо ви відчуваєте, що праве вухо буквально палить, варто звернути увагу:

 • Вас згадують добрим словом. Це можуть бути друзі, знайомі чи родичі.
 • Хтось із близьких та друзів сердиться через те, що з ним довго не спілкуєтеся. У такому разі згадайте, з ким давно не розмовляли і зателефонуйте/напишіть листа.
 • Щоб припинити неприємне почуття, згадайте всіх, хто міг би приховати образу. Кажуть, що дійшовши до правильної людини, свербіж одразу припиниться.

Езотерика
Додати коментар