До чого свербить права рука

Ще з часів Київської Русі народні прикмети були інструментом для того, щоб звичайні люди могли передбачити подальші події. Люди століттями вели спостереження за погодою, змінами поведінки тварин, звірів. Навіть така річ, як свербіж у правій руці, є знаком для багатьох людей, які вірять у прикмети. Можливо, на нас чекає раптова поїздка, а може – пропозиція руки та серця? Найголовніше – підходити до тлумачення комплексно, щоб найбільш точно дізнатися, що ж чекає на нас у майбутньому.

Тлумачення прикмети

Сверблячка у правій руці – поняття дуже неточне. Дуже багато залежить від часу настання сверблячки, частини руки та дня тижня. Зверніть увагу, якщо ваша рука свербить постійно довгий час. Основною і найпоширенішою прикметою є близька зустріч із друзями чи родичами. Права рука використовується для рукостискань при знайомстві, тому це тлумачення більш ніж логічно.

У деяких випадках сильний свербіж у правій руці обіцяє раптові грошові надходження. Якщо засвербіла права рука, то візьміть монету і покладіть у кишеню. Періодично діставайте, торкайтеся, розглядайте. Подібна маніпуляція здатна залучити до вас необхідну позитивну енергетику. Тоді з фінансами ситуація покращає. Можливо, відкриються нові можливості для вкладень чи фінансові проекти. Використовуйте всі шанси.

До речі, за праву руку відповідає ліва півкуля головного мозку. Якщо ми чимось обурені, у нас може початися сверблячка у правій руці. Недарма кажуть «від злості кулаки сверблять». Але бійки краще уникати і вирішувати проблеми дипломатично. Як би не хотілося застосовувати грубу силу, не варто це робити, адже це не є раціональним. Навіть якщо співрозмовник вам вкрай неприємний. До речі, якщо ви чекаєте на складну або незручну бесіду, свербіж у правій руці може стати досить сильним. Заздалегідь підготуйтеся до неї, тримайтеся впевнено та спокійно. В такому випадку неприємностей не буде, і рука перестане свербіти.

До чого свербить права рука у жінки

До чого свербить права рука

Практично всі тлумачення цієї прикмети для дівчат і жінок пов’язані з їх другою половинкою. Адже жінка – хранителька домашнього вогнища, дуже ніжне та романтичне створення.

Якщо раптом різко засвербіла права долоня, зверніть увагу на взаємини зі своїм чоловіком. Можливо, він залишить вас на деякий час або поїде у довгострокове відрядження. Швидше за все, вашим відносинам нічого не загрожує, але варто запастись терпінням.

Для незаміжніх дівчат і жінок свербіж у правій руці означає швидку зустріч свого нареченого. Це може статися як у звичайному супермаркеті, так і у театрі чи опері. Будьте напоготові, ваш майбутній чоловік, можливо, вже знаходиться десь недалеко. Але не варто на цьому зациклюватися, все станеться само собою. Не вдивляйтеся в обличчя кожного незнайомця, дозвольте долі самої вести вас.

До чого свербить права рука у чоловіка

На відміну від жінок, чоловіче тлумачення більше пов’язане із фінансовою сферою. Як правило, чоловіки більш прагматичні, серйозні та врівноважені. Основна маса їхніх інтересів крутиться навколо фінансів, вкладень, ділової сфери.

У чоловіків права рука свербить до раптових грошових втрат. Причому вони будуть абсолютно несподіваними і прийдуть з боку, з якого не очікуєте. Проаналізуйте свої фінанси, знайдіть «дірки» у бюджеті та подумайте, де ви можете втратити пристойні суми. Краще не робіть великих вкладень, не починайте великих проектів, вони не увінчаються успіхом.

Молоді люди мають замислитися над освітою. Сверблячка в правій руці означає, що ваше положення досить хитке. Це може стосуватися вступу до пристойного ВНЗ. Зверніть увагу на підготовку, найкраще уточніть усі умови надходження. До цього питання варто підійти дуже серйозно.

Тлумачення сверблячки залежно від частини руки

До чого чухається права рука

Якщо нестерпна сверблячка спостерігається в долоні правої руки – це до неприємного діалогу. Уникнути його навряд чи вдасться, тож підготуйтеся. Ваш співрозмовник може бути налаштований дуже агресивно, тому краще продумайте відповідні аргументи, щоб не переходити на особи. Пам’ятайте, що результат цього діалогу може вирішити багато.

Права ключиця свербить, як правило, до важливої ​​зустрічі. Не варто її уникати, ви зможете розширити коло корисних знайомих та зв’язків. Одягніться пристойно, прикрасьте обличчя усмішкою і вирушайте туди. Вас також може запросити керівник. Це може обіцяти швидке підвищення. У будь-якому випадку, зустріч матиме позитивний результат.

Сверблячка в правому плечі означає, що настає довгострокова ділова поїздка. Подумайте, хто поливатиме ваші квіти, і вигулюватиме собаку на час від’їзду. Відмовитися не вдасться, краще відразу починайте упаковувати речі.

Якщо свербить права пахва, то велика можливість захворіти. Ви швидко вилікуєтесь, але все одно краще подбати про своє здоров’я. Взимку не нехтуйте теплою шапкою та шарфом, влітку їжте більше вітамінів. До речі, в пахвах знаходяться лімфатичні вузли, може, свербіж носить зовсім не магічний характер?

Правий лікоть свербить до близької сварки або навіть бійки. Уникнути цього вам навряд чи вдасться. На чию користь закінчиться конфлікт, невідомо, все залежить від ваших дій та здорового глузду. Не дозволяйте виводити вас із себе, навіть якщо людина тисне на хворого з наміром образити.

Тлумачення прикмети, якщо свербить палець правої руки

Крім дня тижня та частини руки, можна додати тлумачення на кшталт пальця. Таким чином можна скласти найбільш повну картину і заздалегідь підготуватися до майбутніх подій.

Якщо сверблячка спостерігається в мізинці, то не варто чекати хороших новин. Будь-яке починання закінчиться невдачею. Краще не планувати важливих зустрічей, не розпочинати масштабні проекти. Зачекайте трохи, поки пристрасті вляжуться.

Якщо свербить безіменний палець, то ви, нарешті, позбавитеся від впливу дуже неприємної особистості. Можливо, ця людина переїде чи змінить роботу. Якщо це ваш керівник чи колега – його буде переведено до іншого відділу або філії компанії. У будь-якому випадку, вам у майбутньому стане значно легше.

Короста в середньому пальці означає майбутні фінансові надходження, причому дуже значні. Можливо, ви виграєте у лотерею або вам видадуть річну премію. Ці гроші будуть дуже доречними, ви зможете їх вигідно вкласти.

Сверблячка у вказівному пальці правої руки обіцяє вам успіх у кар’єрі чи навчанні. Можливо, ви вступите до бажаного ВНЗ або отримаєте підвищення. Обов’язково скористайтеся цією можливістю, інакше пропустіть свій шанс і удача прослизне крізь пальці.

Великий палець свербить до великої удачі. Це може бути як фінансова сфера, так і особисте життя. Можливо, вам зроблять привабливу пропозицію. Дівчата можуть чекати на пропозицію руки і серця.

До чого свербить права рука по днях тижня

До чого свербить чешеться рука

Обов’язково спостерігайте, в який день тижня свербить права рука, адже це може багато чого означати.

Понеділок – ідеальний час для зустрічі зі старим знайомим. Якщо у вас є людина, за якою ви сумуєте, з якою вже давно не виходило зустрітися, то це чудовий шанс. Якщо вам давно вже подобається людина протилежної статі, запросіть на побачення, вона точно не відмовить.

Вівторок – рука свербить до грошей. Цього дня ви можете отримати несподіваний прибуток, наприклад, виграти на біржі. Дивіться на всі боки, раптом знайдете гаманець з грошима. Можливо, вам повідомлять про спадщину, виграш у лотерею. Цього дня обов’язково будьте на зв’язку.

Середа – час для фінансових втрат. Однак вони виллються у щось важливіше, наприклад, примирення чи зміцнення ділових зв’язків. Зробіть подарунок важливій людині, не скупіться. Якщо свербить права рука в середу, то день буде підходящим для благодійності.

У четвер закупіть продукти, адже до вас несподівано приїдуть гості. Когось із них ви давно не бачили, по комусь дуже нудьгували. У будь-якому випадку ця зустріч буде радісною для всіх. Приготуйте смачні страви, купіть торт і чекайте на гостей. До речі, четвер – чудовий час для випічки.

Якщо права рука свербить у п’ятницю, то на вас чекає довгоочікуване побачення. Об’єкт вашого кохання нарешті дозріє для зустрічі. Підготуйтеся до нього ґрунтовно. Ви повинні виглядати охайно, непомітно та елегантно. Особливу увагу зверніть на волосся. Якщо рука засвербіла у одруженої людини, то в п’ятницю можна влаштувати сімейну поїздку, освіжити стосунки. Повірте, цей день запам’ятається вам надовго.

У вихідні сверблячка у правій руці до подорожі. Забудьте про побутові справи і махніть на день-другий до родичів в інше місто чи країну. Вихідні потрібні для того, щоби робити те, що хочеться. Продумайте маршрут, попередьте своїх друзів/рідних, що раптово нагрянеться і вперед.

До чого свербить права рука за часом доби

Якщо рука засвербіла з ранку, на вас чекають важливі зустрічі. Вони можуть бути як приємними, так і не дуже. Однак не варто від них відмовлятися, це шанс виявити себе. Заздалегідь запасіться терпінням і витримкою, багато людей, присутні на зустрічі, можуть бажати вам зла. Якщо це підписання контракту або важливі переговори, переконайтеся, що всі документи гаразд. Нічого не забувайте, у жодному разі не спізнюйтеся. Помнете, що це важливий крок на шляху до кар’єри вашої мрії. Дрібні незручності не повинні відволікати.

Якщо сверблячка наздогнала вас вдень, то це до приємних грошових витрат. Можливо, ви раптом захочете зробити подарунок близькій людині. Не сумнівайтеся, купіть те, що плануєте, не надумайте заощаджувати. Людську подяку та любов не замінять жодних грошей.

Вечірній свербіж означає важливу зустріч наступного дня. Вона має пройти вдало. Про всяк випадок, не чухайте долоню, як би сильно не хотілося. Так ви можете відлякати успіх.

Езотерика
Додати коментар