До чого свербить права нога

Більшість народних прикмет свідчить про те, що ноги можуть свербіти до майбутньої дороги. Зокрема сверблячка правої ноги або ступні обіцяє людині приємну подорож, багату на позитивні події та враження. Наприклад, такими, як налагодження добрих стосунків із партнерами по роботі. Або зближення з партнером у житті. А іноді ця прикмета може позначати навіть повну зміну місця проживання. Але багато чого залежить від того місця, де саме засвербіла нога, від статі людини, від часу, дня тижня. Тому не всякий свербіж правої ноги можна розцінити як майбутню дорогу.

До чого свербить права нога у чоловіків

 • Юнакам, зачесалася права нога говорить і швидкої зустрічі з людиною, якого давно він не бачив, але дуже хотів би побачити. Можливо, це виявиться старовинний друг. Ця зустріч закінчиться вельми продуктивно і принесе позитивні плоди.
 • Також, юнакові сверблячка ноги підкаже про те, що варто серйозно замислитися про серйозні наміри щодо своєї другої половини.
 • У разі сварки з дружиною, чоловік може розраховувати на щасливе примирення, після якого стосунки здадуться свіжими та оновленими.
 • Чоловікам старше свербіння ноги говорить про майбутнє рішення, які давно мучили його проблем. Рішення буде позитивним, а закінчиться успіхом як у кар’єрних домаганнях, так і на особистому фронті.
 • Коли свербить права нога, а поїздка вже запланована, змінювати свої плани не можна. Цей вояж буде вкрай результативним, а також корисним для подальшого розвитку. А придбане завдяки поїздці знайомство допоможе добре поправити своє фінансове становище.
 • Або свербляча нога послужить провісником винагороди за кропітку працю і вдалий збіг обставин, що значно просуне їх важливих у справах.
 • У будь-якому випадку права права нога для чоловіків, що раптово засвербіла, виступити провісником несподіваного везіння.

До чого свербить права нога у жінок

До чого свербить права нога
 • Зачесалася нога дівчини говорить про те, що незабаром вона може познайомитися зі своїм майбутнім чоловіком. Або ж просто відбудеться побачення з молодою людиною, відносини з яким будуть серйозними.
 • Знайомство може відбутися в поїздці і закінчиться святом і веселощами, навіть весіллям.
 • Можливий переїзд разом зі своїм обранцем.
 • Заміжньої ж дамі такий свербіж забезпечить прихід довгоочікуваних гостей. Візит буде приємним і багатообіцяючим.
 • Або приємну поїздку, переїзд, тільки разом з чоловіком.
 • Також, жінці прикмета розповість про швидке підвищення на роботі її чоловіка. Ця новина відіб’ється на її житті вкрай сприятливо.
 • Ще свербіж правої ноги віщує, корисні клопоти для дам, які будуть ще дуже приємні.
 • Або невелику прогулянку, наприклад по магазинах. Покупки очікуються дуже привабливі, що володіють, скоріше, терапевтичним ефектом для жінки.
 • Свербляча права нога може позначати і майбутнє свято або вечірку, на якій дама буде блищати, і приковувати сторонні погляди.
 • Незаміжня жінка може розраховувати на продуктивне знайомство в поїздці, яке серйозно може вплинути на її кар’єру в позитивну сторону.
 • Ще свербіж ноги позначає приїзд друзів або знайомих, що живуть дуже далеко. Ця приємна зустріч обіцяє веселощі і безліч позитивних моментів.

До чого свербить права нога по днях тижня

Для більш точного тлумачення прикмети, необхідно розібратися в який саме день тижня засвербіла нога. Від цього будуть залежати наслідки тлумачення і можливість змінити хід подій.

Понеділок

Цей день попередить про те, що незабаром вас чекає приємна поїздка багата подіями, розцінити яку можна навіть як незвичайне пригода. Також можлива довгоочікувана зустріч зі старим товаришем.

Також можлива зустріч з людиною, яка буде провокувати вас на лайку. Але піддаватися негативним емоціям не варто, вийде собі дорожче. Краще мовчки відійти в сторону.

Вівторок

Удача і відмінний настрій буде у вас протягом усього дня, якщо вранці засвербіла права нога. Обов’язково отримаєте хороші новини, а можливо запрошення на сімейне торжество. Позитивного заряду від цієї події вистачить на весь тиждень.

А ось для молодих дівчат цей знак символізує швидке побачення.

Середа

Зачесалася нога в середу говорить про швидку перевтому через неправильний розподіл обов’язків. Варто зняти зі своїх плечей половину справ і клопоту, запросити помічників, інакше проблем не уникнути. У тому числі зі здоров’ям.

Але невеликі приємні події не обійдуть вас стороною. Можлива зустріч зі старим знайомим або шопінг виправлять поганий настрій.

Четвер

Сверблячка правої ноги в четвер віщує удачу. Відмінне завершення затіяного вами підприємства, через якого було стільки нервів і безсонних ночей. Прийде геніальна ідея, що вирішує всі проблеми одночасно або ви познайомитеся з корисною людиною, яка зможе допомогти. Результатом може виявитися отримання такої довгоочікуваної перспективної роботи або зняття вантажу недороблених справ, що обтяжували вас останні кілька місяців.

П’ятниця

Сверблячка правої ноги в цей день віщує сімейні негаразди і сварки. Варто бути більш терплячим до своїх рідних, пережити цей день спокійно і стійко, що б не відбувалося. Інакше не уникнути сімейного скандалу, який може підірвати ваш авторитет в сім’ї.

І на роботі в цей день теж буде не все гладко, якщо вранці свербіла права нога. Можливі сутички з колегами з приводу робочих питань. Але стримування емоцій допоможе в цій ситуації. Не варто загострювати і переходити на особистості, інакше зіпсованої репутації вам не уникнути.

Субота

Для чоловіка свербіж ноги говорить про те, що не потрібно відкладати незакінчені справи на потім. Краще зробити все сьогодні і спокійно відпочивати вихідний день.

А ось дівчатам віщує похід на побачення або зустріч з коханою людиною. Також може означати швидку прибуток. Прибуток відчутну, яку Ви отримаєте прямо в руки.

Але і тим і іншим свербіж ноги в суботу скаже поквапитися із завершенням навіть дрібних клопотів. Не варто брати на себе нові обов’язки, інакше вихідні стануть черговим робочим днем, зіпсованого настрою уникнути не вийде.

Неділя

У цей день права нога свербить до безлічі клопоту найближчих днів, що не дивно, адже завтра настає робочий тиждень.

Сверблячка правої ноги в останній день тижня дає передбачення на наступні сім днів і говорить про можливі суперечки з керівництвом на роботі. Тому запасайтеся терпінням і тактовністю, щоб не втратити роботу і повагу в очах колег.

Зате ввечері вас може очікувати приємні посиденьки в хорошій компанії друзів. Або проведення часу з коханою людиною.

До чого свербить права нога за часом доби

Для правильного трактування цієї прикмети потрібно враховувати і час доби, в яку засвербіла права нога.

 • Якщо нога свербить рано вранці, то безліч клопоту не уникнути. Але шанси встигнути всі великі, якщо трохи напружитись.
 • Сверблячка ноги вдень говорить про щось важливо, що ви згаяли або просто забули. Потрібно заспокоїтися і згадати обіцянки, дані собі чи комусь.
 • Про позапланову подорож розповість сверблячка правої ноги ввечері. Поїздка буде спокійною і закінчиться вдалим завершенням справ, що підніме вас в очах поручителя.
 • А ось нічний свербіж особливо буде приємним. Тому що це означатиме, що старовинне та найзаповітніше бажання почне збуватися вже дуже скоро.

Прикмета залежно від місця правої ноги

Велику роль тлумачення прикмети грає і місце, де саме засвербіла права нога.

Коліно

Праве коліно свербить до можливої ​​зміни релігії. Це досить жорстке твердження, але в будь-якому разі прикмета віщує відвідування церкви, де умовно доведеться схилити коліна і молитися. Чи буде це подяка Господу і вимушене прохання тлумачення не передбачає.

Є ще одне тлумачення правого коліна, що зачесалося. Воно віщує швидкий переїзд. Переїзд буде досить тривалий час, але ви повернетеся. Можливо, це буде відрядження або поїздка у відпустку.

Стегно

Стегно, що зачесалося, говорить про негаразди у сфері фінансів, і можливість витратити останні гроші на непотрібні речі. Тому краще насторожитися і бути обережнішими у своїх витратах. Не набирайте жодних боргів, навіть якщо потрібно. Особливо небезпечно може скластися ситуація із кредитами. Інакше проблеми з поверненням боргу не забаряться.

Також прикмета попереджає про можливі шахрайські дії щодо вас. Нові знайомства та спілкування з малознайомими людьми краще відкласти до кращих часів.

Гомілка

Права гомілка свербить до появи відмінного помічника у вирішенні дуже важливих для вас питань. Це подарунок долі, який теж має бути винагороджений. Подумайте, чим можна віддячити цій людині.

Пальці

Пальці правої ноги сверблять до веселої гулянки в компанії друзів. Захід може відбуватися як у вас вдома, так і в гостях. Важливо, що на цьому святі ви придбаєте корисне знайомство, яке знадобиться в житті.

До чого чешеться права нога

Але велике значення має і кожен пальчик.

Так, наприклад великий палець свербить до різкої зміни погоди, дощів і завірюх.

Вказівний говорить про раптові проблеми, які виникнуть у дорозі.

Середній палець передбачить поїздку з пристойною винагородою в кінці.

Безіменний палець свербить до неприємних витрат, що мають вимушений характер. Такі, як лікарські засоби через раптово виявлену хворобу.

А мізинчик розповість про прихід гостей, яких ви зовсім не очікуєте побачити. Але зустріч буде приємною і продуктивною.

Отже, стає ясно, що прикмету варто розглядати дуже скрупульозно, враховуючи всі аспекти та нюанси для правильного її тлумачення. Проте узагальнивши всі трактування, висновком можна вважати, що права нога, що засвербіла, в більшості випадків передбачає позитивні емоції.

Езотерика
Додати коментар