До чого свербить права долоня

21 століття вважається епохою науки та техніки. У цей час активно розвиваються різні галузі людського пізнання, проте досі деякі люди довіряють, намагаються дотримуватися прикмет. Дуже популярні саме ті повір’я, які свідчать про швидкий грошовий прибуток. Бажання почухати сверблячу долоню відноситься до таких прикмет. При цьому значення змінюватиметься в залежності від дня тижня, часу доби, від статі людини. При цьому кожен самостійно створює власне майбутнє, бездумно покладатися на прихильність долі не варто.

Значення прикмети в залежності від статі людини

Прикмети можуть змінювати своє значення в залежності від статі людини. Молоді дівчата відчують свербіж в правій долоні, який розповість про швидке розставання з коханою людиною. Це принесе чимало душевних страждань. У дорослих заміжніх жінок прикмета означає Те ж саме, можливо зрада або зрада чоловіка. Самотні дами зможуть знайти свою другу половинку.

Хлопці та дорослі чоловіки дуже раціонально та холодно мислять. Вірять у прикмети вони дуже рідко, але це не означає, що їх не стосуються. Права рука у чоловічої статі свербить до грошей і кар’єрного зростання. Можлива й втрата накопичень, тому варто бути обережним та стежити за своїми фінансами. Гроші можуть бути втрачені за серйозних обставин, які не залежать від людини.

До чого свербить права долоня за часом доби

Кожне народне повір’я має безліч деталей і нюансів. Їх значення змінюються в залежності від багатьох факторів, одним з яких буде час доби, коли з’явився дискомфорт:

до чого свербить права долоня

Якщо долоня засвербіла вранці, то цього дня чекає несподівана зустріч, телефонна розмова або раптова поїздка. Доведеться порушити встановлений денний розпорядок та трохи скоригувати власні плани. Можливо, доведеться опинитись у незнайомих раніше місцях, вивчити нові маршрути. Також прикмета свідчить про одужання і про невеликий заробіток.

Якщо рука свербить увечері – доведеться багато попрацювати. Важливо виправдати покладену на людину довіру начальства, що обіцяє підвищення та премію. Також можна зустріти старого знайомого, однокласника.

Якщо дискомфорт з’явився в нічний час, то, швидше за все, наступні події стануть неприємними. Можливі проблеми зі здоров’ям, неприємності, втрати. Існує і приємніше тлумачення – майбутні події будуть дуже важливими і принесуть чимало приємних емоцій. Потрібно бути уважним і обережним, а також налаштуватися на кращий лад – так людині всі неприємності будуть байдужі.

Якщо сверблячка з’явилася несподівано, то це свідчить про вкрай важливу для людини подію, на результати та перебіг якої вона зможе безпосередньо вплинути. Потрібно зосередитись і уважно вивчити всі обставини події, прорахувати безліч сприятливих результатів, а також неприємних, яких варто уникати всіма силами. Різкі сигнали, що посилаються підсвідомістю, можна трактувати як ознаку небезпеки, в якій опиниться людина або її близькі, можливо, доведеться зустрітися віч-на-віч зі своїми ворогами і недоброзичливцями.

До чого свербить права долоня по днях тижня

Повір’я може відрізнятися залежно від днів тижня, у яких виникло роздратування:

 • У понеділок можливі приємні зустрічі із старими знайомими. Всі події будуть приємними і залишать по собі безліч добрих спогадів та емоцій.
 • У вівторок людина отримає велику суму. Це може бути премія на роботі або отримання спадщини. Також добробут може підвищитися й іншим чином.
 • У середу доведеться серйозно витратитися на якісь важливі речі, допомогти фінансово рідним та близьким або повернути борги.
 • У четвер слід приготуватися до зустрічі несподіваних гостей. Все пройде добре, тому краще відразу продумати святковий стіл.
 • У п’ятницю з’явиться можливість прогулятися містом і зустріти свою другу половинку.
 • У вихідні дні сверблячка розповість про несподівану подорож і далеку дорогу. Це може бути незаплановане відрядження або візит до далеких родичів. Можлива несподівана відпустка та поїздки новими країнами та містами. Також гості можуть приїхати до людини. Всі події залежать від настрою та бажання.

Тлумачення прикмети в залежності від положення місяця

свербить права долоня

Прикмета, що виявилася на момент молодика, діятиме ще близько 28 днів. Всі події будуть сприятливими, жінки, які мріють про поповнення сімейства, зможуть завагітніти, люди зустрінуться з давніми знайомими, згадають старі часи і добре проведуть час. Якщо місяць був молодим, то можливе грошове збагачення. Творчі люди переповнюються ідеями та цілями. Дівчата та жінки отримають подарунки від своїх других половинок.

У другій чверті місяця доведеться стримувати власну марнотратність, адже витрати будуть дуже серйозними та необдуманими.

Повний місяць прикмети набувають зовсім іншого забарвлення. Настають приємні події та радісні зустрічі. Можливо, людина отримає дорогі подарунки, її збільшать на роботі. Люди зможуть дізнатися раніше приховану від них інформацію, яка допоможе розвитку у кар’єрному плані, покращить матеріальне становище.

У третю чверть місяця можливе отримання серйозних сум, кошти з’являться несподівано. Негативною стороною стануть сварки з другою половинкою, проблеми в особистому житті.

В останню місячну чверть треба остерігатися брехливих пропозицій про швидкий заробіток, адже радості це не принесе, а совість дуже постраждає. Можливо, людину приваблять до авантюр та афер, яких варто триматися подалі. Не потрібно довіряти свої гроші нікому і стежити за своїми фінансами.

Місце локації сверблячки

Якщо свербить ребро правої долоні, то будуть вкрай неприємні події. Людина може зустрітися з давніми ворогами, затіяти суперечки та чвари. У цей час доведеться довго з’ясовувати стосунки, бути наполегливими, активно обстоюючи власну точку зору. Компромісу досягти не вдасться, можливі бійки та серйозні конфліктні ситуації. Обидві сторони будуть налаштовані вкрай недоброзичливо.

Старий ворог принесе подарунок на знак примирення, але від нього варто відмовитись, адже це буде нахабна брехня з бажанням підставити опонента.

Якщо спочатку засвербіло ребро, а після зап’ястя – людині треба підготуватися до швидкої критики. Можливі образи, образи. Найкращі друзі та рідні приховуватимуть якусь важливу інформацію. Затіявши відверту розмову, не потрібно тиснути, інакше вибухне серйозний скандал, про який ще довго пам’ятатимуть.

Варто прислухатися до власної інтуїції і самостійно виявити недоброзичливців, які пускають брудні плітки і розібратися з ними.

Як посилити дію прикмети?

Якщо раптом засвербіла права долоня, варто бути впевненим – незабаром людина отримає грошовий прибуток, який поповнить його бюджет. Він може виграти в лотерею або ж отримає щедру спадщину чи винагороду. Можливо, йому повернуть старі борги, які вже давно були забуті. Все це стане приємною несподіванкою.

Варто звернути увагу на інтенсивність сверблячки. Якщо свербить дуже сильно – сума буде значною. Якщо відразу після долоні починає свербіти лікоть, то людина отримає гроші, але не факт, що донесе їх до власної кишені. Підсилити дію прикмети дозволять деякі магічні маніпуляції:

 • Варто припустити, що гроші вже тут, вони лежать на розкритій долоні. Після цього потрібно стиснути руку в кулак і поцілувати його в подяку долі. Людина відчує радість та внутрішнє полегшення. Кулак треба сховати в кишеню і там розкрити, ніби опускаючи гроші до нього. Таким чином, багатство буде не за горами.
 • Другий спосіб посилення прикмети виглядає по-іншому – потрібно потерти будь-який червоний предмет долонею і примовляти просте: «Тру о червоне, щоб було недаремно».
 • Найстарішим і найпростішим способом буде наступне: людина повинна потерти долоню руба об поверхню з деревини, відмінно підійде дерев’яна стільниця.
 • Якщо сверблячка з’явилася раптово, то потрібно стиснути в долоні трохи монет або купюру.
 • Вагітні жінки можуть ефективно посилити магічну дію повір’я, стиснувши в руці шматочок яскраво-червоної тканини або будь-який інший предмет того ж кольору. Не потрібно нічого робити або примовляти, просто варто потримати предмет у руці протягом декількох хвилин.
до чого чешеться права ладонь

Всі перераховані способи відмінно підійдуть для посилення магічного ефекту і залучать у будинок людини більше грошей.

Сверблячка у правій долоні також означає підвищення заробітної плати або великого матеріального заохочення з боку начальства. Якщо з долонею засвербіло ще й плече – прибутку буде дуже багато.

Якщо раптом засвербіла долоня, то людина може сміливо чекати на візит старих знайомих або зустріч із друзями. У стародавні часи сверблячка позначала швидке довге і міцне рукостискання. Саме тому варто згадати всіх своїх старих знайомих та підготуватися до зустрічі. Уявне перерахування імен дозволить з’ясувати винуватця дискомфорту, як тільки людина про нього згадає – рука почне свербіти все інтенсивніше. Можливо це знак, який закликає зустрітися і обговорити життя в теплому колі, насолоджуючись спілкуванням.

Також права рука може свербіти до гостей, це будуть далекі родичі. Їхній візит може і не принести радості. Ще однією причиною стануть ділові зустрічі, можливо, людина спілкуватиметься з партнерами з бізнесу або колегами. Результат розмови залежить лише від внутрішнього настрою людини.

Езотерика
Додати коментар