До чого свербить потилиця

З часом багато забобонів і прикмет втратило свою значимість. Але мудрість предків пронесена через віки. У кожній людині живе почуття віри, від неї нікуди не сховатися, не втекти. Хочемо ми того чи ні, але ми прислухаємось до сигналів нашого тіла. Звертаємо увагу на будь-які зміни, і коли свербить голова, шукаємо відповідь на питання, що ж це означає, як відбити негативний вплив і притягнути удачу?

Інше тлумачення прикмети

До чого свербить потилиця

Неприємне відчуття в області потилиці, що супроводжуються мурашками та свербінням – знайоме кожному. В Київській Русі, коли князь збирався у військовий похід, і при цьому в нього свербіла голова, залежно від місця розташування сверблячки, трактували результат битви. Свербить потилицю – несприятливий знак, навряд чи вдасться здолати ворога і повернутися з перемогою. Це ознака лиха, розгрому військ, колосальних втрат.

Раніше прилюдно чухати будь-яку частину тіла було неприпустимо – це вказувало на погане виховання, поганий тон. А якщо панночка або пан відчували почуття сверблячки потиличної частини, вважалося, що їм не уникнути наклепів і ганьби.

Бабусі радянського періоду, говорили своїм онукам, якщо свербить потилицю не минути сварки або конфлікту.

Загальне уявлення про свербіння голови вказує на наявність у житті людини невирішених проблем. Це можуть бути ситуації, що викликають почуття тривоги, занепокоєння. Люди, які випромінюють негатив, нічого доброго, крім емоційного сміття, не приносять. Потилиця – дуже чутлива зона, там розташовано багато життєво важливих рецепторів і нервових закінчень, тіло, як би попереджає свого господаря про те, що потрібно бути обережним, не лізти на рожон, по можливості не спілкуватися з неприємними людьми, обходити екстремальні види розваг.

Якщо відразу після пробудження від сну виникла сверблячка і протягом усього дня супроводжує людину – це означає, що в житті будуть зміни. Прикмета немає однозначного рішення. Швидше за все в найближчому майбутньому доведеться переїзд або зміна роботи, можливо вдасться обзавестися і друзями або розлучитися зі старими приятелями. Не виключені розчарування, захоплення несподіваною радістю. Доля готує як приємні, так і не дуже сюрпризи. Потрібно бути готовим до всього, тримати руку на пульсі і сконцентрувати свою увагу на важливих моментах, не прогаяти значну дрібницю, деталь, яка може кардинально змінити перебіг подій. Ще одне моторошне тлумачення говорить, що якщо бігають мурашки в області потилиці за спиною у людини стоїть примара, померла уважно спостерігає за життям, оберігає від нещастя, недоброзичливців і ворогів. Можливо, покійний колись відчував відданість і любов до того, хто оберігається, і ці почуття не охололи і збереглися в потойбіччя.

До чого свербить потилиця у чоловіка

До чого чухається потилиця

При виникненні сверблячки перше, на що слід звернути увагу – це на місце розташування, інтенсивність, ступінь дискомфорту.

Якщо свербить верхня область потилиці, а почуття сверблячки викликає неприємні емоції, чоловікові належить одночасно вирішувати кілька завдань. І тут буде нелегко. Щоб досягти успіху, доведеться постаратися. Зрадники можуть ховатися під маскою вірних помічників, а перевірена часом тактика раптом виявиться не дієвою. Бути напоготові, якоюсь мірою надто настороженим і пильним необхідно для того, щоб упоратися з труднощами. Іноді варто поступитися правилами, змінити принципи, тільки обдумані, зважені рішення принесуть плоди перемоги. Період, коли неприпустимо гаряче робити вчинки, розкидатися ідеями, сваритися з друзями. Будь-яка, навіть незначна на перший погляд помилка – цілком імовірно приведе до краху, знищуючи все на своєму шляху.

Легке поколювання з правого боку потилиці – обіцяє чоловікові приємні миті. Зустріч, невимушена бесіда, яка викличе усмішку та підніме настрій, похвала керівництва. Очікується незначна подія, яка ніяк не вплине на життя чоловіка, але нагородить позитивними емоціями.

Коли свербить ліва сторона – це не віщує нічого доброго. Іскра сварки може розгорітися в пожежу протиріч, непорозуміння, конфлікт, якій загрожує завдати непоправної шкоди репутації. Догана від начальства, загроза звільненням, проблеми у сім’ї. Чоловікові необхідно бути мудрим і щоб нейтралізувати наслідки під час відступити, не здатися, піднімаючи білий прапор, а дійти компромісу, підтримати опонента, дотримуватися тактики поведінки та своїх поглядів, але не висловлювати свої домисли протидіючій стороні.

До чого свербить потилиця у жінки

Прикмета свідчить, якщо у жінки або дівчини свербить потилицю – це означає сумні події. Нерозділене кохання або зрада з боку обранця. Якщо у молодої дівчини серед ночі свербить потилиця – це може бути провісником самотності.

Сильна сверблячка у верхній частині потилиці означає, що настають події, які не принесуть втіхи і радості. Зниження служби, скорочення. Погіршення матеріального благополуччя, хвороба, яка забере багато часу та сил, оскільки відновлення буде нелегким. Відобразити погане можна, роблячи добрі вчинки, адже гарне бумерангом повертається. Слід сходити до церкви, запалити свічку, попросити у Бога про здоров’я родичів. Відвідати батьків, подбати про людей похилого віку, оточити їх увагою.

Не інтенсивний, ненав’язливий свербіж з правого боку може бути сигналом, що хтось потребує допомоги та підтримки. Туга і смуток опановує людину, яка за збігом обставин не може бути поруч. Слід згадати, хто з родичів знаходиться далеко, зателефонувати, підбадьорити, поділитися цікавими звістками, і потилиця, що свербить, незабаром перестане турбувати.

Свербить ліва сторона – варто чекати капостей нишком. Якийсь знайомий чоловік, хоче здаватися доброзичливим, уважним, але насправді лицемірить. Дуже складно викрити підступні задуми іншого, але можливо. Якщо уважно придивитися до свого оточення, можна обчислити, хто нещирий.

До чого свербить потилиця по днях тижня

До чого чешеться потилиця

Понеділок. На початку тижня людина відчуває свербіж потилиці – поганий знак. Тиждень чекає важкий. Як снігова куля, справи, що накопичилися, обрушаться лавиною. Підтримки та допомоги чекати нема від кого. В останній момент почуття спустошеності та безсилля опанує людину, але здаватися не можна. Понад не надсилаються випробування, які неможливо подолати. За чорною смугою обов’язково піде біла. Життєве випробування – урок, який наділить учня новими знаннями та мудрістю.

Вівторок. Зовсім скоро нагрянуть гості – саме це має на увазі потилицю. Щоб зустріти компанію тепло, потрібно заздалегідь подбати про план розваг, підготувати меню, створити комфорт і затишок. Якщо все зробити правильно – зустріч принесе заряд позитивною енергією та подарує море спогадів.

Середа. Іноді складно визначити, які почуття відчуває людина. Варто чекати на запрошення на побачення. Швидше за все – це буде несподіваним та приємним сюрпризом.

Четвер. Потилиця свербить неспроста, він натякає, що очікується звістки. Або родичі напишуть неприємний лист, який шокує чи на роботі «обрадують» неприємною новиною.

П’ятниця. Напередодні вихідних свербіж в області потилиці обіцяє змова, плітки. Але переживати нема про що, оскільки близькі друзі не повірять наклепу, і будь-що, завжди підтримуватимуть бік добра.

Субота. Негативний вчинок близької людини змусить змінити думку на гірший бік. Ймовірно, відкриються якісь факти біографії, які відкладають темний відбиток на особистість. Але час все розставить на свої місця, і якщо обранець намагатиметься, ситуацію можна виправити. Повернути довіру буде складно, але для людини, яка любить, немає нічого неможливого.

Неділя. Репутація може похитнутись, хтось розпускає чутки, які серйозно сприйме керівництво. Швидше за все, не уникнути неприємної розмови. Але результат подій буде сприятливим. Наполегливість і аргументовані факти допоможуть врятувати становище.

Запобігаємо негативним наслідкам

Коли людина впевнена, що потилиця не віщує нічого доброго, погані думки як магніт притягую неприємності. У цьому випадку можна спробувати відбити негативний вплив.

Надійний і вірний спосіб, сходити до церкви, сповідатися, причаститися попросити допомоги у бога та свого ангела зберігача.

Щоб очистити ауру, слід відправитися. на природу на місце, де вдасться звільнитися від думок. Усамітнившись, варто відпустити тягар проблем, негараздів, подумати про прекрасні миті, уявити, як чиста світла енергія наповнює зсередини, а весь негатив виходить і розчиняється при зіткненні з повітрям.

У кожної людини є своя молитва, яка у важких життєвих ситуаціях спрямовує, позбавляє лукавого, допомагає приймати вірні рішення. Щоб позбавитися поганого, слід прочитати молитву, вмитися святою водою, обмити руки та голову.

Езотерика
Додати коментар