До чого свербить попа

Попа — це частина тіла, яка свербить найчастіше. Не просто так ще з часів наших предків з’явилася фраза «попою відчуваю», а її часто називають шостим почуттям. Це пояснюється тим, що поява сверблячки має своє тлумачення, яке може передбачити масштабні події у житті. Залежно від характеру корости, конкретного місця її появи тощо. Всесвіт намагається попередити про різне.

До чого свербить попа у жінки

До чого свербить попа

Залежно від того, яка частина попи засвербіла, можна очікувати всього. Якщо свербить:

 • Права половина сідниць. Слід підготувати себе до можливих неприємностей чи конфліктних ситуацій. Це може бути пов’язано як із роботою, так і зі сваркою між близькими людьми. Є висока ймовірність фінансового падіння. У житті можуть з’явитися неприємні клопоти в сім’ї або з коханою людиною. Звести нанівець це буде дуже складно, тому рекомендується набратися терпіння. Прикмета говорить про можливі проблеми з родичами, появу несприятливого оточення, яке бажатиме зла. Можливо, хтось за спиною будує підступи, щоб нашкодити жінці.
 • Ліва половина сідниць. За прикметами має протилежне значення. Сверблячка означає низку радісних подій. Буде повністю налагоджене особисте життя, якщо у жінки ще немає коханого, незабаром вона його зустріне. З першого ж знайомства почнуть будуватися міцні та серйозні стосунки. Народні знавці для закріплення дії прикмети рекомендують тричі трохи постукати у вікно після того, як засвербіла попа. Для жінок у відносинах сверблячка означає перехід на абсолютно новий етап (можливо молода людина зробить пропозицію, а якщо пара сімейна, то можливо незабаром їх побільшає). Для збільшення шансів рекомендується зробити ту ж махінацію з вікном (ще це допомагає прискорити процес). Якщо у чоловіка з дружиною був конфлікт, то варто чекати його швидкого завершення.

Ось так обидві половинки попи можуть нести в собі протилежні значення.

До чого свербить попа у чоловіка

У чоловіків, так само як і у жінок, кожна півкуля має свій сенс. Якщо свербить:

 • Права половина сідниць. Отже, варто бути готовим до негативних ситуацій на роботі. Можливо, це буде провальна оборудка, зрада колег, незадоволеність роботою з боку керівництва, фінансові падіння, штрафи. Сверблячка правої сідниці може застерегти від невиправданих фінансових вкладень. Якщо найближчим часом належить відрядження, то якомога краще від нього відмовитися, інакше кар’єра може піти стрімко вниз.
 • Ліва половина сідниць. Говорить про те, що попереду чекають добрі часи. Це можуть бути цікаві поїздки, веселі зустрічі з друзями або посиденьки з колегами. Можливо, очікується розкішне гуляння. Так само це може означати просування кар’єрними сходами, виплату премій, вигідні контракти. Короста з правого боку дає зрозуміти, що очікується матеріальний добробут, високі доходи. Це саме час для того, щоб розпочинати нові проекти та укладати ділові договори. Якщо чоловік давав гроші в борг, то незабаром йому їх повернуть.

Сверблячка у чоловіків в основному пов’язаний з їх фінансовим становищем, а попа допоможе зорієнтувати, що йому краще робити найближчим часом, щоб не прогоріти.

До чого свербить попа у молодят

Буває і так, що у пари, що тільки одружилася, починає свербіти попа. Це знак того, чого варто очікувати в подружньому житті. Значення безпосередньо залежить від боку, з якого свербить попа:

 • ліва частина попи у чоловіка обіцяє щасливе сімейне життя, зліт кар’єрними сходами відразу після весілля;
 • права частина попи у чоловіки попереджає про можливі проблеми, які можуть з’явитися (це можуть бути проблеми на роботі або зі здоров’ям);
 • ліва частина попи у жінки за прикметами говорить про те, що в сім’ї буде багато дітей, а фінансове становище батьків буде досить хорошим;
 • права частина попи свербить переважно у тих жінок, чий новоспечений чоловік часто випиває, тому у них буде багато сварок.

Однак при заміжжі все-таки рекомендується спочатку налаштовувати себе на сімейний благополуччя. Незважаючи на те, що не завжди за народними повір’ями Всесвіт посилає добрі знаки, програмувати себе варто на позитивні емоції.

До чого свербить попа по днях тижня

Залежно від дня тижня можна розібратися, як правильно трактувати значення повір’я. Якщо короста з’явилася в:

 • понеділок, то права сідниця обіцяє важливу зустріч, а ліва – неприємні події або обман з боку оточуючих;
 • вівторок, то ліва частина означатиме гарний настрій, а права – зрада з боку другої половинки;
 • середу, то ліва півкуля віщує приїзд гостей, а праве говорить про те, що незабаром може виникнути сварка з близькими друзями;
 • четвер, у цей день Всесвіт попереджає про несподівані звістки, метушні і дрібні турботи;
 • п’ятницю, за повір’ями свербить зліва – хтось обговорює справа – будуть події, які наганяють тугу;
 • суботу, ліва сідниця означає, що серед оточуючих людина буде авторитетом, права – великі непередбачені витрати;
 • неділя, варто очікувати непередбачувані події (зачесалася ліва частина попи – до позитивних, права – навпаки).

День тижня говорить багато про що, тому не треба забувати це враховувати.

Місце локації сверблячки

До чого чешеться попа

Як вже напевно зрозуміло з попередніх трактувань, значення повір’їв дуже сильно відрізняються в залежності від того, яка конкретно область на тілі засвербіла. Тому слід розібратися докладніше.

 • Права сідниця. Це завжди провісник поганих подій у житті. Це може бути будь-що від простої розмови з неприємною людиною, до глобальної чорної смуги в житті. Тому варто підготувати себе до поганих новин, сварок, низці дрібних неприємностей, сварці з коханою людиною. Цілком можливо, що довкола в’ються плітки. Багато хто в народі вважає, що права частина свербить, як знак того, що незабаром можуть виникнути серйозні проблеми зі здоров’ям.
 • Ліва сідниця. Є вісником добрих новин. Можливо незабаром налагодиться сімейне життя, справи на роботі підуть угору, стосунки з родичами та близькими покращаться. Сверблячка зліва віщує безтурботне життя, фінансовий добробут. Також це може означати, що найближчим часом очікуються веселі гуляння. Єдине, на що варто звернути особливу увагу, якщо засвербіла попа зліва, то це малознайомі люди. По можливості рекомендується захиститися від них.
 • Обидві сідниці. Буває і таке, що свербить вся попа. Тут доречно згадати фразу “шукати на попу пригод”. За народними повір’ями це означає, що попереду очікується цікава та незабутня подорож. Ще це може означати значний фінансовий зліт або велику кількість благих новин. Але не варто рано радіти. Якщо свербіння виникло ввечері, то попереду чекають великі неприємності, які можуть загрожувати здоров’ю та життю в цілому. Це знак того, що не варто найближчим часом організовувати далекі подорожі та важливі зустрічі. Цілком можливо, в оточенні є люди, які бажають зла. Деякі народи впевнені, що коли обидві сторони сверблять, то оточуючі високо цінують людину і бачать у ньому зразок для наслідування. Якщо обидві половинки сверблять по черзі, слід очікувати змінну низку подій (все буде то добре, то погано). Як приклад, є ймовірність того, що будуть значні матеріальні збитки, але незабаром вони перекриються більшими доходами.
 • Копчик. Ця частина тіла теж відноситься до попи і до неї застосовні кілька народних прикмет. Найчастіше вважається, що вона може попереджати про труднощі, що можуть виникнути на роботі. Якщо навалиться велика кількість справ, то потрібно постаратися якнайшвидше їх вирішити, але в жодному разі не затягувати. Копчик може свербіти як знак того, що саме час провести більше часу зі своїми рідними та близькими, їм цього дуже не вистачає. За повір’ями є велика можливість пригод з негативним результатом. Стає зрозуміло, що свербіння в області куприка несе в собі лише негативний сенс. Єдине позитивне значення, це якщо перед тим, як засвербіло копчик свербіла спина. Щоб уникнути негативу рекомендується просто ігнорувати його і ні в якому разі не свербіти, тоді всі негаразди обійде стороною.

Частина тіла має чи не найбільше значення в трактуванні прийме. Тому дуже важливо не просто почухатися, а звернути увагу, де саме з’явилося свербіння.

Як нейтралізувати значення прикмети

Народні повір’я далеко не завжди несуть у собі позитивне значення. Якщо в людини засвербіла попа, він проаналізувавши всі події зрозумів, що попереду на нього чекає щось погане, то звичайно йому захочеться цього уникнути. Є кілька варіантів звести значення прикмети на нуль:

 • зав’язати на шпильці нитку чорного кольору і не сильно вколоти себе саме в те місце, яке свербить;
 • пройтися по сверблячій частині попи срібною ложкою;
 • ганчірку занурити в сажу злегка доторкнутися їй до місця, на якому виникло свербіння.

Знаючі люди стверджують, що всі способи однаково дієві і можуть допомогти уникнути негативних емоцій у самий невідповідний момент свого життя.

Якщо свербить попа – не варто одразу впадати в паніку. Слід пам’ятати, що це явище відбувається досить часто, тому не факт, що навалиться купа неприємностей. Цілком можливо, що це невелике попередження, яке варто взяти до уваги, але в жодному разі не зациклюватися. Головне не поводитися легковажно і ретельно продумувати всі свої дії в житті, тоді все буде добре.

Езотерика
Додати коментар