До чого свербить підборіддя

Людям, які вірять у прикмети, буде цікаво дізнатися, до чого ж свербить підборіддя. Одне з поширених тлумачень – приємні зміни у особистому житті. Підборіддя засвербіло раптово – це провісник яскравих, романтичних знайомств і побачень, яким, на жаль, судилося тривати недовго, не більше року.

Якщо у вас вже є коханий (а), то прикмета є знаком того, що ваш обранець надмірно ревнивий чоловік. Ревнощі може обернутися розставанням або гучною сваркою.

Сверблячка підборіддя під час прийняття важливого рішення віщує, що ви на правильному шляху і в передчутті успіху.

Сверблячка підборіддя віщує:

  1. Конфліктні ситуації, які іноді можуть завершитися бійкою.
  2. Підвищення кар’єрними сходами та поліпшення фінансового стану.
  3. Хвороба близьких людей.

До чого свербить підборіддя за часом доби

Ранок – провісник добрих, щасливих подій. Надходження вигідних пропозицій і фінансове благополуччя. Можливо, про вас думає ваш шанувальник. Поява несподіваних гостей, зустріч з якими може закінчитися вельми неблагополучно.

До чого свербить підборіддя

До обіду – домашнє гуляння з родичами та друзями, яке залишить лише позитивне враження. На цій зустрічі обговоріть домашні справи, проблеми та турботи.

Обід – про вас думає ваше керівництво або людина, яка займає високу керівну посаду.

Вечір – непередбачені матеріальні витрати. Це не обов’язково щось погане. Велика сума може знадобитися на поїздку, покупку автомобіля або побутову техніку.

Ніч – очікування прибутку. Ваше фінансове становище може покращитися за рахунок просування по службі, а можливо, ви вирішите, нарешті, відкрити свою справу. Будь-яка зустріч з друзями може перерости в бійку.

До чого свербить підборіддя по днях тижня

Понеділок. Якщо свербить підборіддя в цей день – це провісник зустрічі зі старими приятелями. Приємні посиденьки, спогади про минуле, загалом, суцільна ностальгія. Можливо, отримання несподіваної премії або постійну надбавку до зарплати.

Вівторок. До вас звернутися по допомогу близька людина. Приємні клопоти. Важливо, не спровокувати розлучення чи сварку зі своєю другою половинкою.

Середа. Сверблячка підборіддя в середу несе в собі позитивний посил. Це може бути побачення чи цікава зустріч із новими людьми.

Четвер. Чекайте на зустріч з друзями. Влаштуйте спільні вихідні з виїздом на природу, сходіть у клуб на дискотеку або кіно на вечірній сеанс.

П’ятниця. Сверблячка в області підборіддя в п’ятницю – це відмінне завершення трудового тижня. Можливо, відвідайте вечірку, з різноманітністю закусок та випивки. Чекайте на прибавку до зарплати або премію.

Субота. Чесання підборіддя в суботу є добрим знаком. Ви сходите у гості. На вас чекає приємний сюрприз. Для здійснення задуманих цілей знайдіть спонсора.

Неділя. Провісник спілкування з родичами та близькими людьми. Спілкування буде продуктивним, ви досягнете порозуміння. Можливо, на вас чекає романтичне побачення або коханий прийде до вас у гості. Зверніть увагу на своє здоров’я, можливо слід звернутися до лікаря.

До чого свербить підборіддя у жінки

До чого чухається підборіддя

Для молоденьких дівчат прикмета трактується як зустріч із цікавим чоловіком, але на серйозний роман, а тим більше на заміжжя розраховувати не доведеться. Роман буде сповнений приємних спогадів. Сверблячка підборіддя з лівого боку говорить про те, що дівчина сама стане причиною розриву стосунків, вона змінить або обдурить свого обранця.

Для заміжніх і незаміжніх дам неприємні відчуття в цій частині обличчя віщують зраду з боку коханого. Але, якщо свербіж не сильний, то це провісник ніжних і взаємних почуттів зі своєю другою половинкою.

Сверблячка підборіддя у жінки, яка є мамою дорослої доньки або сина говорить про те, що вона відчуває ревнощі по відношенню до зятя або невістки. Це відбувається в сім’ях, де між мамою та дочкою чи сином був тісний емоційний зв’язок. У зв’язку з цим, їй нелегко прийняти той факт, що в житті її дитини з’явилася ще одна значуща, кохана людина.

Такий свербіж припиниться, коли жінка зрозуміє, що її дитина давно виросла і йому потрібен супутник життя. Психологічно це дуже важко, але впоратися можна!

До чого свербить підборіддя у чоловіка

Якщо свербить підборіддя у чоловіка, це означає нетривалий роман з цікавою, симпатичною жінкою. Почуття, що швидко спалахнули, незабаром згаснуть.

Прикмета так само віщує появу жінки, яка відчуватиме до нього теплі почуття і симпатію, але не дочекається взаємності.

Чоловік, який перебуває у відносинах, свербіж підборіддя є знаком неприйняття його мамою дівчини, з якою він перебуває у відносинах. Швидше за все, він став менше приділяти увагу своїй матері.

Сверблячка підборіддя у бородатого чоловіка

Прикмета є символом поцілунку. Поцілунок може бути дружнім, родинним або пристрасним. Можливо, бородатого чоловіка чекає швидкоплинна романтична пригода.

За іншими тлумаченнями свербіти підборіддя у бородатого чоловіка може до просування кар’єрними сходами, можливо, отримаєте несподіваний презент або виграєте цінний приз.

Сверблячка підборіддя у знайомої чи сторонньої людини.

Якщо помітили, що свербить підборіддя у людини, яка знаходиться поряд з вами, то її незабаром чекає важлива подія. Ви навіть можете виступити в ролі провісника і повідомити йому, що в майбутньому його чекає приємні звістки, клопіт і можливі зміни в роботі на краще.

Місце локації сверблячки

Сверблячка справа

Якщо засвербіла нижня частина обличчя з правого боку, то чекайте на сварки, скандали, розбирання з родичами. Можливо, вам необхідно бути терпимішими щодо своїх близьких. Поставтеся з великою увагою до свого здоров’я, можна отримати психологічну або фізичну травму.

Сверблячка зліва

З лівого боку, підборіддя свербить до прийдешніх приємних подій. Проблеми благополучно вирішаться. Настане час фінансового благополуччя. Якщо у вас були борги або кредит, незабаром ви його погасите. Випаде можливість провести вечір наодинці з собою за чашкою смачного, ароматного чаю і переглядом улюбленого фільму.

Сверблячка підборіддя посередині

  • Провісник великого скандалу на ґрунті надмірних ревнощів.
  • Зустріч з неприємною для вас людиною.
  • Нагрянуть раптові гості.
  • Можливо, отримаєте травму обличчя.

Старовинні тлумачення прикмети

Наші предки тлумачили цю прикмету виходячи з майбутніх подій, якщо таких не намічалося, свої висновки зводили до фізіології.

Сверблячка підборіддя напередодні церковних свят була символом процвітання, але якщо до цього хтось просив грошей у борг. Якщо підборіддя свербіло напередодні весілля, то це обіцяло безбідне життя, здорове потомство і міцну сім’ю, де панувала гармонія, повага і порозуміння. А якщо це сталося напередодні фінансової угоди, то слід досконально перевірити ще раз всі документи, здійснити важливі ділові дзвінки, оскільки можливий високий ризик обману.

У народі сверблячка підборіддя часто пов’язували зі здоров’ям. Якщо свербіння було дуже сильне і тривале, що викликає біль, то це ознака швидкої хвороби. Але, варто звернути увагу, що недуга торкнеться не тієї людини, у якої була сверблячка, а іншої. Це може бути член сім’ї або найкращий друг, у якого є вуса, борода або тижнева щетина.

Інше тлумачення прикмети

До чого чешеться підборіддя

Якщо підборіддя свербить так, що «горить» – це провісник поцілунків або очікування гучної сварки з близькими серцю людьми.

Якщо свербіння підборіддя у молодої дівчини пов’язане з прищем, що з’явився на ньому. сигнал про майбутній роман, якщо це жінка, то навпаки, розбіжності зі своїм обранцем.

У чоловіка сверблячка підборіддя пов’язана з появою прища. удача у справах і в починаннях.

Якщо у вагітної жінки свербіж підборіддя супроводжується висипом – на світ з’явиться хлопчик.

Сверблячка підборіддя і всього обличчя одночасно є провісником хвороби близької людини, зокрема у того, хто має рослинність на обличчі: вуса, борода чи бакенбарди.

Якщо підборіддя тремтить, зверніть увагу, з якого саме боку. Зліва – знак сумних подій, смерть близької людини. Праворуч – очікування радісних подій.

Якщо ви побачили, що ваша дитина чеше підборіддя, залиште свої справи і приділіть йому увагу. Це символізує, що дитині не вистачає уваги і ласки з боку дорослих. Слід проявити інтерес до свого чада, дізнатися, що у нього нового, що його цікавить, чи є у нього проблеми.

Ритуали, як позбутися від негативних наслідків прикмети

Якщо тлумачення прикмети несе несприятливий результат, його слід нейтралізувати, використовуючи на вибір наступні ритуали:

  • Попросіть близьку вам людину вдарити вас по підборідді. Важливо, щоб це дійство проходило навпроти великого дзеркала, так можна побачити своє відображення.
  • Для здійснення ритуалу знадобиться голка та чорна нитка. Візьміть голку з ниткою в руки і злегка тицьніть у своє підборіддя. Даний метод повинен нейтралізувати негативні наслідки і краще проводити його пізно ввечері, коли стемніє. Після ритуалу викиньте всі атрибути у вікно, попередньо подивившись, щоб усе це не прилетіло на голову до перехожої людини.

Висновок

Дана прикмета – це низка цікавих подій. Має як позитивні, так і негативні трактування. Кожен має право вирішувати вірити в прикмети чи ні. Хтось налаштований скептично, а хтось навпаки вірить знакам згори і тим самим оберігає себе від негативних наслідків і здатний налаштуватися на позитивний фінал справи.

Езотерика
Додати коментар