До чого свербить ніс

Народні прикмети давно стали частиною життя. Крім будь-яких зовнішніх проявів, частини людського тіла теж беруть активну участь у прикметах. Якщо засвербіло носа, знавець прийме з багаторічним досвідом їх трактування, зрозуміє до чого це. Проте всім відоме “до бійки” або “до розпивання спиртного” – дуже просто. Варто копнути глибше. А якщо ніс засвербіло з правого боку у хлопця, та ще й уранці у вівторок, прикмета розкривається набагато докладніше та цікавіше. Щоб знати, що віщує людині сверблячий ніс, потрібно розібратися в деталях.

Тлумачення прикмети

до чого чухається ніс

З одного боку прикмети розповідають про те, що сверблячка носа трапляється перед приємними подіями, такими як запрошення на урочистість із шикарно накритим столом. Це всім відомий факт. І часто чується у відповідь на скаргу про те, що ніс свербить – «О, пити будеш!» А ще почуханий ніс віщує хороші новини чи прибуток.

З іншого боку, народна прикмета поспішає попередити про майбутні неприємності. Можлива сварка чи навіть бійка, яка може статися у сім’ї чи на роботі серед колег. Тому, коли свербить ніс, його господареві краще притримати язик, щоб цей самий ніс йому не розбили.

З психологічної точки зору, знаючи мову людського тіла, можна зрозуміти, що якщо співрозмовник при розмові чухає носа, то він намагається збрехати. Корисно знати і тим, хто планує з якоїсь причини, можливо на благо, говорити співрозмовнику неправду. Тому що саме в цей момент треба утримати свою руку, що тягнеться почухати носа. Адже можливо, той, з ким говорить брехливий, знає цей секрет про ніс.

Говорячи про секрети можна згадати про те, що форма носа здатна дещо розповісти про характер людини.

 • Ніс з горбинкою – людина потайлива, яка не довіряє новим знайомствам, з ним нелегко налагодити контакт.
 • Невеликий акуратний ніс – люди відкриті, позитивні та відповідальні.
 • Довгий ніс – людина, яка любить пліткувати, не викликає довіри.
 • Загострений кінчик носа – особистість з багатою уявою.

До чого сверблять різні частини носа

 • Кінчик носа свербить напередодні гарного веселого застілля. Можливе також отримання якогось прибутку: премії на роботі, спадщини від родичів, виграшу у лотерею або повернення боргів. Очікуючим романтичних відносин, кінчик носа, що свербить, віщує виникнення нових шанувальників і романів.
 • Перенісся. Якщо турбує ця частина обличчя, варто побоюватися лиха. Такою бідою може бути хвороба або навіть смерть близької людини. Слід бути обережнішим за кермом, щоб уникнути ДТП. Уважніше, ніж зазвичай, потрібно стежити за особистими речами, оскільки в цьому випадку прикмета говорить про втрату майна. Але при цьому пощастить в азартних іграх, бо удача буде на боці гравця. Можлива зміна місця проживання або роботи.
 • Ліве крило носа свербить до поганих новин. Не треба починати жодних нових справ, вони, швидше за все, не стануть вдалими. Можуть зіпсуватися стосунки в сім’ї, і погіршитися самопочуття.
 • Праве крило, засвербівши, навпаки, покращить стан здоров’я. Можна очікувати приємних звісток, успіхів та просування у роботі.
 • Якщо сверблять одночасно обидва крила носа, то все, що відбудеться надалі, стане сюрпризом. Невідомо яка сторона носа тут виявиться сильнішою. Яка з прикмет спрацює – позитивна чи негативна. Поганими будуть новини чи хорошими.
 • Ліва ніздря. Сверблячка у лівій ніздрі призведуть до тотальних невдач. Все, що пов’язане з фінансами, зазнає краху. А ось для тих, хто чекає на малюка, це провісники народження хлопчика.
 • Права ніздря свербить перед веселощами, приємними емоціями, пов’язаними з виконанням бажань, отриманням незвичайних подарунків, та й взагалі везінням у всьому. Жінки, що очікують дитину, можуть розраховувати на те, що народиться дівчинка.
 • Якщо засвербіло під носом, то неминучі конфлікти на роботі та вдома в колі сім’ї. Вирішувати їх краще мирним шляхом, хоча можливо доведеться докласти зусиль, щоб відстояти свою позицію в суперечці. З приємного боку в даному випадку прикмета сприймається як провісник зустрічі з коханою людиною. Зародження нових міцних стосунків або ж воскресіння старих, але обов’язково з обіймами і поцілунками.

Вірність народній прикметі додається, коли людина чхає після того, як відчув свербіж в носі. Якщо чхнув, то обов’язково збудеться. А для того, щоб негативні припущення вже точно не збулися треба попросити когось, що знаходиться поруч, клацнути по цій випирає частини обличчя.

До чого свербить ніс у чоловіків

чого чешеться ніс

Орган дихання чоловіка свербить, передчуваючи зустріч з друзями і розпиття спиртних напоїв. Навіть якщо жодна зустріч не планувалася, засвербіло носа – хтось та покличе. Якщо ніс продовжує свербіти вже в процесі гулянки, що означає веселощі затягнеться, і наступного дня на чоловіка чекає не найприємніший ранок.

Ліва частина чоловічого носа турбує сверблячим відчуттям в очікуванні появи жінки. Але жінки непростий, що вміє свої бажання та рішення непомітно вкласти в голову чоловікові так, що він їх прийме за свої. До того ж, ця жінка буде схильна до зради. Чи принесуть ці стосунки задоволення чоловікові і чи затягнуться надовго, від його носа вже ніяк не залежить.

Ніс чоловіка може свербіти з правого боку, обіцяючи фінансове благополуччя, успіх у справах і просування по службових сходах.

Особлива прикмета – якщо у нареченого на весіллі засвербіло ніс, то союз з його обраницею буде міцним і щасливим.

До чого свербить ніс у жінок

А ось тут прикмета працює навпаки. Враховуючи фізичну та ментальну різницю між чоловіком та жінкою, прикмети теж спрацьовують не однаково.

Ніс дівчини з правого боку відповідає за почуття та стосунки. Сверблячка в цій частині носа обіцяє їй безліч шанувальників та нових залицяльників. Якщо планується вечірка, то дівчина виблискуватиме серед натовпу і не залишиться непоміченою.

Почухана ліва частина віщує невдачі в особистому житті. Зокрема, можливий новий роман, але він не принесе очікуваного щастя. Відносини будуть дуже емоційними, але емоції переважно негативні – сльози, образи, бурхливі з’ясування відносин. І дівчині необхідно замислитись, чи варто цей роман починати. Новий кавалер, ймовірно, буде схильний до зловживання алкоголем, а також не стриманий у поведінці та мовленні.

Якщо у жінки раптом засвербіло повністю весь ніс, треба бути обережною. Ймовірно, найближчим часом у місці, куди планує вирушити дівчина, відбудеться конфлікт. Він навіть може закінчитися бійкою і дівчині доведеться в цьому конфлікті якось брати участь. Ще прикмета попереджає про те, що на всі свої прохання жінка отримає відмову.

До чого свербить ніс по днях тижня

 • Понеділок і тут виправдовує репутацію важкого дня. Занісся ніс сигналізує про те, що попереду ділові труднощі і потрібно запастися терпінням, оскільки ця неприємність швидше за все пошириться на всі трудові будні.
 • Вівторок – варто очікувати на прихід гостей. Посидіти будуть супроводжуватися розпиванням алкоголю, якщо свербить кінчик носа.
 • Середа-добре б ніс частіше свербів в середу, тому що в цьому випадку очікуються подарунки, а до вечора звістка про несподіваний прибуток.
 • Четвер – день кохання для носів, що сверблять. Це може бути нове знайомство, яке переросте у серйозні стосунки.
 • П’ятниця – нічого дивного, адже це день застіль та розслаблення за допомогою алкоголю. У жодному разі не зловживати.
 • Субота – свербіння в області носа призведе до несподіваних покупок і зайвих витрат.
 • Неділя – в прекрасний вихідний день все зіпсує почухався ніс. Це знак наближення сварки з членами сім’ї. Потрібно постаратися контролювати себе, щоб уникнути конфлікту.

Тепер зрозуміло чого очікувати якщо раптом засвербіло ніс. Але сліпо вірити прикметам, хоч вони й народна мудрість все ж таки не варто. Особливо якщо прогнози негативні. Адже чекаючи неприємних наслідків чогось людина здатна сама себе запрограмувати на неприємності, як мінімум на погане самопочуття. Вибираючи тлумачення тієї чи іншої прикмети, обов’язково потрібно враховувати всі фактори – життєву ситуацію людини, плани на майбутнє. Віра в прикмети – це скоріше гра. У процесі цієї гри людина порівнює народні передбачення з подіями, що відбуваються в його житті. І майже кожна людина чи сім’я мають свої прикмети, які склалися з регулярних збігів. І, можливо, вони передаються з покоління в покоління.

Езотерика
Додати коментар