До чого свербить лівий лікоть

Звичка пророкувати майбутні події за різними прикметами з’явилася дуже давно. В Київській Русі люди століттями збирали та сортували інформацію про те, чому трапляються лиха чи, навпаки, щасливі події. Зараз багато хто не вірить у прикмети, однак, при правильному трактуванні, можна отримати багато корисної інформації. Як правило, людина звертає увагу на свербіння у вухах, носі або щоках. Якщо у вас дуже раптово засвербіло лівий лікоть, це може означати, що в майбутньому на вас чекає щось цікаве.

Прийнято вважати, що ліва сторона – вмістилище темних сил, тому найчастіше трактування не відрізняються позитивним настроєм. Наші пращури вважали, що на лівому плечі у людини сидить демон, який відповідає за його злу половину, помилки, негативний досвід. Саме тому свербіж у лівій частині тіла лякав їх, змушуючи мислити у негативному ключі.

Основним трактуванням є проблеми в сім’ї. Це може бути розлад, велика сварка, гучний скандал. Якщо у вас засвербіло лівий лікоть, озирніться і проаналізуйте відносини з близькими. Можливо, ви колись сильно образили їх або давно не спілкуєтесь. Цілком можливо, що проти вас “дружать” ваші далекі родичі або брати/сестри. У будь-якому випадку, будьте напоготові.

До чого свербить лівий лікоть у жінок

До чого чешеться лівий лікоть

Для жінок ліва сторона також вважається притулком демонічних сил, тому короста в лівому лікті повинна змусити вас бути насторожі. Негативних варіантів розвитку подальших подій може бути багато.

У професійній сфері можливі серйозні проблеми. Втрата хорошої роботи, скорочення чи підлість. Хтось із ваших підлеглих може бути вже давно вас «підсиджує». Регулярне свербіння у лівому лікті свідчить, що негативні події вже розвиваються без вашого відома. Ви дізнаєтеся лише їх результат, і він буде плачевним. Тому подумайте про те, хто може бажати вам зла серед колег чи начальства. Намагайтеся згладити «гострі кути», домовитися або зайняти нейтральну позицію. Не вступайте в конфлікти на роботі та намагайтеся обмежитися діловим спілкуванням.

У особистому житті свербіж у лівому лікті означає ревнощі. Це можуть бути як ваші ревнощі, так і недовіра вашої другої половинки. Згадайте, чи не давали ви приводу у минулому. Можливо, повернулися з корпоративної вечірки у неналежному вигляді чи ваше листування з колегою можна трактувати двояко? Поговоріть із коханим, поясніть, що відчуваєте і що не винні. У цьому випадку не можна допускати конфлікту та пускати ситуацію на самоплив. Якщо ж ви сильно ревнуєте, поговоріть із коханим та поясніть свої почуття. Не слід вирощувати цю невидиму стіну між вами. Будь-яка невелика недовіра у майбутньому може перерости у величезну проблему. Також можлива реальна зрада, але все можна вирішити, просто поговоривши зі своїм чоловіком/молодою людиною.

Для молодої та незаміжньої дівчини нічний свербіж може означати швидке розставання з коханим. Зберіть волю в кулак і не розкидайте, адже кінець одного завжди означає початок нового. Крім негативного трактування, можна відзначити, що тривалий свербіж у лівому лікті для дівчини може означати швидку пропозицію руки та серця.

Заміжній жінці варто очікувати серйозного скандалу вдома. Причина може бути будь-яка, але ініціатором буде, безперечно, чоловік. Намагайтеся не посилювати ситуацію, необхідно звести конфлікт нанівець. Будьте розумнішими, добрішими. Намагайтеся поводитися спокійно, не провокуйте чоловіка. Можливо, має проблеми на роботі або з друзями. Стати йому опорою, створіть відчуття затишку і тоді йому навіть не захочеться скандалити.

Зовсім юній дівчинці варто чекати проблем на ґрунті навчання та оцінок. Обов’язково потрібно підтягнути «хвости» та зайнятися найбільш проблемними предметами. Батькам необхідно звернути увагу на позначки дочки та постаратися не скандалити та не тиснути на дитину. З самого дитинства важливо привчати її до діалогу, спокійного дипломатичного вирішення конфліктів. У майбутньому це здорово знадобиться.

До чого свербить лівий лікоть у чоловіків

Якщо у молодого чоловіка засвербіло лівий лікоть – швидше за все це до бійки. Уникнути її не вдасться, тому готуйтеся заздалегідь. Кажуть, що застосування фізичної сили для чоловіків є нормальним, але в міру. Можливо це так. Але постарайтеся не зловживати цим. Все ж таки краще вирішувати питання культурно.

Другим варіантом тлумачення є серйозні проблеми із грошима. Подумайте про економію, перестаньте витрачати більше, ніж заробляєте. Можливо, вам не вистачає фінансової грамотності, тому є сенс задуматися про відповідні курси чи тренінги. Якщо у чоловіка свій бізнес, то лівий лікоть, що свербить, може попереджати про, на перший погляд, непомітні і неважливі проблеми, які потім можуть вилитися в серйозні збитки. Якщо свербить лівий лікоть, варто утриматися від великих вкладів або фінансових угод. Зачекайте найкращих часів.

Окрім низки негативних, є й позитивне тлумачення.

Про вас кажуть, вас обговорюють. Але це не плітки, а обговорення успіхів та ваших правильних рішень. Продовжуйте в тому ж дусі, все вийде. Колеги беруть із вас приклад, начальство помічає всі заслуги. Можливо, варто очікувати підвищення.

Окремо варто виділити нав’язливий і регулярний свербіж у чоловіка.

До чого свербить лівий лікоть

Якщо свербіж мучить вас вдень, то ваші рідні чи близькі зрадили вас або планують це зробити. Зверніть увагу на найближчих: дружину, дітей чи когось із членів сім’ї. Не поспішайте пакувати речі. Можливо, причина у вас або прихованій образі. Поговоріть та обговоріть усі проблеми. Можливо, що закінчення важливого періоду вашого життя, але не панікуйте. Надалі, безсумнівно, на вас чекає успіх. Поруч мають бути лише віддані та люблячі люди.

Якщо свербіння наздоганяє вас увечері та вночі, то зрадник перебуває серед колег чи підлеглих. Можливо, він довго планує змістити вас і зайняти вашу посаду. Проаналізуйте своє оточення. Згадайте, хто міг бути незадоволений вашим недавнім підвищенням чи якимись рішеннями. Намагайтеся не говорити і не робити зайвого, не вплутуйте в сумнівні заходи, здатні вас скомпрометувати.

До чого свербить лівий лікоть за добою

Якщо у вас свербить лікоть з самого ранку, то будьте обережні з побутовими питаннями. Можливі дрібні неприємності, наприклад, втрата ключів або зламаний замок. Уважно стежте за дрібними предметами, не крутіть різко ключ у замку, навіть якщо у вас поганий настрій. Такі дрібні невдачі можуть зіпсувати його ще більше.

Якщо лівий лікоть свербить удень, чекайте на друга з його численними проблемами. Вислухайте його і дайте слушну пораду. Цілком можливо, що людина просто хоче висловитись. Не намагайтеся уникнути цієї розмови, послухайте, кивайте на знак згоди. Іноді, крім друзів, нам ніхто не в змозі допомогти, іноді дуже важливий погляд з боку. Намагайтеся не образити людину, принижуючи або визнаючи нікчемність її проблеми. Дружба найважливіша.

Вечірній свербіж означає швидку поїздку. Можливо, це відрядження чи ділова поїздка. У будь-якому випадку, не хвилюйтеся, всі проблеми будуть вирішені, нехай і доведеться виїхати досить далеко. Якщо лікоть свербить кілька вечорів поспіль, значить, про вас думає ваш друг, який живе далеко. Можливо, він планує відвідати вас, так що чекайте.

Якщо лівий лікоть свербить вночі, то в майбутньому на вас чекають істотні зміни в настрої. Вам може захотітися чогось нового, зміни партнера чи місця проживання. Це бажання буде миттєво, тому не поспішайте ламати те, що будували так довго. Через спалах негативних емоцій не жертвуйте відносинами або роботою. Найчастіше це тимчасове явище, яке потім пропаде, і ви знову зможете радіти життю.

До чого свербить лівий лікоть по днях тижня

До чого чухається лівий лікоть

У понеділок ви успішно складете іспит або напишіть важливу контрольну роботу. Сверблячка в лікті означає удачу. Навіть якщо ви не дуже добре готові, все пройде так, що вам пощастить із темою чи питанням. Викладач буде лояльний та поставить хорошу оцінку. Для працюючої людини все буде більш ніж успішно. Начальство нарешті підвищить зарплату чи вашу посаду. Можливо ви отримаєте дуже гарний час для відпустки. Всі ваші «косяки» будуть прощені чи не помічені.

Вівторок обіцяє дуже нестійкий ґрунт під ногами. Якщо свербить лікоть, то намагайтеся уникати конфліктів. Можливо, хтось спробує вас спровокувати. Якщо ви точно впевнені у своїй перемозі, нічого не бійтеся. Якщо є сумніви – уникайте суперечок. Не робіть цього дня великих покупок, товар може виявитися бракованим. Намагайтеся найважливіших справ відкласти на другий день, весь свербіж у вівторок до невдачі.

Середа – чудовий час для нового початку. Познайомтесь із новими людьми, почніть перспективний проект. Ви легко отримаєте схвалення. Увечері краще проведіть час у колі друзів, сходіть у бар чи кіно. Можливо, хтось із них запропонує дуже вигідне спільне підприємство. Зверніть погляд усередину себе. Перестаньте відкидати навіть найсміливіші ідеї. Сверблячка в лікті обіцяє успіх у всьому, що пов’язане з творчістю. Дерзайте.

У четвер краще зайнятися плануванням відпустки. Особливо, якщо лікоть свербить вже деякий час. Виберіть готель на блакитному березі, заплануйте заходи та екскурсії, купіть плавки/купальник. Можливо, ви будете запрошені на важливу сімейну подію. Це може бути ювілей чи весілля. Продумайте своє вбрання та подарунок. Поставтеся до цього серйозно.

П’ятниця, як правило, обіцяє вам подорож. З’їздіть до іншого міста, до друзів або просто на екскурсію. Цього дня безліч приємних та яскравих вражень забезпечено.

Субота – день для благородних вчинків. Переведіть бабусю через дорогу, проведіть волонтерську роботу в будинку для людей похилого віку або притулку для тварин. Зверніть увагу на тих, хто потребує допомоги. Але не нав’язуйтесь. Непотрібна допомога може призвести до лиха.

У неділю відвідайте сім’ю. Цей день чудово підійде для того, щоб згадати про найближчих. Можливо, комусь із рідних потрібна допомога, але він соромиться попросити. Зробіть близьким людям сюрприз, купіть торт та приїжджайте в гості. Повірте, вони оцінять це.

Езотерика
Додати коментар