До чого свербить ліве око

Людині властиво вірити в різні прикмети. Адже багато хто з них справді справджується. Очі – це не просто важливий орган, за допомогою якого людина бачить навколишні предмети. Вони здатні передати настрій, вдачу. Розшифровка народних прийме справу непросту. Багато хто з них можна пояснити по-різному. З іншого боку, це непогана можливість зазирнути у майбутнє. Уникнути можливих неприємностей. Якщо прислухатися до прикмети, наприклад, до чого свербить ліве око, то можна правильно підготуватися до майбутньої події.

Тлумачення прикмети у різних народів

Насамперед має значення у кого саме засвербіло ліве око. Адже очі можуть свербіти і в чоловіків, і в жінок. Якщо засвербіло око у чоловіка, то це може бути ознакою того, що в найближчому майбутньому на нього чекає неприємність у вигляді сварки або конфлікту. За народними прикметами це нерідко віщує сльози.

По-друге, якщо подібна ситуація сталася у жінки, то варто готуватися до отримання новин. Якщо вірити індусам, то вони можуть бути не найприємніші. Але й тут, щоб точно визначити характер майбутніх новин, варто звернути увагу на такі обставини:

 • У якому саме місці лівого ока виник свербіж;
 • Який це день тижня;
 • До якої статі належить людина, у якої почало свербіти ліве око.
До чого свербить ліве око

Виходячи з усієї перерахованої інформації, можна прогнозувати майбутні події.

Розшифрувати прикмету можна і грунтуючись на значеннях інших народів світу. Так, в африканських країнах вважають, що, якщо у жінки засвербів це око, ймовірно, що їй належить народження дитини. Це вважається дуже хорошою прикметою.

Коли почало свербіти верхню повіку у чоловіка, то ймовірно, що до нього в гості прийдуть родичі. Нерідко це віщує можливі конфлікти, сварки. Характерною особливістю цієї прикмети є те, що вона зазвичай збувається саме в день, коли почалося свербіння.

У гавайців на рахунок цієї прикмети дещо інша думка. У них якщо це трапляється постійно, то варто готуватися до якогось нещастя, воно може зачепити когось із членів сімейства. У той же час це може бути ознакою того, що відбудеться зустріч із незнайомою людиною. Нерідко подібна обставина може бути сигналом, що очікуються серйозні фінансові втрати.

Що ж стосується слов’ян, то за багатьма прикметами, якщо засвербіло око, то це не дуже хороша прикмета. Як правило, вона пов’язана зі сварками або обіцяє невдачу. Але якщо турбує свербіння обидва ока, то це може принести прикрощі і закінчиться сльозами.

Існує безліч тлумачень цієї прикмети. І вони не обов’язково погані. Дехто вважає, що це притягує багато грошей. Якщо подібна ситуація відбувається з жінкою, то це можна розцінювати, як попередження про легковажний вчинок.

Якщо сверблячка турбує чоловіка, то це є ознакою, що це надійний сім’янин та відповідальна людина. Але варто насторожитися, якщо проблема з’являється постійно.

Чи варто вірити прикметам

Зрозуміло, прикмети, це лише забобони, які можуть справдитися, а можуть і не справдитися. Багато в чому це залежить від того, як вірити в це. Якщо людина ставиться з гумором до подібних ознак, або намагається розібратися в ситуації, то можливо, серйозних наслідків сверблячки в лівому оці, вдасться уникнути.

У песимістів дуже часто збуваються найгірші прикмети. Оскільки вони вірять у це, і, відповідно, і притягують. Якщо налаштувати себе на позитивний результат ситуації, воно так і відбудеться.

В той же час існує можливість уникнути негативних наслідків прикмети або хоча б пом’якшити можливий удар долі.

 • Якщо мучить свербіж у лівому оці, потрібно чухати його правою рукою і навпаки, якщо подібна ситуація трапилася з правим.
 • Потім потрібно перехреститися;
 • Хорошим способом є використання святої води для вмивання. Після вмивання куточком одягу потрібно протерти око;
 • Дуже сильно вважається молитва «Отче наш». Її також можна прочитати, щоб уникнути можливих неприємностей.

Однак у тому випадку, якщо перераховані вище способи виявилися безсилими, варто звернутися до медичних знань. Цілком імовірно, що проблема є банальною. Можливо, це симптом кон’юнктивіту чи іншого очного захворювання. Тому якщо хочеться почухати очі, причому це трапляється часто і сильно, то варто звернутися до лікаря.

А якщо це все не пов’язане зі здоров’ям, то, можливо, всесвіт намагається подавати сигнали. Потрібно навчитися правильно їх розшифровувати.

До чого свербить ліве око по днях тижня

Для правильної розшифровки сигналів всесвіту, потрібно враховувати в який день тижня, в який час доби і в якому місці лівого ока з’явився свербіж.

Понеділок

Коли ліве око засвербіло на самому початку тижня, це не дуже хороша ознака, варто готуватися до того, що ймовірно відбудеться сварка з людиною з близького оточення. Неприємної ситуації можна уникнути, якщо спробувати уникнути спірної ситуації. Напруга може виникнути як на роботі, а й у сім’ї. Варто побоюватися людей, які відрізняються сварливим характером. Інакше можна опинитися в центрі великого скандалу.

Вівторок

Поява сверблячки у лівому оці у вівторок, вважається гарною ознакою. Варто чекати на радісну новину. Але варто насторожитися, якщо засвербіли одночасно обидва очі. Може статися неприємність. Щоб уникнути цього, потрібно заплющити очі, а потім скористатися святою водою, перехреститися тричі. Після цього постаратися переключити свою увагу на поточні відносини. Якщо чекати на неприємності, то вони трапляться.

Загалом вівторок – чудовий день для того, щоб почати змінювати своє життя на краще. Це час, коли можна розпочати рухатися до своєї мети. Цілком ймовірно, у відносинах буде сприятливий період. Це чудовий знак, що може відбутися довгоочікуване підвищення.

Для тих, хто шукає нову роботу, вівторок чудовий день для того, щоб пройти успішну співбесіду або розпочати нову справу. Все пройде чудово.

Середа

У середу засвербіло око, це для закоханих гарний знак. Варто готуватись до побачення. Часто це означає успіх. Можна налаштувати майбутнє побачення на гарний лад. Щоб це зробити, рекомендується біля вікна прикрити праве око рукою, а лівим подивитися на дорогу. При цьому думати необхідно про свого коханого.

Якщо ритуал виконано правильно, то надійде запрошення на побачення. Можна привернути удачу в своє життя, якщо в середу почухати собі ліве око за допомогою правої руки, а потім погладити себе праворуч. Вважається, що цей магічний ритуал допомагає отримати допомогу від свого ангела-охоронця.

Взагалі в середу варто проявляти стриманість у своїх емоціях. Можуть відбуватися раптові зміни в настрої, від сліз до веселого сміху. Дуже важливо проявляти здоровий глузд в ситуаціях, і слідувати своєму внутрішньому голосу. Інтуїція буде відмінним помічником. Але варто насторожитися, якщо засвербів не тільки ліве око, але ще і з’явилося чхання. Це дуже нехороші ознаки, і потрібно бути обережним.

Четвер

Якщо буде свербіти ліве око в цей день, то це вважається поганою прикметою і часто є ознакою сильного засмучення, що нерідко закінчується сльозами. Але далеко не завжди сльози свідчать про сильне засмучення. Нерідко вони бувають і від великої радості.

П’ятниця

Якщо ліве око зачухатися наприкінці робочого тижня, то варто це до приїзду рідних. Причому вони можуть приїхати здалеку.

Вихідні дні

Якщо свербіння з’явилося у вихідні, це хороша прикмета, і означає отримання грошей. Причому можуть з’явитися з несподіваного джерела. Можливий виграш у лотерею чи отримання спадщини.

До чого свербить ліве око за часом доби

Для точної розшифровки прикмети потрібно помічати не тільки в які дні тижня свербить, але і час доби.

 • Якщо свербіння почалося з ранку раніше. Варто виявити обережність, можлива провокаційна ситуація та конфлікт. Не варто піддаватись на провокації. Потрібно насторожитися та контролювати ситуацію. У разі, якщо чекає іспит чи важлива ділова зустріч, це може бути хорошим знаком. Все пройде успішно і на людину чекає блискуча перспектива.
 • У середині дня. Якщо свербіння з’явилося в обідню пору, то це вірна ознака гарного настрою.
 • У вечірній час – прикмета погана. Вранці можуть надійти неприємні звістки.
 • Якщо око почало свербіти в нічний час, то ймовірно, наступного дня можлива поїздка робочого характеру або приїдуть у гості родичі.

Варто уточнити, що, якщо око засвербіло в проміжку між 15:00 і 16: 00, то є велика ймовірність того, що відбудеться грошова втрата. Тому потрібно контролювати свій гаманець. Крім того, рекомендується уважно підходити до важливих угод.

Будь-які народні прикмети можна трактувати неоднозначно. Так за іншими повір’ями, якщо ліве око засвербів ввечері, то, можливо, відбудеться несподівана зустріч. Вона може бути як діловою, так і романтичною.

Занадто серйозно до народних прикмет ставитися не варто. Слід розуміти, що багато що залежить від самої людини. Нерідко своїми вчинками ми самі створюємо собі проблеми, а потім їх вирішуємо. Прикмети-це просто попередження вищих сил, але багато що залежить від самої людини. Хоча іноді вони дійсно

Езотерика
Додати коментар