До чого свербить ліва ступня (стопа)

З давніх-давен наші предки помічали безліч подій, пов’язаних з тими чи іншими проявами організму. Цими проявами могло бути чухання, чхання або навіть позіхання.

Найчастіше трактувалося чухання будь-якої частини тіла. Пророцтва були перспективними і хвилюючими. Але найважливіше, що можна почерпнути з усіляких прикмет, це є фактор попередження. А хто попереджений, той озброєний. Якщо передбачення пророкує неприємності, їх можна постаратися уникнути.

Ліва стопа людини може багато розповісти про майбутні події, якщо зачешеться. Тоді варто розглянути всі значення цієї прикмети докладніше.

Ліва ступня, що засвербіла, може говорити про моральну втому, спробу уникнути нових або вже наявних проблем. Про те, що можливо ви просто заплющує очі на деякі речі, які завдають неприємностей. Це якась спроба втекти, закритися від існуючого світу. Варто розглядати цей знак як тривожний дзвінок. Підбадьортесь, перестаньте вдавати, що нічого не відбувається. Так ви ще більше забрудните під купою неприємностей та їх наслідків.

Також свербіж лівої ступні попереджає про швидку дорогу. Саме попереджає, тому що дорога обіцяє бути сповненою неприємних сюрпризів. Якщо є можливість, краще перестрахуватися і перенести поїздку на пізніший термін.

А ось для спортсменів ступня, що засвербіла, обіцяє безліч перемог і приємних моментів. Наприклад, майбутні змагання пройдуть якнайкраще для вас, обов’язково прогнозують призове місце.

До чого свербить ліва ступня у чоловіка

До чого свербить ліва ступня

У чоловіків свербіж лівої ступні не обіцяє нічого доброго. Постійні сварки в сім’ї призведуть до непереборного бажання почати зраджувати дружині. Перед тим, як щось зробити, варто серйозно замислитись. Чи готові ви ризикнути постійністю, вірністю сім’ї заради швидкого захоплення через образи. Відносини з новою пасією не продовжуватимуться довго, не стануть серйозними, а ризик втратити сім’ю назавжди буде дуже великий. Все таємне стає очевидним.

Якщо ж чоловік не відчуває негараздів у сімейному житті, то насторожитися потрібно все одно. У цьому випадку ліва ступня, що засвербіла, попереджає про майбутні проблеми на роботі. Швидше за все, непорозуміння виникне між вами колегами з цеху. Але трапляються випадки, коли начальство починає не по-доброму дивитися у ваш бік. Зірвуться намічені угоди та підписання договорів. Відрядження виявиться не просто безглуздим, а невдалим. Тому, якщо є ймовірність виправити становище заздалегідь і відкласти всі плани, наприклад, на тиждень, краще це зробити.

До чого свербить ліва ступня у жінки

Сверблячка лівої ступні у молодої дівчини провісник бурхливого тривалого роману. Велика любов нахлине швидко, відносини перейдуть в серйозну стадію. Більшість з них обов’язково закінчаться заміжжям і народженням дітей.

Ще ступня, що зачесалася, може повідати дівчині про майбутню зустріч з колишнім хлопцем або чоловіком. Чим може закінчитися ця зустріч відома одному Богові і вам. Залежно від почуттів до цієї людини пройде ваша з ним зустріч. Обережніше у бажаннях.

А ось чухання лівої ступні у жінки досвідченої не віщує позитивних моментів. Буде безліч зовсім марних клопотів, які не принесли жодного результату. Це пов’язано з абсолютно будь-якою сферою вашої діяльності. Завали на роботі, оформлення документів, стосунки у сім’ї. Будь-які дії будуть порожніми.

Ще жінкам іноді ліва ступня віщує вагітність і поповнення в сім’ї. Можливо, збудуться ваші плани з усиновлення дитини або до вас на постійне місце проживання приїде бабуся.

Локалізація свербіння

До чого чухається ліва ступня

Якщо свербить ліва п’ята, це вказує на безглузде заняття, яким, однак, ви дуже захоплено займаєтеся і вкладаєте в нього велику кількість сил і часу. Займатися цим обов’язково варто припинити, оскільки ідея зазнає поразки неминуче. Не потрібно витрачати на неї свій час, покладати заздалегідь безперспективні надії. Ще зачесана п’ята може розповісти про майбутню нічну поїздку. На жаль, крім втоми, жодних результатів вона не дасть.

Пальці на лівій ступні сверблять до швидкої подорожі. Поїздка вимагатиме багато сил і нервів. Необхідно запастись терпінням, налаштуватися на тривале продовження зовнішніх подразників. Проблем у цій поїздці виявиться також чимало. Але, якщо їх подолати, результат перевершить усі очікування. Тому дерзайте.

Середина ступні може свербіти до фінансових втрат. Збитки може бути різного характеру. Починаючи з грабежу і закінчуючи вашим особистим промахом гри, наприклад, на біржі. Не варто піддаватися нічиїм умовлянням, вкласти гроші в будь-яку ідею або ризикнути на фондовому ринку. Це буде явним програшем.

А от якщо свербить центр ступні ближче до внутрішньої сторони ноги, це загрожує власнику цієї ноги чутками і плітками про себе. Причому інформація буде не найприємнішою та найсвітлішою. Можна сказати, що вас обіллють брудом, завдяки якому репутація в широких колах суспільства буде зіпсована. Щоб уникнути неприємностей, треба бути насторожі, не довіряти малознайомим людям. Не робити серйозних дій найближчого дня.

Якщо ступня свербить збоку, причому не має значення, з якого саме, це може означати, що справа або поточний клопіт не принесуть результату. Навіть у разі, коли заняттям є ваша робота, істотно на цій справі заробити не вийде.

До чого свербить ліва ступня по днях тижня

Понеділок

Цей день віщує вимушену дальню поїздку. Подорож вийде не із приємних. Протягом усього шляху і надалі вас чекатимуть переживання через родичів, які стали причиною цього вояжу.

Вівторок

А от зачесана ліва стопа у вівторок пророкує прекрасний вечір, вечірку або прихід гостей. Нарешті можна буде розслабитися, позбавитися вантажу проблем та негативних думок. Це застілля подарує зустріч із приємною людиною, яка має можливість вам допомогти. Як фінансово, так і порадою. Прислухайтесь. Ця людина варта цього.

Середа

Середа день провокацій та конфліктів. Причому конфліктувати не будете, а з вами. Знайомі вам люди злий натури постійно вас виводитимуть на скандал чи сварку. Їм це потрібно як повітря, вибір їх уже впав на вас. Не піддавайтеся на провокації, намагайтеся взагалі уникати будь-якого спілкування з чужими людьми цього дня.

Четвер

Четвер обіцяє прихід гостей. Людей абсолютно вам чужих, але які мають вагу у певних колах. Буде краще, якщо до їх візиту ви підготуєтеся і наведете лад у будинку, приготуйте гарний чай і запропонуйте вечерю. Повірте, така чемність не буде зайвою.

П’ятниця

П’ятниця є досить напружений день. Ненависники обов’язково не проґавлять можливості обмовити вас перед близькими людьми та друзями. Зроблять це настільки грамотно та майстерно, що їм повірять. А ви можете втратити одного або кількох членів вашої групи підтримки. Тож будьте напоготові.

Субота

А от свербляча стопа цього вихідного дня мотивує на проведення часу будинку зі своїми рідними. Потрібно буде зайнятися домашніми справами, допомогти дружині, приділити увагу та час дітям. Інакше родичі вам просто не пробачать ваш одиночний вихід у зовнішній світ.

Неділя

Свербляча ступня в неділю передрікає клопітну попереду тиждень. Буде заплановано безліч важливих справ, впоратися з якими вдасться лише за допомогою рідних і близьких.

До чого свербить ліва ступня за часом доби

До чого свербить чешеться стопа

Стопа, що свербить, з самого ранку розповість про безліч дрібних клопотів і доручень. Ці справи вимагатимуть швидкого вирішення. Не вдасться і перекласти їх на когось іншого, це буде у сфері лише вашої відповідальності. Все зробити вам цього дня не вдасться, тому настрій буде на нулі і відчуття незакінченості не залишить до самого вечора.

Якщо стопа починає свербіти вдень, це є вірним знаком моральної втоми. Можуть виникати непорозуміння у робочому колективі та сварки у сім’ї з рідними. Необхідно звернути увагу на те, що причина цих непорозуміннь буде висмоктана з пальця. Головним активатором сварок та їхньою рушійною силою стане звичайна втома. Тому найкраще взяти себе в руки, зайвий раз промовчати зайнятися іншою справою.

Коли стопа починає свербіти ввечері, це може означати, що вдень ви щось упустили і просто забули щось зробити. Але махати на це рукою не час. Необхідно зосередитись і знайти втрачену ланку. Згадати все, що робили протягом дня та про що могли забути. Це дуже важливо.

Для жіночої статі така прикмета загрожує обманом. Уважно проаналізуйте всіх знайомих, що недавно з’явилися у вашому оточенні. Саме ця людина здатна на зраду.

Нічна сверблячка ступні означає смертельну втому від нескінченного денного клопоту. Від незначних справ, що вимагають величезних витрат енергії.

Окрім іншого стопа, що лускає вночі, віщує швидкий приїзд гостей здалеку. Спочатку ця новина вас не потішить, але результат перевершить очікування. Ви чудово проведете час і відпочинете в приємній компанії.

Ця прикмета чудово прижилася в наших широтах, оскільки досить точно трактує майбутні події, готові відбутися найближчим часом. Багато хто щиро довіряє прикметі, на власному досвіді переконавшись у правдивості її пророцтв.

Віра в прикмети дозволяє уникнути багатьох помилок. Особливо серйозне ставлення і вміння вчасно помітити ту чи іншу прикмету дійсно допомагає людям знайти місце в житті, уникнути неприємностей, що насуваються, і радіти спокійному сьогоденню і світлому майбутньому.

Езотерика
Додати коментар