До чого свербить ліва нога

Постійне вікове спостереження зв’язку між подіями, що відбуваються, дозволило набути досвіду, званого народними прикметами. Адже закономірність між чуханням лівої руки та отриманням прибутку відома всім, а доведено не поодиноким прикладом. А ось до чого ж свербить, наприклад, ліва нога, знає не кожен. Навіть відчайдушним скептикам цікаво іноді випробувати, перевірити долю і дізнатися, до чого ж потрібно готуватися, якщо раптом засвербіла ліва нога.

Знавцям, які цікавляться прикметами, не варто говорити про те, що кожну з них необхідно інтерпретувати щодо часу доби, дня тижня, місця, де саме засвербіла ліва нога і статі людини. Тому що від всіх цих факторів залежить точність передбачення. Ну а для тих, хто ще не в курсі, розповімо докладніше деякі нюанси.

До чого свербить ліва нога

Загальне тлумачення говорить про майбутню дорогу, яка виявиться не дуже приємною. Можливі складнощі протягом усього шляху або в місці вашого прибуття. Також зачесана ліва нога перед подорожжю загрожує неприємностями. Отже, якщо є можливість відмовитись від поїздки, зробіть це.

Ще сверблячка лівої ноги говорить про раптову поїздку, яку ви не планували. Цей факт порушує ваші плани, псує настрій. Ще й прикмета свідчить, що у цій дорозі можливі такі сюрпризи, як крадіжка чи якась втрата. Тому ретельно слідкуйте за особистими речами та документами.

Прикмета підкаже, що за час вашої відсутності може статися зрада як з вашого боку, так і з боку партнера. Це поставить під великий удар сімейне життя, тому що викриття відбудеться неминуче.

Випадкові знайомства в цій дорозі не принесуть користі і залишать після себе неприємні спогади.

До чого свербить ліва нога у чоловіка

Коли свербить ліва нога у чоловіка, йому не уникнути порожніх турбот або непотрібних справ. Це стосується сфери роботи. Доля, в області заробітку в цей день виявиться неприхильна до нього.

Також в сфері заробітку трапиться якась неприємність, що загрожує навіть приниженням, так як колеги або керівництво про це дізнаються.

Сімейних чоловіків прикмета готує до зради дружини або другої половини. Випадок, звичайно, нагодиться, але варто задуматися, чи потрібно ризикувати втратою сім’ї через швидкоплинне захоплення. Тому, що наслідки будуть жорсткі.

Ліва нога, що чешеться у юнака пророкує сварки та скандали. Це може статися, як з друзями, так і з другою половинкою.

Ще для молодих людей прикмета говорить про отримання поганих новин.

До чого свербить ліва нога у жінки

Жінок також як чоловіків очікують неприємні звістки, якщо раптом засвербіла ліва нога.

Також прикмета розповість про наближення нездужання і майбутнє погіршення стану здоров’я. Можливі простудні захворювання або головний біль, які неабияк зіпсують найближчі плани та настрій.

Ще прикмета попереджає жінок про можливе зіткнення з шахрайством, тому девіз цього дня має бути обережним та уважним. Відсікайте нові знайомства, не потрібно вірити на слово першому зустрічному.

До чого чухається ліва нога

Сверблячка лівої ноги обіцяє неприємності, подолати які буде вкрай важко. Це загрожує жінці серйозними нервовими розладами до глибоких депресій. До неприємностей може ставитись сварка з рідними людьми або конфлікт інтересів у робочих моментах із товаришами по службі. Це може бути грошова втрата. Причому як у прямому значенні, втрата чи крадіжка у вас грошей, так і у переносному. Наприклад, незапланована покупка, яку просто доведеться зробити, інакше наслідки будуть набагато гіршими.

Молодим дівчатам, зачесати ліву ногу на зустрічі з молодою людиною, розповість про те, що відноситься до цих відносин серйозно не варто. Хлопець не бачить в вас майбутню дружину і не планує розвивати ваші відносини.

А ось ліва ступня розповість про раптову близькість із колишнім хлопцем. Втім, для самої дами ця подія не матиме значення і незабутнього сліду в пам’яті не залишить.

До чого свербить ліва нога по днях тижня

Понеділок

У понеділок ліва нога зазвичай свербить до поїздки не за власним бажанням, а на чиєсь прохання. Ця вимушена поїздка виявиться ще й довшою, ніж планувалося спочатку, тому настрою вам не додасть, але залишить відчуття закінченості.

У будь-якому разі цей день знаменує прохання. Вас будуть просити про позику, про виконання доручень ваші родичі, друзі та знайомі.

Вівторок

Сверблячка лівої ноги у вівторок говорить про майбутню вечірку, застілля з друзями. Можливо, саме там самотні люди зможуть познайомитися зі своїм майбутнім чоловіком, а одружені по-іншому подивляться на свої стосунки, відновлять у них любов і романтику.

Середа

Середа віщує скандали в сім’ї. Причому ініціатором цих сварок виступите ви самі. Слід постаратися найближчим часом стримувати свої емоції, інакше конфліктна атмосфера в родині буде забезпечена на кілька днів.

Четвер

Цього дня свербляча ліва нога свербить до зустрічі з довгоочікуваними гостями. Зустріч із нею може бути і романтичної. Серед гостей, можливо, виявиться той, хто вкраде ваше серце.

П’ятниця

П’ятничний день обіцяє неприємності в родині. Розбіжності з партнером набере небувалі обороти, будуть підштовхувати до серйозних і радикальних рішень проблеми. Розставання або розлучення стануть не найжорсткішими з них. Будьте насторожі, вчіться знаходити компроміси.

Субота

Субота також буде днем ​​скандалів, якщо зачухається ліва нога. Лише цього дня сварки будуть поза сім’єю. Цей вихідний день обіцяє ще прихід гостей. Це будуть найкращі друзі або добрі знайомі. Так що шанс посваритися з хорошими людьми, які протягом довгого часу були вам вірні, дуже великий.

Неділя

У неділю ліва нога свербить до великих клопотів наступного тижня. Дрібні обов’язки наринуть гігантською хвилею, в якій можна потонути, тому варто взяти собі помічників.

До чого свербить ліва нога за часом доби.

До чого чешеться ліва нога

Зачесалася ліва нога вранці говорить про день метушні. До самого вечора доведеться загрузнути під купою нескінченних доручень і клопоту. Лише тільки до вечора вдасться трохи розгребти завал доручень.

Коли засвербіла ліва нога вдень, це позначатиме, що подорож у компанії друзів не обіцяє порадувати. Неприємних моментів не уникнути. Це можуть бути сварки зі своїми попутниками або пригоди в дорозі.

Якщо нога засвербіла ввечері, це означає, що всі денні клопоти не дали належного результату. Жодних неприємних наслідків не передбачається, але результат теж не порадує, можливо, доведеться все переробляти. А якщо це стосується роботи, то доведеться вислухати ще й претензії від керівництва.

Локалізація

Стегно

Коли свербить ліве стегно, це може означати неприємну розмову з ріднею, можлива сварка. Найчастіше буває, що родичі починають вами маніпулювати і це викликає негатив та відторгнення. Наслідки такої поведінки не забаряться, і велика сварка буде забезпечена.

Якщо стегно засвербіло прямо над коліном, це поганий знак. Прикмета означає сумну новину про смерть рідних або добре знайомих людей.

До того ж прикмета означає порушення всіх планів. Якщо заплановане навіть відбудеться. То його результат буде несподіваним і не порадує. Найчастіше це стосується робочого процесу, проблем у сфері фінансів. Що спричинить низку труднощів.

Коліно

Ліве коліно свербить до зміни погоди, а точніше до її погіршення. Чим сильніше свербіння, тим гірша буде погода, тому плани прогулянок або поїздок доведеться відкласти.

Ще ліве коліно може свербіти до ревнощів вашого або вашого партнера. Варто взяти себе в руки і не посилювати становище.

А от коли засвербіло під лівим коліном, варто бути напоготові. Це віщує крадіжку вашого майна. Причому як чужими людьми, так і близькими, тому обійдіться цього дня без гостей. Ще ця прикмета означає, що шляхи вирішення своїх проблем ви вибираєте невірно. Змініть курс на протилежний. Тоді, можливо, все вийде.

Все це загрожує серйозним стресом до вечора цього дня. Не варто приймати події близько до серця, тому що дуже скоро все забудеться і важливіші і не такі неприємні події займуть місце у вашій голові.

Гомілка

Зачесана ліва гомілка обіцяє проблему, вирішення якої буде марним, тому що ви будете загнані в жорсткі рамки. І всі спроби з них вийти будуть марними.

Ще прикмета говорить про можливу поїздку, яка вам непотрібна. Ви всіляко відхрещуватиметеся від цієї подорожі, але результат може вас здивувати. Буде безліч позитивних моментів та приємних спогадів.

Щиколотка

А ось чухання лівої кісточки говорить про швидке отримання чудової новини. Вона надовго забезпечить прекрасний настрій і надію на щасливе майбутнє.

Стопа

Стопа, що засвербіла, прогнозує порожню і марну поїздку, яка принесе крім втоми фізичної ще й моральний занепад сил. Клопіт у дорозі буде багато, а от толку не буде зовсім. І це остаточно виб’є вас із колії. За великим рахунком, клопотати ви будете за чужу людину, що ще більше приведе вас до стресового стану.

Для таких прикмет є одна непорушна істина. Здебільшого зачесаний лівий бік тіла, говорить про щось неприємне і погане. А права, навпаки, про хороше. Але, як бачимо, заглибившись у нюанси трактування прикмети, істина не завжди буває такою непорушною. Дещо позитивне, все-таки, пророкує зачесана ліва нога. Головне звертати увагу на тонкощі пояснення цієї прикмети.

Негативного, звісно, ​​більше. Але, не з’ясувавши все досконало, можна нервувати через очікування невдач, зовсім не знаючи про те, що добре і світле не за горами.

Езотерика
Додати коментар