До чого свербить ліва брова

Наші предки не мали широких знань у галузі медицини чи психології. Для прогнозування майбутніх подій вони використовували прикмети та повір’я. Скептично ставитися до цих явищ не варто, адже більшість передбачень, ґрунтується не на фантазіях, а на багаторічному досвіді, релігійних, національних особливостях та знаннях в галузі астрологи. Не дивно, що більша частина пророцтв збувається.

Спрогнозувати події можна за погодою, поведінкою тварин і навіть за змінами в організмі людини. Наприклад, свербіння в області лівої брови може означати зміни в житті людини. Конкретне значення явища залежить від багатьох параметрів.

Прикмети про ліву брову

ліва брова чухається

Брови у слов’янській культурі завжди вважалися особливою частиною обличчя. Якщо очі – це дзеркало душі, то брови їхній надійний захист. Не дарма в культурах різних народів, люди, які бажали повністю очиститися і позбутися чийогось заступництва, обстригали або голили свої брови. Така традиція досі поширена серед ченців Тибету. У Стародавньому Єгипті яскраві брови символізували силу та владу. Тому царські особи, у тому числі Клеопатра та фараони, підфарбовували цю частину обличчя яскравим чорним кольором. Не дивно, що будь-які прикмети, пов’язані з бровами, ставилися так уважно.

Незрозумілий свербіж у різних частинах тіла завжди трактувався, як наближення важливих подій та змін у житті. Також слід зазначити значення лівої та правої сторони у культурі. Права називалася «вірною», тому ототожнювалася з богом та правдою. Ліва, навпаки, вважалася стороною зла та диявола. Найвідоміше повір’я пов’язане з тим, що ліва брова свербить до сліз, втрат і образ. Сверблячка під час важливої ​​розмови з іншою людиною вважається небезпечним знаком. Це означає, що співрозмовника варто остерігатися. Йому не можна надавати важливу інформацію, тому що згодом відомості можуть бути використані на шкоду. Будь-які зміни лівої частини тіла ознаменовували негативні події. Але не все так однозначно.

До чого свербить ліва брова у жінок

Пояснення будь-якого феномену проводиться з урахуванням безлічі умов. Те саме явище для жінок і чоловіків трактується по-різному.

У культурах багатьох народів ліва сторона асоціюється не лише зі злом, а й із жінками. Наприклад, знаменитий вислів “піти ліворуч” трактується виходячи з цих прикмет. Ця фраза одночасно означає скоєння гріха, і вибір іншої жінки. Теорія про те, що ліва частина у жінок сильніша за праву, підтверджена вченими. Тому прикмета слабкої статі може трактуватися по-різному.

Сверблячка в області брови в п’ятницю пророкує зустріч із близькою подругою. Захід пройде без неприємностей у дружній, теплій обстановці.

Якщо брова свербить в інші дні тижня, слід чекати на неприємності. Не виключено, що найближча зустріч обернеться великою сваркою з іншою представницею слабкої статі.

Сверблячка під час вагітності, особливо на початку терміну, дозволяє визначити стать майбутньої дитини. Оскільки ліва частина відповідає за жіночу енергію, на світ з’явиться дівчинка.

Навіть негативні прогнози можна змінити. Наприклад, перед зустріччю з іншою жінкою можна проаналізувати власну поведінку та вчинки, здійснені найближчим часом. Можливо, у когось варто попросити вибачення, щоб уникнути неприємного конфлікту.

До чого свербить ліва брова у чоловіків

Посмикування і свербіж лівої брови у представників сильної статі може означати тільки прийдешні неприємності. Оскільки ліва сторона пов’язана з жінками, прийдешні негативні події будуть пов’язані з представницями прекрасної статі.

Трактувати подію можна по-різному. Це може бути сварка з дружиною, колегою, сестрою, матір’ю, донькою чи просто знайомою. Частіше неприємності викликані чутками, застереженням чи плітками. Чоловікам варто бути обережнішими при виборі подарунків іншим жінкам. Уникнути неприємностей можна, якщо не давати реального приводу для скандалу в сім’ї.

До чого свербить ліва брова по днях тижня

Тлумачення явища залежить не тільки від статі людини, а й від дня, коли все сталося. Сім днів тижня ототожнюються з різними небесними об’єктами, які мають свою специфічну енергетику. Щоб дізнатися, що саме означає феномен, краще записувати, в яке відбувається явище. На підставі цієї інформації в кінці тижня можна скласти точніший прогноз.

  • Понеділок. Цей день тижня відбувається під знаком супутника землі. Місяць впливає на інтимний бік життя. Брова в понеділок свербить до сварки з коханою людиною. Неприємності будуть спровоковані плітками та поганими чутками, джерелами яких буде жінка з найближчого оточення.
  • Вівторок. Символом цього дня є Марс. Планета, названа на честь бога війни, впливає відносини з оточуючими людьми. Слід очікувати серйозних конфліктів не лише в сім’ї, а й у колективі, громадському транспорті та просто на вулиці. Щоб уникнути негативних наслідків прикмети, необхідно набратися терпіння та постаратися не відповідати агресією на образи та образи.
  • Середа. Меркурій допомагає розумним і заповзятливим людям. Але прикмета пророкує негативні події на роботі або під час проведення угоди. У середу не варто складати важливі офіційні документи, оскільки найменша помилка призведе до неприємностей і навіть судових розглядів у майбутньому. Переговори та важливі ділові зустрічі також краще перенести. Варто проаналізувати своє оточення на роботі.
  • Четвер. День тижня перебуває під захистом Юпітера. Енергетика цієї планети захищає людину від негативних явищ. І все ж таки випробовувати долю не варто. У четвер не потрібно ухвалювати важливих поспішних рішень. Брова може свербіти до тривалої подорожі або до відрядження. Цей захід не принесе ні вигоди, ні позитивних емоцій, тому поїздок варто уникати будь-якими способами.
  • П’ятниця. Венера вважається головною покровителькою жінок. Тому для прекрасної статі прикмета не обіцяє нічого поганого. Можлива зустріч із близькими подругами, сестрами чи колегами. Для чоловіків сверблячка брови цього дня тижня – вкрай небезпечна прикмета. Сильна стать може очікувати гучних скандалів з жінками, причинами яких можуть бути зради або плітки. У п’ятничні дні прогнози вважаються найправдоподібнішими.
  • Субота. Сатурн ототожнюється з порядком, законом та слухняністю. Сверблячка в області брови може передбачати проблеми з правоохоронними органами: поліцією, судовими приставами, прокуратурою. Тож у суботу не варто брати участь у масових заходах чи мітингах. Не виключені сварки з батьками, старшими братами чи сестрами, дідусями та бабусями.
  • Неділя. Покровителем останнього дня тижня вважається сонце. Найсильніший за енергетикою небесний об’єкт захищає людину від усіх негараздів. Наслідків сверблячки лівої брови боятися не варто. Але слід утриматися від вчинення ризикованих, авантюрних дій, адже вони не призведуть до бажаного результату.

До чого свербить ліва брова за часом доби

до чого свербить ліва брова

Положення сонця впливає силу будь-якого явища. Недаремно святкові ворожіння проводяться в темний час доби, коли сонце не здатне захистити людину від негативних і позитивних передбачень.

Якщо брова почухалася вранці або в першій половині дня, всі негативні наслідки нейтралізуються. Прикмета не має ні позитивних, ні негативних наслідків.

Якщо явище сталося у другій половині дня, до настання сутінків, негативних наслідків чекати не варто. Але людині варто вжити запобіжних заходів. Тобто постаратися не провокувати конфлікт, не їздити на важливі побачення чи переговори.

Якщо брова свербить увечері, ймовірність прояву негативних наслідків зростає. Це пов’язано з тим, що людина втомлюється і стає менш стабільною в емоційному плані. Забезпечити себе та своїх близьких можна проявивши спокій та терпіння.

У темний час доби прикмета послаблює свою дію. Вночі з людиною не станеться нічого поганого, але неприємностей можна очікувати наступного дня.

В основі таких традицій лежать давні повір’я різних народів, згідно з якими вдень царюють добрі сили, вночі – темні, а на заході сонця відбувається їхня боротьба.

Місце локації сверблячки

При тлумаченні явищ предки враховували не лише пів людини, час доби та день тижня, а й локалізацію сверблячки. Наприклад, чим ближче до зовнішнього кінця свербить брова, тим гірші наслідки цього явища. Крім цього, по локалізації сверблячки давні лікарі могли спрогнозувати недугу:

  • Якщо брова свербить ближче до внутрішнього кута, найближчим часом людина страждатиме від головного болю, підвищеного або зниженого тиску.
  • Середня частина брови свербить до нервових розладів, зривів, погіршення апетиту і до безсоння.
  • Сверблячка ближче до зовнішнього кута пророкує проблеми зі шкірою і зором.

Сверблячка в області брови слід відрізняти від посмикування цієї частини обличчя. Тік, який лікарі пов’язують з нервовими розладами, з давніх-давен вважається сприятливою прикметою. Це явище пророкує позитивні зміни в житті, сприятливий результат угод та важливих операцій. За аналогією з лівою частиною, свербіння правої брови пророкує лише позитивні зміни в житті.

Незважаючи на те, що прикмети збуваються досить часто, уникнути негативних наслідків може кожна людина. Адже будь-яке передбачення слід сприймати лише як попередження. Людина завжди може змінити перебіг подій своєю поведінкою та добрими вчинками.

Езотерика
Додати коментар