До чого свербить голова

Народні прикмети існували завжди. Люди постійно спостерігали за погодою, змінами клімату, своєю поведінкою. Людське тіло здатне розповісти про майбутнє набагато більше, ніж вважають скептики. Недарма ж наші предки вели багатовікові спостереження, робили замітки з урахуванням усіх можливих обставин. Зараз ми успішно можемо користуватися результатами їхньої праці. Головне, правильно витлумачити прикмету в залежності від часу і умов.

До чого свербить голова у жінки

Для дівчат і жінок існує безліч трактувань, які залежать від ряду факторів. Це може бути сімейна сварка, невдале кохання чи проблеми на роботі.

До чого свербить голова

Вважається, що голова свербить до сварки. Чим більша частина голови задіяна – тим масштабнішим буде скандал. Зверніть увагу, що сварка може початися, як кажуть, на рівному місці. Найменша іскра нерозуміння здатна розпалити полум’я скандалу та ненависті. Будьте обережні у своїх діях та висловлюваннях. Крім сварки на вас може чекати головомийка за незроблену роботу або невиконану обіцянку. Згадайте, нічого не забули?

Вважається, що голова, що сильно свербить, обіцяє покупку дорогої ювелірної прикраси, причому, що має відношення до голови. Наприклад, тіара чи підвіска. Також короста обіцяє покупку нового одягу. Це може бути плаття або джемпер, все, що одягається через голову.

Саме час зайнятися застояними справами. Якщо ви довго щось відкладали, терміново займіться. В майбутньому ще довго може не виявитися підходящого моменту, а справа буде висіти на душі тяжким вантажем. Вирішіть ряд “застояних” проблем і зітхнете спокійно.

До чого свербить голова у чоловіка

Тлумачення свербіння голови для чоловіка може бути різним в залежності від ділянки, який свербить.

Права частина потилиці свербить до приємних новин, причому про давно забуту ідею. Можливо, вистрілить якийсь давній проект чи ви вирішите знову зайнятися якоюсь справою. У будь-якому випадку, на вас чекає успіх, так що дерзайте.

Якщо свербіння долає маківку, то вам доведеться приймати швидкі рішення незабаром. Це може бути як фінансова, і сімейна сфера. Візьміть себе в руки і постарайтеся вирішити проблеми якнайшвидше.

Сверблячка у лівій частині голови – до швидкої хвороби. Можливо, дасть себе знати стара травма або хронічне захворювання. Відвідайте лікаря, пройдіть повний огляд і постарайтеся попередити хворобу.

До чого свербить голова по днях тижня

Свербляча голова у понеділок – до проблем. Весь тиждень складатиметься з низки проблем та їх вирішень. Постарайтеся висипатися, вести здоровий спосіб життя і бути у всеозброєнні. Не всі проблемні питання будуть невинними. Якісь із них можуть серйозно вплинути на ваше подальше життя. В основному це стосуватиметься фінансової сфери та роботи/навчання.

У вівторок на вас чекають хороші звістки. Приїдуть ваші добрі друзі чи близькі родичі. Подбайте про те, щоб якомога тепліше їх зустріти і показати все своє кохання. Проведіть генеральне прибирання, погладьте улюблене плаття, приготуйте смачний обід або вечерю. У вихідні на вас чекає багато радості в компанії рідних людей.

Середа – час кохання. Ви нарешті отримаєте запрошення на побачення. Однак не від того, на кого ви розраховували довгий час. Це може бути зовсім несподівана людина. Ваш начальник чи сусід, який раптом запалав почуттями. Можливо, він давно приховував свою симпатію. Не відмовляйте, обов’язково сходіть на побачення. Вас можуть запросити на смішний фільм або в кафе, що недавно відкрилося, на сусідній вулиці. У будь-якому випадку, час проведете весело і приємно.

До чого чешеться  голова

У четвер будьте готові до ударів долі. На вас чекають шокуючі звістки, причому вони можуть бути як хорошими, так і поганими. Вони надовго можуть вибити вас із звичного ритму життя, тому будьте уважнішими. Не турбуйтеся, ви знову повернетесь до звичної колії через деякий час.

У п’ятницю ви дізнаєтеся, що довкола вас плетуться інтриги. Ваша персона вже довгий час є центром пліток та неприємних домислів. Можливо, це навіть негативно вплине на вашу самооцінку. Цього дня краще зустріньтеся з близькими подругами чи родичами. Вони розвіють ваші побоювання і подарують заряд позитивної енергії.

У суботу на вас чекають шокуючі новини про вашого обранця. Можливо, відкриється невелика зрада або побачите його з непривабливого боку. Однак це не буде дуже критично. Зрозумійте, що всі люди мають недоліки, і в даній ситуації ви просто зняли рожеві окуляри. Розуміння недоліків партнера дозволить вам обом рухатися далі у стосунках.

У неділю вас лаятимуть. Так, щось у минулому не залишилося непоміченим і настав час вислухати всі претензії щодо цього. Вони будуть обґрунтовані, тому не сперечайтеся, а вибачтеся і пообіцяйте надалі поводитися більш обдумано.

Місце локації свербіння

Вважається, що голова свербить до відмінної ідеї. Під час роздумів людина часто чіпає голову. Саме так може народитися геніальна ідея, яка змінить все ваше життя. Записуйте все, що спадає на думку.

Сверблячка у скронях

Наші предки були впевнені, що свербіж у скронях – на превелике розчарування. Можливо, ви поставили все на якесь фінансове вкладення чи сподівалися на когось у важливій справі. У будь-якому випадку, все закінчиться плачевно. Але не засмучуйтеся, зробіть висновки і продовжуйте працювати.

Варто очікувати на велику провокацію, яка переросте у великий конфлікт. У цьому буде замішана інша людина, вона підначуватиме вас. Будьте терплячі, реагуйте на провокації спокійно, не дозволяйте вивести вас із рівноваги. Це може статися на вулиці, супермаркеті або на дорозі. Хтось, можливо, провокуватиме вас на бійку, але поводьтеся стримано.

Якщо засвербіли віскі, зверніть увагу на зайві емоції в робочих питаннях. Намагайтеся проаналізувати всі свої останні рішення з погляду логіки. Чи все ви робили правильно? Де емоції брали гору? Можливо, ви вчинили з кимось несправедливо? Якщо ви знайшли помилку, постарайтеся її виправити якнайшвидше.

Також свербіж у скронях говорить про майбутнє велике застілля, на якому вам варто бути обережнішим. Не пийте більше свого заходу, не відвертайтеся з випадковими людьми і не поводьтеся зухвало. Це застілля може залишити поганий відбиток на вашій репутації.

Можливо, у найближчому майбутньому на вас чекає важлива зустріч із вкрай впливовою персоною. Вона може стати для вас доленосною, тому будьте готові й у всеозброєнні. Сверблячка у правій скроні прочитає зустріч із чоловіком, а у лівій – з жінкою.

Якщо відчуваєте нестерпний свербіж у лівій скроні, ви потребуєте поради. Поговоріть з друзями, поділіться проблемами та нерозв’язними питаннями. Може, вони не такі вже й нерозв’язні? У будь-якому випадку, прислухайтеся до порад, які вам дадуть. Якщо свербить права скроня, друг прийде до вас за порадою. Вислухайте його і дайте слушну пораду.

Сверблячка в потилиці

До чого чухається голова

Довге і нав’язливе свербіння в потилиці говорить про те, що дуже сумніваєтеся перед прийняттям важливого рішення. Ваша голова сповнена сумнівів, питань. Також, можливо, вас відвідає старий друг, який нудьгує.

Сверблячка в потилиці – до важливої ​​сімейної розмови. Швидше за все, планується сімейна зустріч, на якій можна буде обговорити та висловити всі питання. Будьте готові до того, що претензії будуть і у вас, і до вас. Найкращим рішенням буде не лаятися, а вирішити все за допомогою конструктивного діалогу. Якщо хтось виводитиме вас на сварку, не піддавайтеся, залишайтеся ввічливі.

Якщо сильно свербить потилиця – це може бути до зради колеги або товариша на роботі. Будьте уважні, довкола вас формуються небажані спілки. Якщо ви керівник, поставтеся уважніше до підлеглих та їх мотивації. Відразу кілька людей могли приховати образу. Вам потрібно бути готовим до того, що станеться неминучий конфлікт. Ваше головне завдання – не очорнити своє ім’я та не втратити роботу. У цей період поводьтеся найбільш обережно.

Можливо, ви давно не відвідували батьків. Якщо ви сумуєте, сумуєте, кидайте все і приїжджайте в гості до найближчих людей. Вони дуже хочуть вас побачити.

Потилиця, що чешеться може говорити і про довге непорозуміння в сім’ї. Можливо, вас неправильно зрозуміли та причаїли образу чи навпаки. Постарайтеся не затягувати, поговоріть із рідними та вирішите проблеми. Не тримайте в собі зла, воно руйнує людину зсередини.

Свербіж у маківці

Здебільшого свербіж у верхній частині голови пов’язаний з фінансовою сферою життя людини.

Ранковий свербіж у маківці прочитає приємні новини. Вас можуть підвищити на роботі чи видати премію. Це хороший знак, так що можете деякий час розслабитися.

Вдень, навпаки, короста в маківці до поганих новин. Вони будуть пов’язані з вашою роботою, навчанням.

Вечірній свербіж теж не обіцяє нічого доброго. Швидше за все, вас почнуть долати нав’язливі думки про тлінність буття та відсутність реалізації. Вам не подобається ваша робота, ви не реалізували свій потенціал. Потерпіть, поговоріть з близькою людиною і нудьга піде.

Якщо верхівка худне вночі, значить, найближчим часом прийдуть вести від далеких родичів. Швидше за все, вони не будуть добрими. Ймовірно, хтось із вашої рідні захворів.

Якщо свербить верхівка, варто готуватися до дуже важливої ​​розмови. Яким він буде, скаже сторона голови, яка свербить. Права сторона – на вас чекають приємні новини, ліва – закиди та скарги на вашу байдужість. Подумайте, про кого ви забули і кого давно не відвідували. Саме час потурбуватися і налагодити стосунки з друзями та знайомими.

Езотерика
Додати коментар