Чому не можна плакати перед дзеркалом?

чи можна плакати перед дзеркалом

Старе повір’я: не можна плакати перед дзеркалом

Не можна плакати перед дзеркалом — це прикмета, і більшість питань, пов’язаних з дзеркалом, міцно вкоренилися в людській свідомості.

Одні наслідують їм, інші належать до категорії скептиків, воліють ігнорувати. Містична складова оточує все в житті. Ми не любимо чорних кішок, 13 число, але ця річ висить вдома у всіх. Як поводитися з атрибутом? Не можна плакати перед дзеркалом, а хотілося! Жарт, але давайте заглянемо в езотеричні довідки довідки. Радимо просто поміркувати.

Не можна плакати перед дзеркалом — це марновірство чистої води!

У вашому оточенні, напевно, є людина, що слідує прикметам, звичаям. Йому їх передала мама, а її мама. Ланцюжок розрісся до п’ятого коліна. Вони впевнені, не можна плакати перед дзеркалом! Більшість повір’їв виконуються «на автоматі», на догоду гігієнічним перевагам. Наприклад, ви не будете прибирати крихти рукою — це брудно. Це теж прикмета, і якась грошова! Фінанси не віддають в руки, щоб не мучитися в боргах. Тому, ми беремо ганчірочку і починаємо збирати сміття, або кладемо купюри на рівну поверхню. Підсвідомість так працює? Не можна плакати перед дзеркалом — аналогічний «фрукт». Навряд чи станемо навпаки дзеркального світила, почнемо лити крокодилячі сльози. Це не естетично для дам. Тому прикмета для дівчат не актуальна. Можна чи не можна плакати перед дзеркалом — без різниці!

Які існують причини?

Скляна варіація дзеркального винаходу з’явилася в 13 столітті, не кажучи про колишні копії, зроблені з бронзи або каменю. Спочатку поверхня предмета була мутною, що наштовхувало на думку про окультне значення магічного предмета. Він провідник, «вмістилище» душ, негативу — не можна плакати перед дзеркалом! Походження світу — в тумані. Тут містика «правила балом». Наприклад, дзеркало з каменю Обсидіану було похмурим, і в ньому могло почути все що завгодно. Які картини малює уява — страшно подумати, не те що уявити. Відволіклися від теми: не можна плакати перед дзеркалом! В епоху Відродження з’явилася інша притча, що дзеркало не може брехати, в ньому прихована істина. Але був момент, коли воно символізувало гріховність. У ньому було відбито перелюб і суєта. Дзеркало — відображення Сатани. Моторошно… Це портал, інший світ, те, що приховано. Там живуть сутності. Не можна плакати перед дзеркалом? Читайте далі.

Люди дивилися на нього, щоб поринути в надра майбутнього, побачити сюжети минулого. Природа предмета «розпускає чутки, обростає легендами. Поверхня зберігає, «запечатує» пам’ять про все, що відбувалося перед його «обличчям». Хочеться привести в приклад випуск екстрасенсів, де вони вгадували, що бачило дзеркало. Практично всі впоралися із завданням. Згадайте святочні ворожіння, де дівиці споруджують дзеркальний коридор, і їм бачиться звужений. Що можна ще побачити? Якщо взяти на розсуд наявність запаленої свічки, то все що завгодно! Але це не має відношення до нашого висловом — «не можна плакати перед дзеркалом». Хоча… раз атрибут, як губка вловлює, вбирає те, що відбувається навколо нього, він вбирає сльози!

Нам не можна плакати навпроти дзеркала!чи можна дивитись в дзеркало коли плачеш

Воно поверне негатив! Якщо поплакали близько дзеркальця, то потім, підійшовши до нього, і, заглянувши, ви отримаєте свої сльози назад! Принцип бумеранга. Ваш образ, такий сумний, похмурий збережеться в пам’яті дзеркала. Будучи в прекрасному настрої, ви подивіться на нього, щоб поправити зачіску, а люстерко забере радість. Чули ж, що є дуже важкі атрибути, які дивитися взагалі не хочеться. Починає стукати в скронях. Дзеркальний етикет — він такий. Мовляв, поплакав біля входу до портал, отримуй сльозинки назад! Люди кажуть: не можна плакати перед дзеркалом, щастя піде. Ховайте свій плач не тільки від сторонніх, але і від дзеркал! Людський поголос нарікає на дзеркало, що сльози так і будуть литися все життя! Ось скільки придумано, але, звичайно, статистично не підтверджено.

Ви вже поплакали: як бути?

Просто почистіть поверхню. Візьміть мило, соду можна і протріть ганчірочкою! Так ви прибираєте негативний наліт, і ваш помічник знову чистий, як зовні, так і всередині». Більше посміхайтеся, щоб воно вбирало позитивну динаміку, і завжди «відзеркалювало щастя». Загалом, мийте частіше дзеркала, і наповнюйте вашу оселю світлом, радістю і теплом.

Вірити чи ні? — вирішувати Вам

Ми не можемо сказати: ви скептик або віруючий. Але варто бути обережними з такими магічно — містичними речами з нашого побуту. Не можна плакати перед дзеркалом — нехай. Ми прислухаємося, не станемо цього робити, тоді світ буде в нашій душі і спокій. Скільки ще візьме є, пов’язаних з дзеркалом, а скільки книг і фільмів. Інтерес до цього предмету ніколи не вичерпається! Не можна плакати перед дзеркалом? Перевіримо?

Езотерика
Додати коментар