Як назвати дівчинку в 2020 році. Щасливі жіночі імена в 2020 році

Наступаючий 2020 рік буде високосним (такий рік повторюється кожні 4 роки). Чимало людей вірить, що цей період несприятливий для майже все, включаючи народження малюка. Так, період досить складний, але нічого фатального в ньому точно немає. Так, частина фахівців з області астрології вважає, що високосний рік принесе дітям, народженим у цей час, чимало проблем. Зате інші дотримуються думки, що для народження дитини такий рік – один з найбільш вдалих. Однак щодо 2020 року передбачення однозначно – Щур протегує всім новонародженим. Вона буде оберігати їх і принесе удачу. Тому, вибираючи ім’я для дівчинки, можна не приділяти багато часу критеріям, а керуватися загальними – ризик підібрати «нещасливе» нульовий.

Вагітним жінкам, які хочуть, щоб у 2020 році дитина народилася здоровою, треба дотримуватися лише одного правила – не стригти волосся. За народними прикметами зістригати волосся – забирати у немовляти здоров’я, розум і удачу. Адже жіноче волосся вважається потужним провідником енергії, а стрижка здатна послабити її приплив до плоду.

Імена для дівчаток: як знайти правильне по місяцю народження

У кожному імені «зашифрована» інформація, що має свою частоту вібрації (енергію), яка впливає на особистість людини і долю. Правильно підібране ім’я здатне розвинути або «пригасити» вроджені особливості характеру і навіть наділити його зовсім іншими. Малюки, народжені в рік Пацюка, від природи наділені пристрастю до пізнання всього нового. Це пов’язано з тим, що Щур займає перше місце серед інших тотемних тварин за Східним гороскопом. Їх яскраво виражена риса – допитливість. Також вони наділені цілеспрямованістю, працьовитістю та наполегливістю.

Дівчинка-Щур – це живий і чарівна дитина. Для неї найголовніше – любов батьків, які повинні приділяти їй достатньо уваги. В той же час це досить потайна дитина, практична і розсудлива. Доброзичливість, визнання її достоїнств – ось що допоможе знайти з дитиною спільну мову. Визначені імена допомагають розвинути сильні якості особистості і виростити з неї самодостатню, впевнену в собі жінку. Роздумуючи, як назвати дитину, обов’язково треба враховувати: час року, сузір’я, під яким народилася і співзвучність з по батькові.

Як вибрати ім’я по часу року

Для весни, літа, осені та зими є свої щасливі імена.

Зима

Такі дівчатка відрізняються самостійністю, певною обачністю і сильним характером. Найпридатніші зимові імена – Поліна, Аня, Інна, Оля чи Вероніка. Вони зроблять їх більш м’якими і жіночними.

Весна

У весняний час року народжуються маленькі принцеси – вразливі, ранимі й тонко відчувають натури. Такі крихти досить замкнуті, тому для них треба вибирати імена з сильною енергетикою. Наприклад, Дарина, Іринка, Єва, Маша, Ліда.

Літо

Це активні і живі створіння, яким не завадить трохи терпіння і посидючості. Дайте літній дівчинці ім’я Орися, Кіра, Юліанна, Світла, Нонна, Олена або Христина. Будь-який з них благотворно вплине на її «гарячий» характер.

Осінь

Такі малятка нерідко соромливі. Підберіть осіннє ім’я, таке як Наташа, Злата, Віра, Люда або Аріана – воно допоможе дитині стати більш товариською і впевненим у собі.

Вибираємо ім’я у відповідності з місяцем народження

Астрологи стверджують, що кожному місяцю притаманні власні вібрації енергії. Даючи ім’я дівчинці, треба обов’язково приймати це в розрахунок.

Січень. Період умиротворення і спокою. З’явилася на світло в цей місяць маля знайде життєву удачу, якщо її назвати Полів, Оленою, Юлією, Тетяною, Августою, Ірочка або Євгенією.

Лютий. Мінливий етап, ідеальний для появи на світ Римми, Інни, Марії, Марти, Галі, Катерини, Світлани, Віри і Василини.

Березень. Місяць пробудження і радості. Самі відповідні імена на цей період – Ольга, Лариса, Тоня, Варвара, Настя, Маріна, Сашенька, Кіра, Наталочко та Ірина.

Квітень. Етап інтенсивного розвитку і зростання. Крихтах жіночої статі, народженим в цьому місяці, бажано дати ім’я Лариса, Уляна, Ариночка, Лізочка, Тая, Аллочка, Василина, Поля, Клавдія.

Травень. Місяць творіння. Якщо ви хочете, щоб ваша дівчинка виросла талановитої, назвіть її Ліля, Валерія, Ельза, Тамара, Яна, Жанночка, Аня, Юля, Ліза.

Червень. Самі відповідні імена – Лілія, Зінаїда, Антоніна, Сусанна, Ганна, Віра, Маріанна, Христина.

Липень. Для дівчинки найкращим стане ім’я Агнія, Вероніка, Динара, Варвара, Марина, Анжела, Люція, Яна, Ольга, Оленко.

Серпень. Назвіть доньку Христина, Анфіса, Уляна, Юлія, Євгена, Марія, Ганна, Оленочка, Сіма, Єва.

Вересень. Щасливий період для дівчаток з ім’ям Ганнуся, Регіна, Тетяна, Василина, Оксаночка, Аріадна, Надійка, Березня, Наталя, Людочка, Васса, Лілія, Ельза.

Жовтень. Самий підходящий місяць року Щура, щоб назвати маленьку красуню Сашенькою, Пелагеєю, Софією, Златою, Раєчкой, Устюшою, Маріанною, Наною, Таїсією.

Листопад. Розмірковуючи, аке ім’я підібрати для цього періоду, розгляньте наступні варіанти: Февронія, Зиночка, Марфа, Капітоліна, Стеха, Неонілла, Ельза, Агата.

Грудень. У грудневі дні удачу принесуть імена: Цицилія, Ангеліна, Анюта, Софія, Танечка, Анфіса, Серпня, Євдокія, Лілечка, Кіра, Фекла.

Важливо, щоб ім’я гармоніювало з по батькові – тоді це дасть найкращий ефект.

Як підібрати ім’я в рік Щура за знаком зодіаку

Тим, хто хоче вибрати ім’я для дочки, народженої в рік Пацюка, керуючись її знаком зодіаку, слід врахувати ряд факторів. Астрологи пропонують називати новонароджених дівчаток так:

Овен – Андреа, Сара, Ліка.

Телець – Зара, Аніта, Лейла.

Близнюки – Камілла, Вероніка.

Рак – Зоя, Наомі.

Лев – Олівія, Еліна.

Діва – Міла, Софія, Юліана.

Терези – Кароліна, Діна.

Скорпіон – Ірма, Ярослава.

Стрілець – Тін, Єва, Мирослава, Уляна.

Козеріг – Емма, Даніела, Влада.

Водолій – Руслана, Неллі, Зарину.

Риби – Ліа, Олеся, Еліза.

Такі імена благотворно впливають на характери маляток, «коректуючи» їх в кращу сторону.

Особливості характеру дівчаток Щурів

Будь-яке ім’я – це поєднання певних звуків. Вібрації кожного з них впливають на певну ділянку мозку. Саме таким чином ім’я впливає на формування характеру. Якщо в імені більше твердих сполучень – як в іменах Діана і Жанна – їх власниці відрізняються сильною волею і вмінням досягати свого в будь-якій ситуації. А більш «м’яке» ім’я, наприклад, Наташа або Світла, наділяють своїх власниць вміння поступатися і дипломатичністю. А імена для дівчаток, містять нейтральні звукові поєднання, наділяють їх зі спокійним характером. Наприклад, Ольги та Анни можуть бути як владними, так і поступливими.

Рік Пацюка – час народження справжніх жінок

Віддана дружина, чудова мати – багато Щурі стають саме такими. Вийшовши заміж, дівчина перетворюється на вірну дружину, яка ставить інтереси своєї сім’ї понад усе. Зокрема, вона може спокійно відмовитися від блискучої кар’єри, віддавши всю себе чоловікові та дітям. Щасливі жіночі імена, які роблять своїх власниць найбільш жіночними представницями слабкої статі – Ангеліна, Алла, Люда, Оля, Уляна і Лена.

Талановиті і дуже привабливі зовні жінки виростають з дівчаток з ім’ям Даша, Вероніка, Регіна, Танюша, Валерія, Віта.

Дівчатка з творчими здібностями

Ще крихтами Щури починають виявляти неабиякий інтерес до малювання, танців, співів. І у них є всі задатки стати творчими особистостями. Вони також можуть похвалитися акторським талантам. У них багата фантазія, і вони обожнюють розповідати різні історії. Тому, якщо у вашої дочки раптом прокинеться літературний дар – не дивуйтеся. Гадаючи, як назвати дівчинку, щоб розвинути її таланти, виберіть ім’я Тоня, Люда або Мілада.

На захисті закону: юристи та адвокати

Жінка-Пацюк – втілення справжнього юриста. Дивовижна працьовитість, залізна логіка, вміння навести переконливі аргументи, чарівливість – все це сприяє повній реалізації в професії. Хочете, щоб донька прославилася в ролі адвоката – дайте їй ім’я Людмила, Агафія, Лада, Мілана або Тоня.

Політика – улюблена іграшка» Щурів

Гострий розум, бажання багато чого досягти, вміння бачити суть речей і швидко завойовувати прихильників – все це притаманне немовляті жіночої статі, народженим в 2020 році. І якщо вони виберуть політичну кар’єру – успіх їм гарантований. Найкраще цьому посприяють імена Іра, Аня і Віра.

Найбільш модні імена в 2020 році

Хочете не відстати від моди в 2020? Назвіть дочку ім’ям:

 • Емма;
 • Едіта;
 • Мілана;
 • Аїда;
 • Тереза,
 • Лоліта.

Тим, кого більше цікавить не модні, а рідкісні імена, можна порадити назвати доньку:

 • Майєю;
 • Інгою;
 • Фаїною;
 • Стелою;
 • Ангеліною;
 • Інесою;
 • Каміллою;
 • Мар’яною.

Всім дівчаткам, що з’являться на світ у майбутньому році, зірки пророкують щасливе життя, прихильність долі і успіх. І чудовим подарунком до народження дитини буде звучне правильне ім’я.

Популярні імена для дівчаток на 2020 рік

У наступаючому році імена улюблених доченек батьки почнуть вибирати особливо уважно. Сучасні батьки педантично ставляться до пошуку підходящого імені і переглядають багато характеристик. Вони намагаються знайти те, яке додасть дівчинці бажані якості особистості і позбавить від негативних рис. Причому деякі характеристики, які раніше вважалися неважливими, зараз навпаки привертають увагу. А ось ряд рис характеру, раніше цінні, став неактуальним. Наприклад, у пошукових запитах щодо жіночих імен рідко зустрічаються слова «хвора», «плідний», «недоторканна». Зате оригінальний запит «лісова» став популярний. Також при підборі імені часто задаються слова «ніжна», «довгоочікувана», «кохана», «здорова», благородна», «єдина», «щаслива». Цікаво, що більшість батьків цікавить запит «дана», а найменше – «успішна».

У зв’язку з цим прогнозують, що дівчаток, що будуть народжені в рік Пацюка, до 2020 року стануть називати:

 • Валерія;
 • Наталя;
 • Аліса;
 • Оксана;
 • Ксенія;
 • Олеся (Олеся);
 • Тоня;
 • Карина.

Популярні жіночі імена на 2020

Відомо, що протягом певної кількості років деякі імена набувають особливу популярність і їх найчастіше дають новонародженим дівчаткам. Іноді ім’я настільки затребуванеа, що його актуальність не зменшується десятиліттями. Так, з 1988 по 2019 одними з рейтингових імен вважаються Анна та Марія. Вони увійшли в п’ятірку «лідерів», але на перше місце ніяк не вийдуть. Трохи менш затребуваними (приблизно з 2004 року) були імена Даша, Настасья і Софія. Але 2020 рік висуне своїх «фаворитів». Ними стануть Вікторії, Аліси і Олександри. Трохи меншою популярністю будуть користуватися імена Поліна, Ліза, Анастасія і Катя.

Ім’я Даша буде «здавати позиції» і поступово опуститься нижче 10 місця. Натомість Єва, Варвара і Ксенія потраплять в рейтинг. Наблизяться до топ-10 Вероніка, Мілана, Аріна і Кіра. А ось ім’я Софія поки нічого не загрожує – вона залишиться на першому місці.

Приблизний рейтинг на 2020 рік

 • Софія.
 • Марія.
 • Анна.
 • Аліса.
 • Вікторія.
 • Анастасія.
 • Поліна.
 • Олександра.
 • Єлизавета.
 • Катерина.

Найбільш популярні імена для дівчаток в 2020 році

Виходячи з статистичних даних, вже зараз можна передбачити найбільш популярні імена, якими будуть називати дівчаток, народжених у рік Щура. Зрозуміло, тільки частина потрапить у рейтинг, тим не менш залишилися варіанти також викличуть більший інтерес батьків:

Слов’янські (україніські) – Ксенія, Анастасія, Зоя, Злата, Оксана, Антоніна, Аріна, Мирослава, Таїсія, Яна, Олеся, Каріна, Вероніка, Христина, Єлизавета, Богдана, Валерія, Надія, Кіра, Ганна, Наталя, Анастасія, Василина, Ольга, Дарина, Софія, Марія, Мілана, Анастасія, Поліна.

Усі жіночі імена внизу за посиланням!

Мусульманські – Аміна, Сафія, Амалія, Ясміна, Емілія, Саміра, Маріям, Динара, Камілла, Теона, Азалія, Аїша, Лея, Алана.

Іноземні – Агата, Ніна, Олівія, Лідія, Маргарита, Агнія, Дана, Майя, Аделіна, Емма, Стефанія, Аліса, Еліна, Амелія, Муза, Мія, Діана, Амалія, Ангеліна, Аглая, Емма, Кароліна, Ніка, Вікторія, Єва, Евеліна, Аріана.

❶ Які популярні імена для дічаток 2020?

1. Софія.
2. Марія.
3. Анна
детальніше в статті.

❷ Які є жіночі імена?

Повний перелік імен “Жіночі імена

❸ Як назвати дівчинку по місяцях?

Вибираємо ім’я за місяцем народження.

❹ Як підібрати ім’я за порою року?

Перелік імен за порами року.

Езотерика
Додати коментар