Сприятливі дні для весілля в 2021 році

Найкращий місяць для весілля 2021

Багато пар замислюються, над тим яку дату вибрати для одруження в рік Білого металевого бика. Тема сьогоднішнього матеріалу, найсприятливіші дні для весілля в 2021 році по місяцях і днях. Рішенням деяких молодят було відкласти одруження і святкування весілля в 2020 через те, що він був високосним. І перш ніж приймати рішення про дату весілля в 2021 році — ознайомтеся з нашою статтею.

Зведений календар весіль з розшифровкою

Для оцінки того, що несе та чи інша дата можуть використовуватися різні методики: Нумерологія, Астрологія, Гороскопи, народні прикмети і т. п. Але що буде якщо поєднати всі ці методики і звести інформацію в єдиний список дат? У цій таблиці ми зібрали всі найбільш вдалі дати для весілля в 2021 році, на нашу думку. Після таблиці ви знайдете розшифровку всіх параметрів, які використовувалися: фази Місяця, дні тижня, знаки зодіаку.

Таблиця: вдалі дати для весілля 2021 року.

ДатаДень тижняМісячний ЗнакФаза Місяця
Січень
17.01.2021неділяРибиР
22.01.2021п’ятницяТелецьР
24.01.2021неділяБлизнюкиР
Лютий
12.02.2021п’ятницяРибиР
13.02.2021суботаРибиР
22.02.2021понеділокРакР
Березень
19.03.2021п’ятницяБлизнюкиР
22.03.2021понеділокРакР
28.03.2021неділяТерезиП
Квітень
13.04.2021вівторокТелецьР
16.04.2021п’ятницяБлизнюкиР
25.04.2021неділяТерезиР
Травень
16.05.2021неділяРакР
23.05.2021неділяТерезиР
Червень
11.06.2021п’ятницяРакР
12.06.2021суботаРакР
20.06.2021неділяТерезиР
Липень
04.07.2021неділяТелецьУ
12.07.2021понеділокЛевР
16.07.2021п’ятницяТерезиР
Серпень
13.08.2021п’ятницяТерезиР
20.08.2021понеділокВодолійР
22.08.2021неділяВодолійП
Вересень
12.09.2021неділяСтрілецьР
13.09.2021понеділокСтрілецьР
19.09.2021неділяРибиР
Жовтень
08.10.2021п’ятницяСкорпіонР
17.10.2021неділяРибиР
18.10.2021понеділокРибиР
Листопад
06.11.2021суботаСтрілецьР
14.11.2021неділяРибиР
18.10.2021понеділокРибиР
Грудень
05.12.2021неділяСтрілецьР
10.12.2021п’ятницяРибиР
17.12.2021п’ятницяБлизнюкиР

Умовні позначення

 • Р-зростаючий Місяць.
 • П-повний місяць.
 • У-спадний Місяць.

Вплив фаз Місяця

Фізики, філософи і астрологи ще в стародавні часи прийшли до висновку, що Місяць серйозно впливає на життя всіх людей. У різні фази він надає різний вплив як негативний, так і позитивний. У тому числі вона може змінити долю людини, взаємини в парі або навіть вплинути на подальшу спільне життя сім’ї. Кожна місячна фаза має своє значення і впливає на те, як складеться сімейне життя молодої сім’ї.

Як впливають місячні фази на життя майбутньої сім’ї:

 • Молодик – час найслабшою, в плані енергетики, Місяця. Вона тільки починає набирати сили, тому не зможе довго утримувати шлюб в рівновазі. Місяць не зможе ділитися своєю життєвою енергією, а у молодих може не вистачити власної сили пережити виникаючі життєві труднощі.
 • Зростаючий Місяць – буде сприятливо впливати на молоду сім’ю, наповнюючи її свіжою життєвою енергією. Ця фаза завжди вважалася найсприятливішою для створення сім’ї, і початку будь-якої іншої серйозної справи.
 • Повний місяць – дуже вдалий час для проведення весілля. Місяць знаходиться на піку накопичення енергії, тому сповна поділиться її з вашою родиною. У пари завжди будуть тільки найтепліші почуття один до одного, а в будинку буде спокій і достаток.
 • Спадний Місяць – це сприятливий період не для весілля, а скоріше для її підготовки і планування. З давніх-давен цей час вважався періодом очищення від усього негативного і підготовки до майбутніх звершень.

Вплив знака Зодіаку

Вибираючи дату весілля, потрібно дізнатися не тільки в якій фазі стоїть «нічне світило», а й те, в якому воно знаку Зодіаку знаходиться.

ОвенНе найсприятливіший період для шлюбу. У подружжя буде постійне суперництво за лідируючу позицію в сім’ї, що навряд чи призведе до чогось хорошого. Але якщо пара зможе перебороти в собі прагнення і об’єднатися — їх союз буде міцним. Вони зможуть багато чого досягти в кар’єрі і швидше за всіх завести дитину.
ТелецьШлюб, укладений в цьому знаку просто зобов’язаний бути вдалим. Пара доповнює один одного, вони разом доб’ються сімейної ідилії і благополуччя. У будинку завжди будуть раді гостям, достаток і благополуччя ніколи не покинуть їх.
БлизнюкиЦей знак забезпечить парі довге спільне щасливе життя. Подружжя будуть близькі і Відверті один з одним у всьому. Цій парі ніколи не буде нудно, вони дуже активні і комунікабельні.
РакПлануючи весілля в цьому місячному знаку, пару чекає досить міцний і сприятливий союз. У вас завжди буде взаєморозуміння з будь-яких питань, подружжя назавжди залишаться вірними і чесними один до одного. Будинок завжди буде наповнений гостями і родичами.
ЛевІдеально підходить для створення сім’ї творчими людьми. Між подружжям надовго збережеться щирість, любов і романтичні відносини. У будинку часто будуть друзі і галасливі свята.
ДіваШлюб, укладений в цьому знаку може витримати всі негаразди і розбіжності тільки завдяки здатності когось із подружжя поступитися. Втім, в родині буде досить багато сварок, що носять побутовий характер і базуються на непорозумінні.
ТерезиЯкщо ви заплануєте весілля в цьому місячному знаку, то протягом довгих років в парі збережуться романтичні відносини і ніжність. Згодом ці люди стануть “єдиним цілим”, хоча на самому початку життя у них буде чимало проблем.
СкорпіонТаку пару можна охарактеризувати словами: пристрасть, вибух емоцій, нерви, натягнуті як струна. Для того щоб зберегти сім’ю і уникнути скандалів, їм необхідно навчитися бути відкритими і щирими зі своїм партнером.
СтрілецьВас чекає непорушний союз двох люблячих людей: такому шлюбу притаманне взаєморозуміння, безмежну довіру і розвиток відносин. Життя буде наповнена позитивними емоціями, а завдяки спільним інтересам, в сім’ї будуть довгі роки пануватиме розуміння і гармонія.
КозерігВ шлюбі, створеному в цей період ніколи не буде романтики. Зате, така пара може довго протриматися на партнерських взаєминах, наприклад, вибудувати власний сімейний бізнес. При цьому чоловік з дружиною будуть з турботою і трепетом ставитися один до одного.
ВодолійВ такому шлюбі чоловік і дружина будуть у всьому підтримувати один одного, стануть кращими друзями. Їх пов’язують спільні захоплення, однакова життєва позиція, збігаються моральні підвалини, нескінченна довіра, відсутність почуття ревнощів.
РибиТака пара може здатися відстороненою від усього світу, але це лише тому, що їм достатньо один одного і спілкування всередині сім’ї. Цю пару характеризує безмежна ніжність, турбота і вірність. Про такі союзи кажуть:”розуміють один одного з півслова”.

Вплив Місяця

Хороші дні для весілля в 2021 році білого бика

Астрологи зіставили всі фактори, які можуть вплинути на шлюб і виділили найсприятливіші місяці для весілля в 2021 році.

 1. Січень. Цей місяць починає рік, і добре підходить для укладення шлюбу. Хоча деякі джерела повідомляють, що весілля в цьому місяці небажана, вона обіцяє негаразди і перешкоди.
 2. Лютий. Весілля в цьому місяці пророкує удачу, взаєморозуміння і вірність.
 3. Березень. На подальше життя подружжя вплинуть погода. Якщо зіграти весілля в сніговий день, то життя молодят буде щаслива і забезпечена. А якщо в цей день буде відлига — життя буде непростим, з постійними розлуками і проблемами.
 4. Квітень. Цей місяць не рекомендують для таких заходів через мінливу погоду. Таку ж мінливе життя він обіцяє і молодим, крім того, в родині будуть часті сварки і зради.
 5. Травень. Цей весняний місяць найкрасивіший і один з найуспішніших для весілля. Природа прокидається, Сонечко по-весняному припікає, а пташки вже співають. З давніх-давен говорили: заміж в травні вийдеш, все життя маятися будеш. Ваше весілля обернеться постійними проблемами і безперервними скандалами.
 6. Червень. У цьому місяці бджоли вже починають приносити мед, тому його часто називають медовим. Доля буде прихильна до молодят, відносини в родині будуть спокійні і розмірені, між подружжям завжди буде розуміння і повагу.
 7. Липень. Цей місяць вважається найромантичнішим, до того ж варіантів для проведення весілля стане набагато більше. Квіти вже розпустилися, а повітря прогрілося літнім сонцем. Така сім’я буде щаслива все життя, а шлюб триватиме довгі роки.
 8. Серпень. Наші предки завжди намагалися зіграти весілля саме в цей місяць. Він вважається самим родючим і сприятливим для продовження роду. Таке весілля пророкує швидке поповнення в сімействі. Крім того, у вашій парі завжди буде панувати взаємоповага і гармонія.
 9. Вересень. Ще один сприятливий місяць для хорошого одруження. Якщо зіграти весілля у вересні, молодих чекає щасливе і багате життя протягом довгих років.
 10. Жовтень. Осінь-найкрасивіша пора, тому молоді будуть жити довго і щасливо. Одруження в цьому місяці обіцяє багато дітей і достаток.
 11. Листопад. Весілля в перший зимовий місяць призведе, врешті-решт, до багатого і безбідного життя. Є цікава прикмета: Якщо в день весілля піде сніг — наречена завагітніє до кінця року.
 12. Грудень. Останній місяць року – також популярний серед молодят, весілля обіцяє нареченому і нареченій безтурботне сімейне життя і достаток.

Вплив дня тижня

День тижня найменше впливає на результат подальшого життя сім’ї, тому його рідко враховують при виборі дати весілля. Але і тут є ряд рекомендацій від астрологів щодо вибору дати одруження:

 • Понеділок – додасть парі взаєморозуміння, чуттєвість і матеріальне благополуччя. Цьому дню протегує місяць, що відповідає за домашнє вогнище, сімейне тепло і благополуччя.
 • Вівторок- самий несприятливий день для весілля згідно астрології, тому що цей день проходить під заступництвом Марса, ця планета-воїнів, вона агресивна, запальна, що може призводити до частих сварок, конфліктів і непорозуміння в сім’ї. Через це в родині може бути відсутнім гармонія і ніжність.
 • Середа – щасливий день для весілля. Цьому дню протегує Меркурій. Однак, не всім парам рекомендують одружитися в цей день, а тільки тим, у кого багато спільних друзів та інтересів, любов до галасливих компаній, а також частих посиденьок. Інакше відносини можуть швидко згаснути, партнери втратять інтерес один до одного і розійдуться.
 • Четвер – знаходиться під впливом планети Юпітер. З давніх-давен цей день вважався несприятливим для весілля, церкви не проводили обряд вінчання в цей день. Згідно з народними прикметами, весілля в цей день тижня принесе багато життєвих труднощів і неприємних ситуацій в життя сім’ї.
 • П’ятниця – найвдаліший день для проведення весілля, так як він управляється планетою щастя і любові Венерою. Ця планета сприяє щирим взаєминам, любові і ніжності. Одночасно з цим вона допомагає в придбанні матеріальних благ і достатку.
 • Субота – не найвдаліший день для одруження, тому що таким відносинам будуть притаманне жорсткість і непорозуміння, недовіра і сухість почуттів. Однак, такі шлюби будуть стабільними і довгими, особливо якщо подружжя готові піти на поступки на благо сім’ї.
 • Неділя – знаходиться під впливом сонця. Один з подружжя візьме на себе всю відповідальність за подальше життя. Сонце принесе в сім’ю багато тепла і взаєморозуміння.

Прикмети для весіль в рік Бика

Запланувавши весілля на 2021 рік, варто врахувати, що покровитель року — білий металевий бик.

 • Рішення створити сім’ю в цей рік має бути усвідомленим і серйозним. Металевий Бик відрізняється працьовитістю, цінує матеріальні блага, домашній затишок і турботу. Віддає перевагу спокою у всіх сферах життя.
 • У шлюбі, укладеному в 2021 році завжди будуть присутні чуттєвість і ніжність. А метал додасть цим відносинам стійкості, готовності розділити не тільки радості, але і майбутні труднощі життя.
 • Для того щоб не давати бику приводу для злоби, необхідно бути чесним зі своїм партнером, не давати приводів для ревнощів.

При плануванні одруження необхідно врахувати всі прикмети, властиві Бику:

 • ні в якому разі не можна подавати страви, що містять яловичину;
 • варто вибрати нейтральні або білі відтінки при оздобленні столу і залу для торжества;
 • потрібно виключити леопардові / тигрові кольору;
 • стіл повинен включати багато зелені, фруктів і овочів;
 • посуд, а також столові прилади бажано використовувати білого або сріблястого кольору.
Езотерика
Додати коментар