Сонник уха наснилася. До чого сниться уху у сні бачити.

До чого уха сниться, сонник Фрейда

Якщо уві сні вам довелося варити юшку, це відображає ваше прагнення виростити у своєму житті велику любов штучним шляхом з того вихідного матеріалу, яким ви володієте. Але варто вам трішки почекати, і до вас прийде справжнє, красиве, захоплююче почуття.

Приснилася уха, яку готує ваш партнер, кохана людина – значить, він незадоволений тим, що має у вашій особі, хоча поки і терпить ваше партнерство. Не чекайте, поки він зрозуміє, що може знайти більш влаштовуючий його варіант, постарайтеся зрозуміти, що саме у вашій поведінці не влаштовує його або її, спробуйте змінитися, якщо це можливо.

Їсти юшку у сні – до зустрічі з давнім шанувальником або партнером, з яким ви розлучилися, незважаючи на непогані взаємини. Як мінімум, ця зустріч принесе вам приємні спогади, але може трапитися і так, що ваші відносини відродяться.

До чого сниться уха – сонник Хассе

Уха сниться до благополучного, щасливого життя, ви будете кожен день дякувати Богові за це щастя.

До чого сниться уха – езотеричний сонник

Збиратися варити юшку – сон до збирання, накопичення майна, яке згодом не тільки виявиться зайвим, але і буде розкрадено, піде не в ті руки, в які б вам хотілося.

Їсти уху у сні – до благодійної діяльності, яка виявиться корисною для вас зі всіх точок зору, в тому числі і з матеріальної.

Езотерика
Додати коментар