Сонник щоденник приснився. До чого сниться щоденник у сні бачити.

Щоденник до чого сниться, сонник Лоффа

Якщо людині, давно яка закінчила школу і не має до неї безпосереднє відношення (у т. ч. і батьківського), сниться шкільний щоденник, в якому проставлено відмітку, це вказує на його сильну залежність від чужої думки.

Якщо оцінки стояли переважно низькі – він до того ж і страждає безліччю комплексів, боїться постійного осуду з боку оточення.

Суцільні п’ятірки в приснившомцся щоденнику, навпаки, вказують на завищену самооцінку, що вимагає постійного підтвердження, підживлення. Така людина може гори звернути заради однієї похвали і не вдарити палець об палець, якщо ніхто не побачить і не похвалить його за зроблену справу.

Якщо уві сні ви ведете особистий щоденник, робите в ньому запису – це вказівка на те, що з багатьох питань, за якими ви маєте безапеляційне судження, ви, м’яко кажучи, далекі від істини. Прозріння буде приходити поступово.

Читати особистий щоденник минулих років, заново переживати описані там минулі події – до переосмислення багато з того, що здавалося наяву непорушним за ступенем своєї авторитетності.

Якщо ж вам довелося читати чужий щоденник з особистої згоди його власника – будете робити абсолютно безплідні спроби напоумити близьку людину на предмет, абсолютно очевидний для вас, але бурхливо відхилюваний нею. Не намагайтеся, це абсолютно марно.

До чого сняться щоденники по соннику Цвєткова

Читати особистий щоденник, написаний колись давно- такий сюжет сниться до активізації ваших старань для поліпшення життєвих умов. Ви багато переглянете і в результаті винесете на смітник, останній раз помилувавшись цим. Мова йде не про матеріальні речі.

Читати щоденник іншої людини уві сні – до використання суспільно засуджуваних прийомів для досягнення успіху.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар