Сонник пухир приснився. До чого сниться пухирі у сні бачити.

До чого сниться пухир, сонник Лоффа

Будь-яке нефункціональне висипання на шкірі людини, в числі яких знаходяться і по тілу пухирі, вказують або на неконструктивне вторгнення ззовні, або на внутрішній конфлікт з виявленням чужорідного вогнища ураження з перенесенням в психологічну сферу, область взаємин, власні суперечності.

Поява пухирів уві сні слід співвіднести, насамперед, з частиною тіла, на якій ви їх побачили. Наприклад, якщо ви бачите уві сні власні ноги в пухирях, тлумачення має бути пов’язане з переміщенням, рухом, а якщо побачили пухирі на голові – слід розглядати в цьому контексті розумову діяльність. Зрозумівши спрямованість сновидіння, слід розуміти, що пухирі на шкірі виникають унаслідок внутрішнього захворювання, і лікувати їх тільки зовнішніми засобами малоефективно. Виходячи з цього, можна робити наяву висновки про подальші дії.

Пухирі на обличчі, як на частині тіла, яку бачать оточуючі, відображають у сновидінні порушення в сфері спілкування. Зверніть увагу на те, які почуття ви відчували при виявленні таких пухирів, брали уві сні якісь заходи протидії, що вважали причиною їх появи. Сприймаючи пухир, як згусток якоїсь важкої негативної інформації, ви зможете виявити її спрямованість, причини та способи усунення, спираючись на інформацію, отриману в сновидінні.

Що стосується рук, то вони є однією з найбільш функціональних частин нашого тіла. Якщо ви бачите уві сні пухирі на руках, це може відображати спілкування, знайомство, робочу сферу, самообслуговування і т. д. З цим і слід проводити аналогію вогнища ураження, побаченого уві сні, враховуючи подробиці, які вам вдалося запам’ятати.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар