Сонник пуголовок приснився. До чого сниться пуголовків у сні бачити.

Пуголовок до чого сниться, сонник Лоффа

Пуголовок – істота дрібна і, по суті, зародковий, тому тлумачення сну, у якому ви бачите безліч пуголовків, відноситься до дітей. Життя пуголовок має нерозривний зв’язок з водою, тому і сновидіння символізує те, що пов’язано з зачаттям, вагітністю і пологами.

Якщо уві сні ви з цікавістю спостерігали за життям пуголовків і робили це досить довго, то у вас є бажання мати велику сім’ю, багато дітей, і ви ставитеся до питання дітонародження з усією відповідальністю, ретельно готуєтеся до цього.

Що ви відчували, дивлячись на пуголовків? Був присутній поряд з вами інша людина? Хто це був? Якщо поруч знаходився ваш партнер або партнерка, то саме ця людина наяву стане батьком або матір’ю ваших майбутніх дітей.

Якщо ви виловлювали пуголовків, щоб пересадити їх в банку, або ж бачили їх у сні в акваріумі – вам властива надмірна опіка, довіряйте своїм дітям, давайте їм більше свободи.

Бачили уві сні, як пуголовки на очах перетворюються у жаб – ваші діти будуть успішними.

До чого пуголовки сняться – сучасний сонник

Безліч снують у воді пуголовків сниться до операцій сумнівного характеру, незаконним операціям.

Ловити пуголовків – сон є натяком на те, що ви багато розпорошувалися по дрібницях, з-за чого страждають важливі справи.

Езотерика
Додати коментар