Сонник поїзд приснився. До чого сниться поїзд у сні бачити.

Щодня залізницями подорожують мільйони людей. Потяги міцно увійшли в наше життя. Вони не втрачають своєї актуальності вже багато років, незважаючи на розвиток автомобільного та авіаційного транспорту. Не дивно, що багатьом людям сняться вокзали, залізниця і мчать по ній поїзда. Якщо вам приснилося таке сновидіння, то обов’язково запам’ятайте всі деталі. Адже від подій, що відбуваються уві сні, залежить і його розшифровка.

Загальна довідка з сонників про поїзд

Побачений уві сні поїзд обіцяє найрізноманітніші події в подальшому житті. Ось як розтлумачують цей сон популярні сонники:

 1. Азара. Попереду вас чекають грандіозні зміни і грошову винагороду.
 2. Ідіоматичний. До втрачених шансів і втрати життєвих сил.
 3. Мельникова. У сімейному житті відбудуться кардинальні зміни. Можливе підвищення на роботі або вигідну пропозицію від начальства.
 4. Міллера. Чекайте подорожі і змін на краще.
  Поїзд на пероні
 5. Сон, в якому ви їдете в поїзді, згідно з даними англійського сонника, повідомляє про важливе запрошення
 6. Ванги. Мрії збудуться, але їх виконання не принесе вам особливого щастя.
 7. Сімейний. Сновидіння обіцяє поїздку в інше місто або країну, а також сприятливі зміни в житті.
 8. Слов’янський. Сон віщує успіх в починаннях.
 9. Сучасний. Вас чекає подорож і цікаві знайомства.
 10. Цвєткова. Приснився поїзд символізує час. Їхати в ньому говорить про те, що скоро хтось із знайомих зробить вам вигідну пропозицію.
 11. Циганський. Доля піднесе вам прекрасну можливість змінити життя на краще. Головне – не пропустіть свій шанс.

Це цікаво. Згідно езотеричного соннику, побачений уві сні поїзд, що проходить повз обіцяє тугу і розчарування в житті. Чим більше вагонів ви побачите, тим довше триватиме депресія.

Вид вагона: звичайний, товарний, швидкий, поїзд метро

 • Бачити уві сні пасажирський поїзд, згідно сонником Сонана, віщує події, які вплинуть на вашу долю, сідати в нього — до життєвих змін і нових справ. Якщо вагон звичайний, то чекайте змін на роботі (підвищення зарплати або просування по кар’єрних сходах), а ось опинитися в купе або СВ — до переїзду в інше місто або країну.
 • Товарний поїзд пророкує важка фізична праця, а ось швидкий — говорить про те, що Ви на вірному шляху і досягнете бажаного.
  Поїзд на ходу
 • Заглянувши в сонник чаклунки Медеї, ви дізнаєтеся, що поїзд сниться до отримання довгоочікуваних новин
 • Опинитися в метро, на думку пастора Лоффа, говорить про те, що вас чекають суєта і порожні клопоти. А ось осінній сонник повідомляє про те, що життя проходить повз вас.
 • Побачити себе уві сні, що їде в вагоні метрополітену, говорить про те, що скоро ваш світогляд зміниться. Вас відвідають цікаві ідеї, втіливши в життя які ви досягнете успіху. Так розшифровує сон річний сонник. Психологічний трактує таке сновидіння, як буденність життя. Ви втомилися від одноманітності і саме час змінити обстановку і відпочити.

Цікаво знати. Шукати своє місце у вагоні – віщує клопоти і дрібні неприємності. Але засмучуватися не варто, адже ви зможете їх подолати і домогтися бажаного.

Речі, що мають відношення: перон, залізниця, рейки, вокзал

 • Побачити себе, стоячим на пероні, говорить про те, що Ви уникаєте вирішувати складні проблеми, що навалилися на вас. Але не забувайте, що свою долю ви будуєте самі, і від вжитих дій залежить ваше благополуччя.
 • Зустріти когось на пероні — такий сон обіцяє романтичні зустрічі і побачення, гарне проведення часу в компанії сподобалася вам особи.
 • Згідно з новітнім сонником, залізниця символізує поїздку в інше місто. А ось сімейний попереджає, що, побачивши такий сон, вам потрібно бути гранично уважним, вороги хочуть вам нашкодити.
 • Побачені уві сні залізничні рейки-хороша ознака. Сновидіння говорить про те, що ви на правильному шляху і скоро досягнете поставленої мети.
 • Оточені вагони на рейках не обіцяють добра. Скоро ви зробите неприємне відкриття, а на вашому шляху з’являться перешкоди.
 • Вокзал з безліччю поїздів символізує, що зараз ви перебуваєте на роздоріжжі: у вас багато ідей, планів, і ви ніяк не визначитеся, в яку сферу вам податися. Варто все зважити, не завадить рада навченого досвідом одного.

Слід знати. Якщо уві сні ви працювали на залізниці, то чекайте з’ясування відносин з начальством.

Проводжати або зустрічати кого-небудь

 • Сон, в якому довелося когось проводжати на поїзд, є символічним. Він обіцяє розставання з близькою людиною, зміну роботи або місця проживання. Плакати на пероні говорить про швидкі втрати, з якими вам буде важко змиритися.
 • Зустрічати поїзд обіцяє привабливу ділову пропозицію. Якщо з вагона вийшов хтось із друзів або родичів і ви раді зустрічі, то чекайте хороших подій в житті і знайомства з впливовими людьми. Якщо з поїзда, що приїхав виходять тільки сторонні люди, то вас чекає розчарування і порожні надії. Коли на поїзд проводжають вас, то найближчим часом вам хтось надасть хорошу послугу.

Важливо знати. Якщо уві сні хтось із знайомих зійшов з поїзда, а ви залишилися в вагоні і поїхали далі, то в житті вам доведеться розлучитися з цією людиною.

Дії з квитками: купувати, втратити

 • Купувати квитки на поїзд уві сні — передвіщання труднощів в реальному житті. Плани руйнуються і не виходить досягти бажаного, незважаючи на всі старання. Наберіться терпіння і сил, пройде час і все налагодиться.
 • Подарований або відданий кимось квиток повідомляє, що ви сильно зациклені на роботі і мало уваги приділяєте домочадцям. Постарайтеся більше часу проводити в колі сім’ї.
  Вантажний потяг
 • Побачений в сновидінні товарний поїзд, психолог Г. Міллер пояснює, як швидкі зміни на краще
 • Дарувати свій квиток іншій людині-розтрати, які зовсім не входять у ваші плани. Ще таке сновидіння може символізувати, що ви відмовляєтеся від хорошої можливості.
 • Втрачати квиток пророкує швидке усвідомлення скоєних помилок. Згідно сучасного сонника, сновидіння повідомляє про втрачений сенс життя.

Це цікаво. Давати квиток на перевірку контролеру говорить про те, що вас не влаштовує ваш обранець, і ви мрієте зустріти іншого.

Тепер про самого винуватця сновидіння

Чекати, поспішати на поїзд, наздоганяти його, бігти за ним, запізнитися на поїзд

Сновидіння, в якому ви очікували прихід поїзда, може символізувати різні події:

 • найближчим часом не укладайте угод, тому що вони можуть призвести до збитків (Міллер);
 • у вас з’явиться шанс (Ванга);
 • очікування новин здалеку (англійський сонник).

Поспішати на поїзд — наклеп і плітки за Вашою спиною. Хтось заздрить вашим успіхам і намагається вас всіляко очорнити. Не варто засмучуватися з цього приводу, скоро брехня наклепщиків обернеться проти них самих. Поспішати і не встигнути на поїзд — поганий знак. Сон символізує обман. Будьте обережні в своїх міркуваннях, тому що недоброзичливці скористаються отриманою інформацією і нашкодять вам.

Наздоганяти поїзд уві сні свідчить про те, що ви не можете змиритися з невдачами, що наздогнали вас. Ще таке сновидіння повідомляє про неналежне ставлення до своєї другої половинки. Ви так захоплені своїми проблемами, що зовсім перестали думати про близьких. Таке ставлення їх ображає.

Бігти за йдучим складом — знак того, що ви шукаєте проблеми там, де їх немає. Заспокойтеся і почніть насолоджуватися життям, радіючи тому, що у вас є.

Запізнення на поїзд віщує тугу і розчарування. Сидіти на пероні і спостерігати за поїздом, що йде говорить про те, що ви втрачаєте щось важливе. Обміркуйте все і дійте, а не сидіть склавши руки. Тільки так ви досягнете бажаного.

Слід пам’ятати. Якщо уві сні ви запізнилися на поїзд і відчували через це велике занепокоєння, то скоро вам доведеться боятися за своє життя.

Встигнути на поїзд в самий останній момент, застрибнути в нього, їхати кудись далеко

 1. Встигнути на поїзд в останній момент уві сні, згідно з даними циганського сонника, попереджає про те, що зараз не дуже вдалий час для починання нових справ і укладення важливих угод. Це все призведе до невдач і розладу.
 2. Застрибнути в вагон на ходу символізує, що Ви здійсните задумане. В останній момент ви зорієнтуєтеся в ситуації і прийміть вірне рішення.
 3. Побачити себе сплячим на верхній полиці в поїзді інформує про те, що скоро вас чекає поїздка в компанії неприємного попутника
 4. Їхати на поїзді говорить про те, що все в житті йде за чітким планом. Далека поїздка сниться до життєвих змін. Якщо вам сниться, що ви їдете з рідного міста і відчуваєте при цьому смуток, то в реальному житті будьте готові до зради близької подруги. Вона може відвести у вас хлопця або всіляко чорнити вас перед іншими.

Це цікаво. Переїжджати на поїзді міст або підніматися по схилу говорить про те, що вас чекає підвищення по службі. А ось якщо склад рухається вниз, будьте готові до втрат і невдач.

Зійти, зістрибнути на ходу, відстати

Зійти з поїзда на потрібній станції віщує успіх у творчості і цікаву вам роботу.

Зістрибувати з поїзда, згідно з даними сонника Міллера, повідомляє про те, що скоро ви зміните свою думку про оточуючих вас людей. Ванга такий сон пояснює, як можливість уникнути великих неприємностей.

Якщо ж ви вийшли з вагона на іншій зупинці, а склад разом з речами поїхав, то будьте готові до великих потрясінь. Сон, в якому ви відстаєте від поїзда, може обіцяти про те, що ви будете задіяні в якійсь непристойній справі. Будьте обережні і не піддавайтеся на провокації.

Це цікаво. Бачити, як інша людина зістрибує з поїзда, символізує, що скоро ви станете свідком злочину.

Сон про дорогу: їхати на даху, мчати

 • Їзда на поїзді символізує життєвий шлях. Якщо поїзд їде повільно, то в житті вам щось заважає домогтися поставленої мети. Ви зайняті рутинною роботою, що не приносить вам ні грошей, ні морального задоволення. Перегляньте життєві пріоритети і зробіть правильний вибір.
 • Їзда на даху поїзда повідомляє, що скоро ви опинитеся в незвичайній життєвій ситуації, і вам доведеться приймати нестандартні рішення. Свіжий погляд на давні проблеми допоможе їх вирішити.
 • Мчати в поїзді уві сні віщує якусь яскраву подію, яка змінить ваше життя. Такий сон пояснює, що у Вашому житті складається все за планом. Якщо ви відчуваєте страх через швидку їзду, то скоро ви опинитеся в екстремальній ситуації, і у вас не буде часу все добре обміркувати і проаналізувати.

Це цікаво. Стояти на пероні і бачити, як повз проноситься поїзд на шаленій швидкості — знак того, що в житті когось із близьких станеться щось незвичайне, і ви станете свідком цього.

Поїздка у вагоні: з чоловіком, коханим, дитиною

 1. Поїздка у вагоні з незнайомим чоловіком обіцяє цікаві знайомства і тривалі відносини. Якщо попутник жінка, то чекайте з’ясування відносин, наклепу і дрібних неприємностей на роботі.
 2. Подорожувати на поїзді з коханою людиною віщує відновлення згаслих почуттів. Вас чекає справжній медовий місяць у відносинах.
 3. Опинитися у вагоні з чужою дитиною обіцяє труднощі, які доведеться подолати. Якщо це ваш малюк, то незабаром хтось із близьких захворіє.

Слід знати. Сновидіння, в якому ви їдете в переповненому вагоні, говорить про те, що ви занадто багато уваги приділяєте думку громадськості. Це псує вам життя.

Наснилася аварія, крах або катастрофа?

 • Зійшов з рейок поїзд віщує невдачі і потрясіння. Бути в цьому момент у вагоні — до виникнення життєвих проблем на рівному місці; спостерігати з боку-скоро комусь із родичів буде потрібно ваша допомога.
 • Потрапити в аварію на поїзді, але при цьому не постраждати, ‒ сприятливий знак. Сновидіння повідомляє, що, незважаючи на всі труднощі, ви досягнете успіху. Якщо поїзд був пасажирський, то вас чекає удача на особистому фронті, якщо товарний — у професійній сфері.
 • Спостерігати за аварією з боку віщує виникнення проблем у когось з домочадців. Вам доведеться в збиток собі допомагати Близькому.
 • Бачити крах поїзда – до кардинальних змін. Бути присутнім в цей момент у вагоні, але вціліти, пророкує небезпека. Ви опинитеся на межі життя і смерті, але зможете врятуватися.
 • Катастрофа на залізниці говорить про неприємності державного масштабу. Можливий переворот в країні, перевибори, економічна криза, повінь або землетрус.

Важливо знати. Сон, де ви опинилися всередині перекинувся уві сні поїзда, пророкує сильні потрясіння. Спостерігати з боку-скоро хтось із родичів захворіє.

Поїзд збив людину, наїхав на сновидця

 • Якщо поїзд збив людину уві сні, то чекайте перешкод на своєму шляху. Якщо під локомотив потрапило кілька людей, то перешкод буде багато і домогтися бажаного стане непросто.
 • Наїхавший на вас склад символізує серйозне захворювання або особисту трагедію. Щоб цього уникнути будьте обережні, не вплутуйтеся в неприємності і стежте за станом здоров’я.
 • Лежання під поїздом символізує хвилювання і майбутню чорну смугу в житті. Наберіться сил і терпіння, найближчим часом вам вони знадобляться.

Слід пам’ятати. Побачити палаючий поїзд – до проблем вдома і на роботі. Якщо ви правильно себе поведете, то зможете обійтися малою кров’ю.

Приснився поїзд віщує різні події, уготовані вам долею. Не губіться, якщо передбачення обіцяє біду — воно не просто так прийшло заздалегідь. Важливо згадати всі деталі сновидіння для грамотного і найбільш точного тлумачення, не панікувати і озброїтися позитивом.

Езотерика
Коментарі: 1
 1. Каріна

  Мені недавно наснилася, що я стою біля рейок залізниці і розважаюся з друзями на заході сонця, а перед тим мені подзвонив давній знайомий(ми з ним дуже посварилися) і як дивно нормально поговорили і після розмови я опиняюся біля рейок. Що це може означати?

Додати коментар