Сонник поховання приснилося. До чого сниться поховання заживо в сні бачити.

Поховання, поховати живцем, сонник Лоффа

Поховання заживо в сні не має відношення до фізичної смерті людини. Мова йде про його внутрішньому світі, у який в окремих випадках можуть втручатися інші люди, що неодмінно відбивається в сновидінні. Наприклад, якщо у сні сновидця хотіли поховати живцем відомі йому люди – їм відведена в реальному житті певна роль у процесі формування особистості людини. Яскравим прикладом може бути сон алкоголіка, в якому його ховають заживо родичі. Очевидно, що мова йде про боротьбу з даними згубною пристрастю, ініціатором якої виступає рідня. Похорон живцем в даному випадку символізують лише перехід в оновлений стан, що підкреслюється тим, що сновидець ще живий, він ще не втрачений для відродження.

Самому заживо ховати когось – це розповідь про те, що боротися з власними згубними звичками або обтяжуючими вас почуттями (сюди можна віднести і нещасливу любов) вам доведеться поодинці. Оскільки сам себе осіб, в тому числі і живцем закопувати не може, на сцені з’являється інша особа, яка в даному контексті виконує роль якоїсь ляльки Вуду, тобто прообразу конкретної особистості, в даному випадку – вашої власної.

До чого сниться поховання – сучасний сонник

Якщо сниться чиєсь перепоховання, вам доведеться щось переосмислити, переглянути, можливо, навіть докорінно змінити погляд на прожите.

Приснилося поховання живцем, в якому ви брали активну участь – наяву будете боротися з поганими звичками близьких вам людей всупереч їх волі та бажанню щось змінювати у своєму житті.

У сновидінні поховали живцем вас – вам доведеться помінятися місцями з кимось із присутніх.

Якщо ви знаєте уві сні, що хтось із друзів похований заживо – незабаром ви не дізнаєтеся його. Можливо, в нього з’явиться інший коло інтересів або захоплення.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар